Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajna Cena, Fajny Konkurs - etap trzeci

163 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 16:13, Gul4sH napisał:

hehe wymienie się na 1 i 8 :P

jeśli masz dobrze wpisany nr gg, to już powinieneś mieć odpowiedź na 8 :)
A ja sobie po spacerku dalej pogłókować chcę nad mymi niewiadomymi, lubię takie konkursy jak można sobie troszkę pomyśleć:) pozastanawiać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie, czy gra na obrazku numer 1 wyszla na Xboxa czy na Xboxa 360?? I czy gra na obrazku 7 ma jednowyrazowa nazwe, czy 2wyrazowa. Bo sie waham pomiedzy 2 grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:36, Erton napisał:

Ktoś mi powie, czy gra na obrazku numer 1 wyszla na Xboxa czy na Xboxa 360?? I czy gra na obrazku
7 ma jednowyrazowa nazwe, czy 2wyrazowa. Bo sie waham pomiedzy 2 grami

Wyszla na iksa 1 i tera najnowsza cześć będzie na 360, 7 to druga część kultowej gry. W zamian poprosze podpowiedź do 4. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 16:56, PhoenixSCBW napisał:

Wyszla na iksa 1 i tera najnowsza cześć będzie na 360, 7 to druga część kultowej gry. W zamian
poprosze podpowiedź do 4. Pozdrawiam

Na obrazku jest fragmencik postaci płci żeńskiej. Nazwa gry to skrót od nazwy pewnej grupy( fikcyjnej, istniejacej w tej grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:58, Erton napisał:


> Wyszla na iksa 1 i tera najnowsza cześć będzie na 360, 7 to druga część kultowej gry.
W zamian
> poprosze podpowiedź do 4. Pozdrawiam
Na obrazku jest fragmencik postaci płci żeńskiej. Nazwa gry to skrót od nazwy pewnej grupy(
fikcyjnej, istniejacej w tej grze)

Dzięki już wiem, mam nadzieję że też Ci coś pomogłem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 17:11, PhoenixSCBW napisał:

Dzięki już wiem, mam nadzieję że też Ci coś pomogłem. :]

Tja, już wszystko mam. Obrazek 1- przegladam na gry-online gry na Xboxa, jestem tak na 7 stronie, zrezygnowant lookam na forum, Ty mi odpisujesz, myslem mysle, wracam na stronke gry-online.... ii mialem ta gre caly czas przed oczami :( Obrazek 7 znalazlem na 17 stronie obrazkow w googlach. wahałem sie miedzy ta gra i nieco nowsza. W każdym razie dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, za żadne skarby nie mam pojęcia kto znajduje się na ostatnim obrazku, bądź przynajmniej z jakiej jest gry... Główkuję nad tym cały dzień i do głowy przychodzą mi tylko dwie postacie z gier, które wyszły z pod ręki tych samych twórców... Nie powiem kogo mam na myśli, ale może dobrze kombinuję? Bądź, co bądź z resztą się uporałem i tylko przy siódemce nie jestem pewien odpowiedzi... Chyba chodzi o drugie wydanie pewnej kultowej gry... Mam nadzieję, że do końca dnia zdołam odpowiedzieć poprawnie na ostatnie pytanie, bo wtedy miałbym komplet punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie: Fajna cena, fajny konkurs tylko jedno mi się nie podoba - czemu termin tak zbliżony do wiosennych matur :( W przyszłości niech Gram.pl zastanowi się nad terminem konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:02, Jacek Pawlik napisał:

HALO!!!!!!!!!!!!!!
Ktoś mi pomoże plz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nr 8 prosze

bardzo stara gra wydana przez cdp :P moglbym użyc nawet naduzywanego ostatnio wszedzie słowa "kultowa"

rada z uwagi ze jestes chyba nowy - to nie czat i za pisanie kilku podobnych postow jeden po drugim groza kary, nieuzasadnione pogrubianie tez nie jest zbyt mile widziane...

powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:57, Karlak napisał:

Wszystko fajnie: Fajna cena, fajny konkurs tylko jedno mi się nie podoba - czemu termin tak
zbliżony do wiosennych matur :( W przyszłości niech Gram.pl zastanowi się nad terminem konkursu


Egzaminy gimnazjalne, matury, sesje, urlopy... Wszystkim nie dogodzisz, niestety :) Na pocieszenie dodam, że konkursy organizowane są systematycznie na przestrzeni całego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawne odpowiedzi poznamy już jutro czy też będziemy musieli poczekać na nie, aż do ogłoszenia wyników? Mam też nadzieję, że na wyniki nie będziemy musieli czekać, aż do 20 maja i wyniki pojawią się na przestrzeni przyszłego tygodnia, gdyż ostatnio coraz bardziej te oczekiwania na wyniki mnie dobijają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować