Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Magic: The Gathering :)

1878 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 16:06, MastAlol napisał:

Wow no ta karta roxuje bez sprzecznie, niech mi siepu powie że nie to chyba się pochlastam
:P I jego przy okazji :) (joke :D)


Nie będziesz miał okazji, bo rzeczywiście karta jest dobra. Gorsza wprawdzie od pierwotnego dysku (ah, te WW w koszcie) ale ma tego plusa że jest kritem (wiem, niektórzy uważają to za wadę, bo krita łatwo zdjąć ale karta ta i tak będzie grała w kontrolach tylko, a tam jest świetna zarówno jako powstrzymywacz naporu po puszczeniu WoGa a inne kontrole może nawet ubić naporem :P Analiza skrócona bo nie uwzględnia niezłych dylematów, które robi opowi przy sidowaniu oraz interakcji ze sporą ilością kart, które i tak w deckach tych grają, ale powinna wystarczyc :P) o całkiem rozsądnych rozmiarach. W T2 pogra bezsprzecznie.

Wszystkie inne magusy są już znane, polecam poszperać trochę na www.mtgsalvation.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wow, powiedziałbym, że Ancestral Vision całkiem potężne, a Shapeshifter to chyba przedruk. 3 karty w 5 turze za zero many hmmm to lepsze niż koncentracja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się dziwnie w kartach robić łatwo. Kiedyś wygrana zależała od prawdziwych umiejętności gracza, a nie od kart. Teraz karta nawet w pojedynke jest silna, potężna. Kombinacje kart to była prawdziwa MOC i to budziło emocje. Teraz to zwyczajna NUDA. Ja jednak wolę edycję do Betrayers :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:10, Budyn napisał:

Zaczyna się dziwnie w kartach robić łatwo. Kiedyś wygrana zależała od prawdziwych umiejętności
gracza, a nie od kart. Teraz karta nawet w pojedynke jest silna, potężna. Kombinacje kart to
była prawdziwa MOC i to budziło emocje. Teraz to zwyczajna NUDA. Ja jednak wolę edycję do Betrayers
:P


Można tak powiedzieć, wiem po sobie, bo nieraz gre wygrała dla mnie Kodama w pojedynke. No ale zawsze tak było że były karty silniejsze od innych i zawsze będą. Tylko bez przesady ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:42, Astmatyk napisał:

A ja robie decki do MTG z postaciami z Warhammera 40k co wy na to :D


Hmmmmm, fajna zabawa, ale nic pozatym... to już nie ten klimat, a o ile sie niemyle to jest gra karciana Warhammer ;] Ale karte robisz genialnie(czcionka, flav, art, itp :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:42, Astmatyk napisał:

A ja robie decki do MTG z postaciami z Warhammera 40k co wy na to :D


WoW! Kurczę... nie czytając tekstu od razu kliknąłem w obrazek... Kiiedy zobaczyłem, co przedstawiał...
Nie interesuję się Magiciem w ostatnich czasach (nie ma z kim grać, za drogie toto), jedyny wniosek do którego dochodzę jest taki, że przesadzają (każda edycja wprowadza coraz potężniejsze karty i coraz więcej udziwnień). Gdy zobaczyłem Marine, byłem już gotów uwierzyć, że rzeczywiście takie coś wyjdzie, tak to żeś dobrze wykonał :) ! Dopiero po chwili dotarło do mnie, że zgoda Games Workshop na użyczenie świata Młotka nie byłaby zbyt prędka :) .

Dobra robota, gdzie można zobaczyć pozostałe karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2006 o 18:36, MonkOfWar napisał:

Dobra robota, gdzie można zobaczyć pozostałe karty?


Hehe, pytanie czy Wizardzi w ogóle by o to poprosili ;]
Przeciez mtg ma własne światy, rasy i klimat, nie musi nic zapożyczać. Ale prawda, że karta bardzo fajnie zrobiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 18:07, Kermit 13 napisał:

> A ja robie decki do MTG z postaciami z Warhammera 40k co wy na to :D

Hmmmmm, fajna zabawa, ale nic pozatym... to już nie ten klimat, a o ile sie niemyle to jest
gra karciana Warhammer ;] Ale karte robisz genialnie(czcionka, flav, art, itp :) )


Pewnie, ze nic poza tym. Oprocz tego, ze zrobie kilka decków, ktorymi bedzie mozna fajnie sobie pograc z qmplami, ktorzy tez lubia w40k i potrafia grac w magica. Ot taka fajna odmiana- pyknac w magica ale w klimacie 40stki. Zamieszczam jeszcze kilka karciochów. To dopiero wersje alpha wiec dobre oko wypatrzy kilka bledow w algielskim i w zasadach. Wszystko do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:40, Astmatyk napisał:

Pewnie, ze nic poza tym. Oprocz tego, ze zrobie kilka decków, ktorymi bedzie mozna fajnie sobie
pograc z qmplami, ktorzy tez lubia w40k i potrafia grac w magica. Ot taka fajna odmiana- pyknac
w magica ale w klimacie 40stki. Zamieszczam jeszcze kilka karciochów. To dopiero wersje alpha
wiec dobre oko wypatrzy kilka bledow w algielskim i w zasadach. Wszystko do poprawki.



Jeśli mógłbym Ci coś doradzić to :

W pierwszych 2 kartach zwieksz troche czcionke :]
Ostatnia wygląda troche pusto...można np. dopsiac działanie danej umiejętności zeby zapełnic miejsce ;]
W 3 karcie musisz zrobić mały odstęp od "3" i "tap"
No i te karty są troche przegięte co jak co :P
(Z angielskiego geniuszem nie jestem wiec Ci niepowiem jak z pisownią :P )

Jak zrobisz coś nowego to pochwal sie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, przegiete, jesli liczyc to miara typowych kart MTG. Ale fakt, to takie porobilem dla proby, jak przyjdzie co do czego troche je wywaze lepiej i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zapraszam na www.k20.com.pl - chyba najbardziej rozbudowany dział Fantasy Cards w Polsce, uzyskasz tam napewno pomoc bardziej fachową od mojej :P A widać, że tej pomocy potrzebujesz, od zwykłych błędów graficznych (złe symbole, ramki, złe odległości pomiędzy symbolami) poprzez błędy w wordingach i kompletne niedopasowanie do colour wheel aż po brak wyważenia i przede wszystkim: oryginalności. Przepraszam, ale musisz jeszcze sporo nad tym popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy ujawnione kolejne karty :

Cancel
1uu
Instant.
Counter Target spell.
Uncommon

Jeszcze nie nazwany "Stifle II"
1u
Counter target activated or triggered ability.
Further Activated or Triggered abilities cannot be played by that (card?) until end of turn. (Wording tricky here)
Split Second.
Rare?

Lim-Dul, the Necromancer
5bb
Legendary Creature - Human (Wizard?)
Whenever a creature an opponent controls is put into a graveyard from play, you may pay 1b, if you do, return that creature to play under your control. It is a Zombie in addition to its creature type and has "1b: regenerate this creature".
4/4
Rare

choć tutaj nie jest do końca pewne czy to wszystkie jego ability

Moonlace
u
Instant
Target permanent (or spell) becomes colorless until end of turn.
Rare.

Dralnu, Lich Lord (Choć nie 100%)
3ub
Legendary Cretaure - Zombie (Wizard?)
Tap: Instants and Sorcery cards in your graveyard have Flashback costs equal to their converted mana costs until end of turn. (Wording not 100% but ability is certain)
Whenever Dralnu Lich Lord is dealt damage, sacrifice that many permanents.
3/3
Rare.

Tivadar of Thorn
1ww
Legendary Creature - Human Knight
First Stike, Protection from Red.
When Tivadar of Thorn comes into play, Destroy Target Goblin.
2/2
Rare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O Cholerka Lim Dula dali :P
Karty z jego imieniem już dawno temu sie pojawiały, ale samego ziomka nie było :)
Looter i Sudden Death pałerne...
powrót shadowow mamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować