Zaloguj się, aby obserwować  
eXtreme

Mości klikacze! Łączymy się w słusznej sprawie!

548 postów w tym temacie

Ja chciałem się jeszcze wtrącić a pro pos tego automatu klikającego. Jeśli go używamy to jaki jest sens w tym wszystkim? To chodzi o UCZCIWĄ i fajną rywalizację! To przecie psuje całą zabawę! Odpowiem od razu jakby miało się pojawić coś w stylu: "A bo Rzydy urzywają to my tesz bendziemy!". Nawet jeśli to co? Mamy się zniżać do poziomu takich osób? Przecie jak wygramy to i tak nic nie uzyskamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano. A tak przy okazji- ale ja głupi jestem!!! powiedźcie mi, po co zmarnowałem 10,822 kliknięcia na jakiejś ''''mondrej''''
gierce? No po co? A poza tym chyba czytaliście ''''play fair and have fun'''' ? stosujmy się do tego a nie schodźmy do poziomu szympansów (czyli cziterów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień clickania i na razie tyle ode mnie: 6666 ;)

ClickClickClickClickClickClick :D

20070505143201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dodałem skromną dwusetkę. Ale nie załamujcie się, Izrael jest daleko w tyle! I jak by co to mamy najlepszych klikaczy na całym świecie. Jutro też dodam, ale tak z 500 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem do tabeli i przeżyłem szok,2 miejsce zajmuje...Chile! Mamy nad nimi 10mln przewagi ale patrząc w jakim tempie pną się w góre za pare dni mogą nas wyprzedzić (nawet już jutro).Więc pełna mobilizacja i klikamy,grajcie normalnie bez programów bo przez cheaterów tylko psuje się zabawa.Izrael ma 2mln straty do nich.A jeszcze wczoraj Chile było podajrze piąte.Nieźle nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować