Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Eh. Zalezy czy ktos strzela tuba na pale, czy przyceluje, i uzywa jej z rozwaga. To samo z RPG. P90 jest dla nubkow na HC... od czego jest NM i promod ? Nie wiem co sie czepiacie do granatow.. ( no chyba ze gracie na pubach 64 osoby i jest nade spam jak w BFie 2 o.o ). LKMy sa jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, wszystko jest dla ludzi.
Mnie osobiście do szału doprowadzają granatniki. Ktoś kiedyś na callofduty4.pl pisał, że używa granatnika do ściągania celów ukrytych np. za ścianą. Jego zdaniem to nie było nooberskie.
Ja po prostu uważam, że jego stosowanie jest niskie. Koniec, kropka.
Co do P90 - mnie to nie sprawia problemu. Jakoś nie zauważam tej "wielkiej przewagi" owego PM''a. Nie raz, nie dwa udało mi się wygrać pojedynek sam na sam z graczem używającym tej giwery, samemu mając poczciwego kałacha. Z resztą, kilka razy już to pisałem.
Kampienie - grając w trybie S&D trzeba się czasem gdzieś przyczaić, choćby z tego powodu, że życie jest w tym wypadku bardzo cenne. Osobiście uważam to za nieodłączny element taktyki. Nie chodzi mi dokładnie o siedzenie w jednym miejscu przez cały czas trwania rundy. Miałem na myśli mniej przypadek, gdzie widzisz na radarze zbliżającego się do Ciebie wroga. Niech mi nikt nie mówi, że nigdy czegoś takiego nie zrobił - i tak nie uwierzę.
Claye - czasem potrafi wkurzyć, ale jest to świetny sposób na zabezpieczenie planta. Nie mam nic przeciwko.
RPG - do zestrzelenia heli - jak najbardziej, do strzelania do graczy - zdecydowanie nie.
Granaty - skłamałbym mówiąc, że coś mi w nich nie pasuje.

EDIT: Literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do RPG. Jako że dorwałem kod XBL na 48h to postanowiłem pograc w CoD4.
I jak zwykle na Strike siedział sobie znajper w "sanpochatce"
A pech był taki że wszyscy praktycznie mieli mp5, aż tu nagle słyszymy cieńki (~10lat) głosik na chacie:
"I''''ll take him!"
I wybiega koleś na środek ulicy z RPG, strzela w okno, oczywiście pudłuje. Po czym słyszymy:
"Damnit!"


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 23:30, Kryhuu napisał:

Zapomniałeś dodać: Inni ludzie; Nooby z AK47; Lamery z M40A3; Loserzy z Dgl, no i cała
reszta co Cię zabija.


Wiesz, akurat nie uważam nikogo za nooba jak ktoś chodzi z AK to jest broń z której dość ciężko się nauczyć strzelać. A i tak ogólnie to ja się nie denerwuję jak ktoś mnie zabija. A jeszcze co do tych tuberów (zapomniałem wtedy), to Pernia dobrze powiedział, że jeśli ktoś zagra z tym tak "z głową" to mi to wisi, ale jeśli ktoś od razu po respie wypieprza te 2 granaty na ślepo to to jest cholernie noobowskie.

Dnia 13.02.2009 o 23:30, Kryhuu napisał:


I ja się nie zgodzę z większością, bo wszystko zależy od tego jak się danej broni używa.
Ja do Ak/M4 zawsze mam przypięty granatnik, ale używam go tylko gdy ktoś się niecnie
zakampi, albo skończą się naboje i nie ma czasu przeładować. Tak samo lkm, używam często,
ale nie na zasadzie spamu przez ściany, tylko 3-5 strzałowe serie z dystansu.
Może się mylę, ale nie uważam się za nooba, mimo tego, że używam tooby, lkmu i (o zgrozo!)
granatów.


O losie... 1. Nie chodziło mi o LKM tylko o KM taki karabin z nieskończoną amunicją przyczepiony najczęściej do okien. 2. Jak już wyżej napisałem o tych granatnikach, że zapomniałem dopisać. 3. Tak samo jeśli chodzi o nady, nie przeszkadza mi jeśli ktoś używa rozsądnie granatów. No, ale bez przesady, żeby na S&D wszyscy rzucali od razu granaty przeciwnikom na respy. (najczęściej to się zdaża na Backlocie)

O, jeszcze zapomniałem o najważniejszej i najbardziej lamerskiej rzeczy, a raczej rzeczach: marty i Last stand, zapomniałem o tym, bo gram na serwach gdzie tego czegoś nie można używać. Ale musicie przyznać, że to są najbardziej lamerskie perki wszech czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inną sprawą, że są ludzie, którzy kończą wyzwania... Jeżeli ktoś chce zrobić wszystkie to chcąc, nie chcąc musi jakiś czas np. grać z granatnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:49, szymonsen napisał:

Inną sprawą, że są ludzie, którzy kończą wyzwania... Jeżeli ktoś chce zrobić wszystkie
to chcąc, nie chcąc musi jakiś czas np. grać z granatnikiem...

To jest prawda. Dla mnie jest to wadą CoD4 multiplayer. No cóż jak ktoś chce być porządnym graczem, a chce skończy wszystkie wyzwania musi się zlamić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 11:57, CoD1234 napisał:

> Inną sprawą, że są ludzie, którzy kończą wyzwania... Jeżeli ktoś chce zrobić wszystkie

> to chcąc, nie chcąc musi jakiś czas np. grać z granatnikiem...
To jest prawda. Dla mnie jest to wadą CoD4 multiplayer. No cóż jak ktoś chce być porządnym
graczem, a chce skończy wszystkie wyzwania musi się zlamić.:P


Niekoniecznie. Zawsze gram na swoich serwerach gdzie za GLa i marty perm ban od bota, a LS należy zgłaszać adminom (a że są oni często na serwerze nie sprawia to problemu).
A gdy trzeba zrobić wyzwania, wchodzimy na jakiś zagramoniczny serwer gdzie gra dużo ludu, robimy wyzwania i wracamy do normalnej gry ;D

Btw. jakie serwery polecacie/na jakich gracie?

Ja polecam na pewno serwery Herkulesa. Niezły teamplay, ludzie na poziomie, ogólnie dobrze się gra.

Spoiler

www.serwery-herkules.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:31, niki94 napisał:

Ja polecam na pewno serwery Herkulesa. Niezły teamplay, ludzie na poziomie, ogólnie dobrze
się gra.

Spoiler

www.serwery-herkules.pl


Imo to żart ... Grają tam same dzieci,admini banują wg własnego widzimisie (1. Admin ma zawsze rację 2.jesli nie patrz pkt pierwszy, blablabla). Ja polecam serwer brytyjskiego klanu aQ - 217.146.84.87:28933, ew. Strefę Gier - 193.110.122.212:28960; to z hardcore. Z serwerów modowanych (promod) polecam: Serwer CODCENTER.pl - 193.218.154.107:27984, oczywiście Tempus Moriendi - 193.33.34.17:28960, i serwer Dignitas - 85.236.101.99:29360. Ew. jeszcze eSuba - 212.224.69.129:1337, albo fnatic - 80.239.200.196:32960 :D to by było tyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w CoD4 najczęściej gram na 2 serwach :
Poland Hardcore |TST| -> 195.42.112.90:28990
PL INEA TeamPlay (HC, konieczność używania mikrofonu - jak się nie ma to BAN - dla wielu to głupie, ale ma pewien sens) -> 62.21.98.146:28960
Ale ostatnio gram rzadziej, bo wciągnęło mnie Team Fortress 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:58, Lisun napisał:

Poland Hardcore |TST| -> 195.42.112.90:28990

Grałem tam bardzo długo (ponad 500 godzin na serwerze) i nie polecam. Odkąd serwer został przejęty przez Bestie imho zszedł na psy. W dodatku wykupienie większej ilości slotów nie było strzałem w dziesiątkę. Na s&d powinno się grać w maksymalnie 20 osób (+/- kilka), ale nie w 40... Zrobiła się bezsensowna gra na fragi i tyle.

Dnia 14.02.2009 o 12:58, Lisun napisał:

PL INEA TeamPlay (HC, konieczność używania mikrofonu - jak się nie ma to BAN - dla wielu
to głupie, ale ma pewien sens) -> 62.21.98.146:28960

Nie pewien sens, a bardzo duży sens. Korzystanie z mikrofonu umożliwia dobrą grę zespołową. Do tego na serwerze grają kulturalni ludzie, a admini nie nadużywają władzy. Ten serwer polecam dla każdego kogo interesujei gra zespołowa.

niki94
>Ja polecam na pewno serwery Herkulesa. Niezły teamplay, ludzie na poziomie, ogólnie dobrze się gra
Teamplay na Herkulesie? Chyba coś Ci się pomyliło. Ponadto tak jak to już napisał kolektor gra tam sama dzieciarnia (admini zachowują się na max. 15 lat). Ogólnie chamstwo, hołota, gra na fragi i kampienie na każdym kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:58, Lisun napisał:

Ja w CoD4 najczęściej gram na 2 serwach :
Poland Hardcore |TST| -> 195.42.112.90:28990
PL INEA TeamPlay (HC, konieczność używania mikrofonu - jak się nie ma to BAN - dla wielu
to głupie, ale ma pewien sens) -> 62.21.98.146:28960
Ale ostatnio gram rzadziej, bo wciągnęło mnie Team Fortress 2 :).


INEA to wkońcu server TeamPlay, więc microfon jest podstawą, gram na niej od roku i się gra przyjemnie, spoko ludzie, dynamiczna rozgrywka, ogółem POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że przerwę temat ale moze mi ktos powiedziec na jakiej mapce i gdzie dokladnie najlepiej zrobic quest "do widzenie" ? (spadnij z 10 matrow i przezyj" z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo najlepiej na mapce Crash. Znajdziesz tam wysoki budynek z klatką schodową, wchodzisz na samą górę. Stamtąd widzisz prawie cały teren dookoła [ swoją drogą dobre miejsce dla snajperów ;-) ] i wyskakujesz :P. Raczej nie przeżyjesz tego upadku, ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło - i tak ten achievement zostanie ci zaliczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:58, Lisun napisał:

Ja w CoD4 najczęściej gram na 2 serwach :
Poland Hardcore |TST| -> 195.42.112.90:28990
PL INEA TeamPlay (HC, konieczność używania mikrofonu - jak się nie ma to BAN - dla wielu
to głupie, ale ma pewien sens) -> 62.21.98.146:28960
Ale ostatnio gram rzadziej, bo wciągnęło mnie Team Fortress 2 :).

Nie dodałeś że na serwerach INEA banują za wykorzystywanie błędów gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 18:12, Wukas napisał:

Zrobiłem już wszystkie wyzwania dla snajperek. Dlaczego tylko Dragunov ma opcje złotego
kamuflażu?

Bo złoty kamuflaż możesz dać tylko do jednej broni z zestawu. W karabinach snajperskich jest to draugonov i się tego zmienić nie da (ot, taki wybryk twórców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować