Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 11:10, Budyn napisał:

A właśnie, znacie jakieś sklepy oprócz goblinfarmu i hall of the bandit lord z medżikami? Potrzebnę
jak na sraczkę są mi zombie, a mam ttlko kilka.


No na hallu znajdziesz na bank, zawsze możesz zamówić. Tylko że to drogo. Erki zombiakowe często są na Allegro, ale innych sklepów nie znam. Ale wiesz google nie boli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 13:27, Budo napisał:

> A właśnie, znacie jakieś sklepy oprócz goblinfarmu i hall of the bandit lord z medżikami?
Potrzebnę
> jak na sraczkę są mi zombie, a mam ttlko kilka.

No na hallu znajdziesz na bank, zawsze możesz zamówić. Tylko że to drogo. Erki zombiakowe często
są na Allegro, ale innych sklepów nie znam. Ale wiesz google nie boli ;]

Na hallu właśnie tanio, ale nic nie mają. A na goblinie dużo, ale strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2006 o 13:58, Budyn napisał:

Na hallu właśnie tanio, ale nic nie mają. A na goblinie dużo, ale strasznie drogo.


No własnie to jest ten ból :/
Spróbuj może u siebie na turniejach coś wyhaczyć (o ile sa u Ciebie jakieś). U mnie często sa turnieje extended i tam ludzie wpadają z segregatorami i jest godzinka na trade jak to sie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkimi krokami zbliża sie dodatek Dissension :D Nawet pokazano już skany niektórych kart

Napiszcie co o nich sądzicie:]

Pride od the Cloud - B.dobra karata wychodzi w 2 turze i dopakowuje sie bardzo szybko (jak masz talie głównie z fly :P )
Simic Guildmage- Chyba najleprzy guildmag !!! jego 2 um. robis super komba np z Bramble Elemental :D
Rakdos Pit Dragon- Super czerwony rar to T2 :] Przynajmniej czerowna mana nie bedzie sie tracic :P
AEthermage''s Touch-Coż, narazie nie widze jej jakiegos SUPER zastosowania :| ale pewnie sie to zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Fajnie że piszesz bo bym zapomiał :)
Ciekawa ta umiejętność hellbent, najbardziej podoba mi sie guildmage, ma świetny rysunek i ciekawe właściwości. Pit Dragon też niezły, szkoda że nie jest 4/4 :)
Pride of clouds takie sobie- tzn niezła karta do talii na fly''ach, ale drogi ten forecast. Wiesz może jakie są umiejętności innych (tzn Simic dokładnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 21:07, Budo napisał:

Wiesz może jakie są umiejętności innych (tzn Simic dokładnie)?


Własnie z tej gildi ujawniono tylko tego guildmaga, ale jak coś sie pojawi nowego to napewno tutaj pokaże :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 20:41, Kermit 13 napisał:

AEthermage''s Touch-Coż, narazie nie widze jej jakiegos SUPER zastosowania :| ale pewnie sie
to zmieni :P



Był o tej karcie artykuł na Wizardzie. Jest pare sposobów aby uniknąc odesłania krita na koniec tury, więc ta karta może byc użyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:18, Kermit 13 napisał:

Kolejna karta :D

Za 3 many 3/2 z FS !! :D i jeszcze ta um. :D:D:D MIODZIO


O kurde!! o-O
Że tak powiem wymiata :>
Nie chce wiedzieć jaki będzie guildleader :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:23, Budyn napisał:

Wswzystkie karty z Guilda, ravnici są strasznie dobre! Pamiętam jak to by było wczoraj. Seria
Onslaught, pamiętbne gry, nie to co teraz :[


Heh, każda edycja ma swój klimat. Ja powiem szczerze że najbardziej do gustu przypadła mi Kamigawa. Trochę mnie Mirrodin i Ravnica. Starsze edycje kojarze średnio, były one budowane na zdeka innej zasadzie. Na razie najsłabiej jesli chodzi o moc kart przezntuje sie Guildpact, takie mam wrażenie, chociaz i tam kilka ładnych karcinek można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:37, Budo napisał:

> Wswzystkie karty z Guilda, ravnici są strasznie dobre! Pamiętam jak to by było wczoraj.
Seria
> Onslaught, pamiętbne gry, nie to co teraz :[

Heh, każda edycja ma swój klimat. Ja powiem szczerze że najbardziej do gustu przypadła mi Kamigawa.
Trochę mnie Mirrodin i Ravnica. Starsze edycje kojarze średnio, były one budowane na zdeka
innej zasadzie. Na razie najsłabiej jesli chodzi o moc kart przezntuje sie Guildpact, takie
mam wrażenie, chociaz i tam kilka ładnych karcinek można znaleźć.

Racja w tym jest, ale ja najbardziej lubię Champions of Kamigawa, Onslaught i Scourge- super klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:15, Kermit 13 napisał:


> Wiesz może jakie są umiejętności innych (tzn Simic dokładnie)?

Własnie z tej gildi ujawniono tylko tego guildmaga, ale jak coś sie pojawi nowego to napewno
tutaj pokaże :]


Mylisz się jest już znana i to dość dawno mechanika SIMIC ;] Mechanika nazywa się GRAFT i załączyłem 1 karte z tą właśnie mechanika. Pozatym jeszcze pare ciekawych IMO kart z DIMM

1.RAKDOS THE DEFILER - IMO NAJLEPSZA (!) dotąd karta. ART po prostu MIÓD. A sama karta robi takie zamieszanie na stole ze hoho :D
2.EXPERIMENT KRAI - Karta nie mniej ciekawa z fajnie dobranym artem i także może ladnie namieszać na stole :]
3.AVATAR OF DISCORD - BARDZO fajna karta. Kafarek napedzający Hellbenda + latanie :D Miodzio. Tylko ten art karty Preleasowej mnie smieszy, mysle ze normalnie bedzie jakos lepiej wygladal.
4.SUPPLY/ DEMMAND - calkiem ciekawa perspektywa :] Chociaż nigdy nie lubiłem splitów to myśle że wprowadzenie ich to ciekawe urozmaicenie.
5.CYTOPLAS ROOT-KIN - fajna krita takze mogaca namieszac. Po kartach jakie dotychczas widzielismy SIMIC wydaje sie najbardziej nie przewidywalna gildia.

Moim faworytem na najlepsza gildie dodatku jest RAKDOS, moze przez to ze jakos lubie taki klimat demoniczny :] Fajne arty i flawy :D W sumie jeszcze Wizardzi nie pokazali za wiele kart z (zapomnialem nazwy W/U) gildi to wszysko może się zdarzyć że inna gildia wyjdzie na prowadzenie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 22:42, Budyn napisał:

Racja w tym jest, ale ja najbardziej lubię Champions of Kamigawa, Onslaught i Scourge- super
klimatyczne.


Ja swoją przygodę zaczalem jak wyszła Kamigawa. Więc kojarze najlepiej nowsze edycje. Ze starszych to takie szlagiery tylko i karty turniejowe. W sumie zawsze podobały mi sie slivery- niby super dek a nigdzie ich nie ma- jak jakiś sliver sie trafi na allegro to raz na ruski rok i idzie na kupę kasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:51, MastAlol napisał:

>
> > Wiesz może jakie są umiejętności innych (tzn Simic dokładnie)?
>
> Własnie z tej gildi ujawniono tylko tego guildmaga, ale jak coś sie pojawi nowego to napewno

> tutaj pokaże :]

Mylisz się jest już znana i to dość dawno mechanika SIMIC ;] Mechanika nazywa się GRAFT i załączyłem
1 karte z tą właśnie mechanika. Pozatym jeszcze pare ciekawych IMO kart z DIMM

1.RAKDOS THE DEFILER - IMO NAJLEPSZA (!) dotąd karta. ART po prostu MIÓD. A sama karta robi
takie zamieszanie na stole ze hoho :D
2.EXPERIMENT KRAI - Karta nie mniej ciekawa z fajnie dobranym artem i także może ladnie namieszać
na stole :]
3.AVATAR OF DISCORD - BARDZO fajna karta. Kafarek napedzający Hellbenda + latanie :D Miodzio.
Tylko ten art karty Preleasowej mnie smieszy, mysle ze normalnie bedzie jakos lepiej wygladal.
4.SUPPLY/ DEMMAND - calkiem ciekawa perspektywa :] Chociaż nigdy nie lubiłem splitów to myśle
że wprowadzenie ich to ciekawe urozmaicenie.
5.CYTOPLAS ROOT-KIN - fajna krita takze mogaca namieszac. Po kartach jakie dotychczas widzielismy
SIMIC wydaje sie najbardziej nie przewidywalna gildia.

Moim faworytem na najlepsza gildie dodatku jest RAKDOS, moze przez to ze jakos lubie taki klimat
demoniczny :] Fajne arty i flawy :D W sumie jeszcze Wizardzi nie pokazali za wiele kart z (zapomnialem
nazwy W/U) gildi to wszysko może się zdarzyć że inna gildia wyjdzie na prowadzenie:D.


LOL z kad obrazeczki wystrzasneles? :D ^^ a jakie sa gilidie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TNIJ POSTY !!!
A skany wziąłem ze stronki Wizardow i z forum. Sie gra się ma :D

Znalazłem jeszcze pare ciekawych kart:

<Moimir Vig> 3UG
Whenever you play a green spell, search your library for a creature card, shuffle you library and put this card on top of it.
Whenever you play a blue spell, reveal the top card of your library. If it is a creature card, put it into your hand.

<Blame/Denouncement/Censure> W
Put target attacking creature on the bottom of it''s owner''s library. That creature''s controller gains life equal its toughness.

<Grand Arbiter Augustin IV> 2WU
White spells you play cost 1 less.
Blue spells you play cost 1 less.
Spells your opponents play cost 1 more.

<Biomantic Mastery> 4 G/U G/U G/U
Choose target player and then a different target player. The first player draws cards equal to the number of creatures he or she controls, then the other player draws cards equal to the number of creatures he or she controls.

Całkiem fajne karty najlepszy jest GRAND ARBITER AUGUSTIN IV :] Wypas abitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mówiłem, że nie chcę wiedziec jaki jest ich guildleader o-O
nie no zanosi sie że ten dodatek zmiecie poprzednie, avatar tez nieziemski. W połączeniu ze starymi kartami B/R takimi jak poniżej to bedzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 23:10, Budo napisał:

/.../

Mówiłem, że nie chcę wiedziec jaki jest ich guildleader o-O
nie no zanosi sie że ten dodatek zmiecie poprzednie, avatar tez nieziemski. W połączeniu ze
starymi kartami B/R takimi jak poniżej to bedzie masakra


Mogłeś nie otwierać obrazka to byś niewiedział :D a co do tych kart to nie są one złe szczególnie TERMINATE - do teraz jest to bardzo użyteczna karta :] a Specter to chyba już w zamieżchłych czasach nie był przebojem.
Ale fakt faktem zapowiadaja się strasznie mocne gildie i niewiem czy przypadkiem nie przesadzili i nie przepakowali ich bo chyba nie pokazali najlepszycha kart jeszcze :D Jeśli teraz takie są to co będzie później :D:D:D PRE JUZ TUZ TUZ A JA NIE MAM HAJSU NA NIEGO:/ No cuż musiałem wybrać pomiedzy PRE a OBLIVIONEM :| ale może OBLIVION mi zrekompensuje nie obecnośc na PRE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować