Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 17:00, Outlander-pro napisał:

> Podobno jest patch który umożliwia rozgrywkę, w minimum detalach na FX5200...

Mi nic o tym nie wiadomo. Jeśli coś o tym wiesz to powiedz koledze, może mu to pomoże.
Ja tylko wiem że 6600 to minimum wedgług oficjalnych wymagań sprzętowych.



Jak dobrze kojarzę ELD z cda (który recenzował CoD-4) mówił że ruszyła u niego gra na domowym kompie (o którym mówił w którymś konfiguratorze) a miał GeForca 5200 FX....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:43, Sareth14 napisał:

Co one dają?


Usprawniają wiele, wiele, naprawdę wiele rzeczy w mulitplayerze. Bez tych patchy sobie nie pograsz po necie, mówię Ci ściągnij jak najszybciej jeśli chcesz grać po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:43, Sareth14 napisał:

Co one dają?


Google naprawdę nie gryzie.

Changelog do wersji 1.5.
* Fixed server browser not showing all of the servers
* The "hold [ ] to steady" sniper scope hint will only appear if you can use it
* Fixed game not recognizing IWDs existing if they are all in fs_basepath and none are in the main/ folder
* Made mod scripts able to change stats
* Allow developer_script for mulitiplayer modding
* Fixed map rotation errors with usermaps
* Fix for reloading several times after connecting to a modded server
* Fixed minimap not showing up in the menu for usermaps
* Fixed an issue with Http redirect downloads.
* Mod tools will now work with other languages

Nie chce mi się tłumaczyć, powiem krótko - należy to zainstalować i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak się nie zainstaluje patchy to raczej nie da rady grać w multi, bo wszystkie serwery i tak potrzebują patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam patcha 1.5 do polskiej wersji cod''a i wole go nie instalować dopóki nie dowiem się czy:

Wszystkie moje osiągnięcia nie zostaną usunięte i czy patch do polskiej wersji będzie prawidłowo działał do angielskiej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:25, DarkMessiah123 napisał:

Mam patcha 1.5 do polskiej wersji cod''a i wole go nie instalować dopóki nie dowiem
się czy:

Wszystkie moje osiągnięcia nie zostaną usunięte i czy patch do polskiej wersji będzie
prawidłowo działał do angielskiej wersji?

Jak to do angielskiej? Wujek przysłał? A nie powiedział skąd patche do takiej wersji ściągać?

Sejwy nie powinny się uszkodzić. Zawsze przed patchowaniem można zrobić backup katalogu z profilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie odnośnie CoDa 4, otóż zastanawia mnie dlaczego nie mogę ustawić niektórych elementów (?) grafiki na wysokie, a jedynie na średnie, wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale teraz po wymianie karty chciałbym grać na wysokich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:30, jaki of blade napisał:

Mam takie głupie pytanie odnośnie CoDa 4, otóż zastanawia mnie dlaczego nie mogę ustawić
niektórych elementów (?) grafiki na wysokie, a jedynie na średnie, wcześniej mi to nie
przeszkadzało, ale teraz po wymianie karty chciałbym grać na wysokich:)


Podaj parametry sprzętu. Poza tym nowa karta nie musi oznaczać lepszej wydajności w grafice (mogłeś kupić tylko odrobinę lepszą na przykład).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:39, audioslave2000 napisał:

> Mam takie głupie pytanie odnośnie CoDa 4, otóż zastanawia mnie dlaczego nie mogę
ustawić
> niektórych elementów (?) grafiki na wysokie, a jedynie na średnie, wcześniej mi
to nie
> przeszkadzało, ale teraz po wymianie karty chciałbym grać na wysokich:)

Podaj parametry sprzętu. Poza tym nowa karta nie musi oznaczać lepszej wydajności w grafice
(mogłeś kupić tylko odrobinę lepszą na przykład).

Przerzuciłem się z GFa 6200, na GFa 9600 GT, oprócz tego 2 GB RAMu i procesor celeron 3.06GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:43, jaki of blade napisał:

> > Mam takie głupie pytanie odnośnie CoDa 4, otóż zastanawia mnie dlaczego nie
mogę
> ustawić
> > niektórych elementów (?) grafiki na wysokie, a jedynie na średnie, wcześniej
mi
> to nie
> > przeszkadzało, ale teraz po wymianie karty chciałbym grać na wysokich:)
>
> Podaj parametry sprzętu. Poza tym nowa karta nie musi oznaczać lepszej wydajności
w grafice
> (mogłeś kupić tylko odrobinę lepszą na przykład).
Przerzuciłem się z GFa 6200, na GFa 9600 GT, oprócz tego 2 GB RAMu i procesor celeron
3.06GHz.


Hm... no to teoretycznie masz już maszynę do wysokich (ale dlaczego na Boga Celeron? - już wolałbym Athlona 64 X2), może nie masz najnowszych sterowników, albo gra tej karty nie obsługuje? Radzę zapytać na forum technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:48, audioslave2000 napisał:

> > > Mam takie głupie pytanie odnośnie CoDa 4, otóż zastanawia mnie dlaczego
nie
> mogę
> > ustawić
> > > niektórych elementów (?) grafiki na wysokie, a jedynie na średnie, wcześniej

> mi
> > to nie
> > > przeszkadzało, ale teraz po wymianie karty chciałbym grać na wysokich:)

> >
> > Podaj parametry sprzętu. Poza tym nowa karta nie musi oznaczać lepszej wydajności

> w grafice
> > (mogłeś kupić tylko odrobinę lepszą na przykład).
> Przerzuciłem się z GFa 6200, na GFa 9600 GT, oprócz tego 2 GB RAMu i procesor celeron

> 3.06GHz.

Hm... no to teoretycznie masz już maszynę do wysokich (ale dlaczego na Boga Celeron?
- już wolałbym Athlona 64 X2), może nie masz najnowszych sterowników, albo gra tej karty
nie obsługuje? Radzę zapytać na forum technicznym.

Stery najnowsze, możliwe że trzeba mieć dwurdzeniowca, na dniach powinienem mieć quada, ale mimo wszystko spytam na forum technicznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od procesora. Ja mam Athlona X2, 1 GB Ram, GF 8600 GT i też nie mogę wysokich. Ale mi to nie przeszkadza - i tak miałbym pewnie z tym ze 30 FPS. A W multi potrzeba mi co najmniej z 80 :) Gram na takich ustawieniach że fps wacha się od 100-125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 22:36, kolektor napisał:

A W multi potrzeba mi co najmniej z 80 :)

Niezłe wymagania masz :P Ja tam jakoś na swoje 50-60 nie narzekam :) Widok pojawiających się przede mną nagle w trakcie biegu tekstur jest ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować