Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wirtualna mapa szkoły powodem aresztowania

120 postów w tym temacie

Kolejny przejaw kretynizmu zaoceanicznego ... Normalnie brak słów... [ rodzice donieśli do szkoły!!! sami sobie nie potrafią poradzić ?! jak ja lubię takie sztuczne problemy.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a myślałem, że to w Polsce mają totalną manię antygierkową, a tu proszę. Młotek do naprawy i talent do moddowania gry wystarczy by uznać kogoś za terrorystę. :-)
Co za kraj... co za ludzie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zazdroszcze temu nastolatkowi... bo znajac debilny system amerykanski to on moze teraz zaskarzyc swoich rodzicow, pollicjantow i szkole i rzadac grubego odszkodowania :) a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Dżak Tompson (Jack Thompson) na to powie;P Trzeba będzie młotki z domu powyrzucać i wbijać gwoździe łyżeczka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quentin Tarantino by tego nie wymyślił:) Plansza w szkole jako capture the flag w unrealu nie była by zła.


................... ............. /'' /)
................./´ /)........./— //
..............,/—// ......... /...//
............./...//. ......./— //
.........../´—/''´ —/´— /.../ /
........./''.../... ./... /.../ //
........(''(...´(... ....... ,../''. .'')
.........\.......... ..... ..\/..../
..........''''...\.... ..... . _.•´
............\....... ..... ..(
..............\..... ..... ...\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niezłe... :D Uznać kogoś za terrorystę z powodu jednego młotka w pokoju i zrobienia mapki szkoły. Moze na krzesło go wezmą? Eh.. Co na tym świecie się dzieje... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę....załamka :P żeby aresztować za coś takiego??? albo to "podejrzenia mundurowych wzbudził młotek" - tu zwijałem się ze śmiechu :P "Na tej podstawie został on uznany za terrorystę" - tu zwaliłem się z krzesła :D najlepsze jest to, że to rodzice go wsypali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do Manhunta nie ma edytora. Mógłbym zrobić to samo co ten uczeń z nauczycielami w roli głównej. Ciekawe co by wtedy gadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...... ten kraj jest totalnie powalony. Moga miec bron w domu a jak ktos wejdzie na posiadlosc moga strzelac bez pytania , ale mlotek to juz jest zabroniony.... Jak starzy mogli syna wkopac, chyba ze byl adoptowany albo cos bo ja tego nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzieli go za terroryste? Co za bezsens xP. No ale z drugiej strony...Juz sie japonczycy narazili po zamachu na koledż w Virginii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni są chorzy!!! Robić alarm z powodu gry... Na miejscu tego chłopaka domagał bym sie teraz ogromnego odszkodowania od tych baranów... Młotek... Oni sami są młotami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przypomina mi małą aferę w Polsce z przed roku, gdzie nasza, kochana policja miała aresztować wszystkich, którzy mają... nagrywarki w domu :D .

Swoją drogą ziomek miał ciekawy pomysł ze zrobieniem wirtualnej szkoły, i to w dodatku wszystko w 3D... Trzeba mu pogratulować umiejętności , ponieważ z tego co wiem robienie pomieszczeń w 3D to trudna sprawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas... Moja mama (tata by raczej się nie interesował) by się lała... Jak jej pokazałem na necie "Sejm Shootout" czy jak to tam było to jej się spodobał... Brudny Jack, "zmądrzeli" ? Ta chłopak jest niezły... A mlotek... USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zachacza o granice absurdu. Jeszcze troche i USA będzie wyglądać jak wielkie więzienie, wszyscy w strochaj tak zrobionych aby nie możana było ukryć w nich żadnych przedmiotów (zwłaszcza nastolatkowie). A wszystkie narzędzia zostaną skonfiskowane jako potencjalna broń terrorystyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy kto kiedys robil mapki do jakiegos FPSa , zrobil taka ktos przypomina szkole ;)
A swoja droga to rodzice tego goscia niezle go wkopali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulować rodzicom tego chłopaka... przez nich mógł do więzienia pójść ;) - US
A ja myśle, że młotek powinni mu zarekwirować... to takie niebezpieczne narzędzie... tylko, że w Virginii dają pozwolenie na broń 14-latkom ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować