Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap drugi

140 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 15:30, Bertol napisał:

Ja mam mały problem z 2 i 8. i nie mam bladego pojęcia co to może być :/

ja już wszystkie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:
Czy jak w trzecim pytaniu(oczywiście chodzi mi o pierwszy etap) dałem odpowiedź "Metal Gear Solid 3: Subsistence" zamiast "Metal Gear Solid 3: Snake Eater" to też jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:54, 4YoU napisał:

Mam takie pytanko:
Czy jak w trzecim pytaniu(oczywiście chodzi mi o pierwszy etap) dałem odpowiedź "Metal Gear
Solid 3: Subsistence" zamiast "Metal Gear Solid 3: Snake Eater" to też jest dobrze?


Tak, mimo że art pochodził z SE, to S również jest w porządku. W końcu chodziło o postać i grę, w której się pojawia, a w S też gramy Naked Snake''iem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ty powiedz cos o 2 i 8 jakies podpowiedzi ;] a o 1 to co ci moge powiedziec hmmmm jest to gra dosc stara zostala wydana przez CD projekt ;] w grze bylo 3 bohaterow i kazdym moglismy posterowac ;] jeszcze nie wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:41, Dydol2007 napisał:

dobra ty powiedz cos o 2 i 8 jakies podpowiedzi ;] a o 1 to co ci moge powiedziec hmmmm jest
to gra dosc stara zostala wydana przez CD projekt ;] w grze bylo 3 bohaterow i kazdym moglismy
posterowac ;] jeszcze nie wiesz ?

Podaj rok wydania to sobie znajde juz za duzo szukac..:)
co do 8 to katalog gier Xbox 360..:) a dwojka.... to stara gierka ktora miala bodajrze 4 częsci z czego jedna była 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia co do pierwszego i szóstego :/ 6 myślałem że to coś polskiego ale się chyba mylę a co gorsza zapomniałem tytułu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:47, skaybay napisał:

Ja nie mam pojęcia co do pierwszego i szóstego :/ 6 myślałem że to coś polskiego ale się chyba
mylę a co gorsza zapomniałem tytułu :/

6 to okladka gry gra była spolszczona - przygodówka poszukaj bo to jedna z nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować