Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 17:42, Graszcz napisał:

Nie da się ukryć, że glany są przynajmniej solidne, a trampeczki to taki kawał szmaty
z cieniutką podeszwą za absurdalnie wysoką cenę (piję tu do tych kultowych Conversów waszych)

Przecież wiadomo, że trampki nie są do chodzenia w zimie, chociaż są też i odpowiednie modele zimowe, a także osoby, które i tak w zimie chodzą w tych zwykłych, np. mój kolega przy pierwszych śniegach jeszcze w nich chodził.
Ja się przekonałem do trampek z tego względu, iż są one naprawdę wygodnymi butami wiosenno-letnio-jesiennymi. Poza tym jak wchodzę do sklepu, to szlag mnie trafia, bo większość butów jest tak ohydna, że za darmo bym ich na nogi nie włożył. Conversy są w tym wypadku najlepszym wyborem, ze względu na jakość ich wykonania w porównaniu do zwykłych trampek za 30 zł czy nawet 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 16:28, balduran2 napisał:

Przecież wiadomo, że trampki nie są do chodzenia w zimie,

Ja bym nawet latem ich nie założył

Dnia 14.01.2010 o 16:28, balduran2 napisał:

chociaż są też i odpowiednie modele zimowe

X_x

Dnia 14.01.2010 o 16:28, balduran2 napisał:

a także osoby, które i tak w zimie chodzą w tych zwykłych, np. mój kolega przy pierwszych
śniegach jeszcze w nich chodził.

Lol. No ale przynajmniej jest trendi, kul i ma stajla. Choć i ja często widuję ludzi chodzących po śniegu w adidaskach, skejtowych butach czy wspomnianych trampeczka

Dnia 14.01.2010 o 16:28, balduran2 napisał:

Ja się przekonałem do trampek z tego względu, iż są one naprawdę wygodnymi butami
wiosenno-letnio-jesiennymi.

Wygoda to dla mnie trochę za mało, żeby się przekonać do trampków - zwłaszcza w zestawieniu z ich wadami (z ceną na czele). Bo wygodnych butów na świecie jest mnóstwo

Dnia 14.01.2010 o 16:28, balduran2 napisał:

Poza tym jak wchodzę do sklepu, to szlag mnie trafia, bo większość butów jest tak ohydna,
że za darmo bym ich na nogi nie włożył

O, o, mam dokładnie to samo, zgadzam się całkowicie. Chyba tylko w skateshopach można w miarę normalne buty letnie dostać, a i też się trochę naszukać trzeba

Dnia 14.01.2010 o 16:28, balduran2 napisał:

Conversy są w tym wypadku najlepszym wyborem, ze względu na jakość ich wykonania w
porównaniu do zwykłych trampek za 30 zł czy nawet 100 zł.

Jakoś nie chce mi się wierzyć. Nie wiem, może to faktycznie prawda, ale nie wierzę, żeby te Conversy były warte tej różnicy w cenie. Przecież to wciąż trampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przecież to wciąż trampki
Jedna moja para conversów zdała celująco Woodstock, Szczecin Rock Festival 2009, koncerty comy, huntera, road trips over i wiele innych. Cena znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Converse to porządna, wygodna, wytrzymała, ale i zarówno cholernie droga marka. Warto zwrócić na nie uwagę,oczywiście jeżeli styl trampkowy nam odpowiada - to rozumie się samo przez się. Sam przymierzam się teraz do kupna zimowej wersji trampków conversa, konkretniej outsidera. W sumie to nie o tyle się przymierzam do kupna, co do zamówienia na dniach. Jak przyjdzie paczka chętnie podzielę się zdjęciami ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:22, Mr_Terrorist napisał:

Ja sobie takie ostatnio sprawiłem :) Są takie zajebiste, że aż się boję wyjść w ten śnieg
w nich bo sól zrobi swoje ;p
Ale w sobote do klubu i tak założę ;p

Z góry przepraszam za off-top, ale do jakiego "klubu" wpuszczają 16-sto latka w takim obuwiu? ;D

Wracając do trampek - Converse jest sprawdzoną marką, 100 lat na rynku robi swoje. Wiem, że 150-200 zł za parę, może się wydawać dużo, ale moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:52, balduran2 napisał:

> Ja sobie takie ostatnio sprawiłem :) Są takie zajebiste, że aż się boję wyjść w
ten śnieg
> w nich bo sól zrobi swoje ;p
> Ale w sobote do klubu i tak założę ;p
Z góry przepraszam za off-top, ale do jakiego "klubu" wpuszczają 16-sto latka w takim
obuwiu? ;D

Wracając do trampek - Converse jest sprawdzoną marką, 100 lat na rynku robi swoje. Wiem,
że 150-200 zł za parę, może się wydawać dużo, ale moim zdaniem warto.


To nie jest reklama ;p


Normalnie bym nie poszedł do takiego klubu ;p ale dziewczyna się uparła >.< nie moje rytmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:22, Mr_Terrorist napisał:

Ja sobie takie ostatnio sprawiłem :) Są takie zajebiste, że aż się boję wyjść w ten śnieg
w nich bo sól zrobi swoje ;p
Ale w sobote do klubu i tak założę ;p


air max 90 mmmmm.... ;) air maxy to najpiękniejsze buty na świecie, sam poluje, ale na inny kolor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:52, balduran2 napisał:

> Ja sobie takie ostatnio sprawiłem :) Są takie zajebiste, że aż się boję wyjść w
ten śnieg
> w nich bo sól zrobi swoje ;p
> Ale w sobote do klubu i tak założę ;p
Z góry przepraszam za off-top, ale do jakiego "klubu" wpuszczają 16-sto latka w takim
obuwiu? ;D


Do każdego gdzie nie ma dress code ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh, takie zestawienie kolorystyczne jest co najmniej paskudne ... imo rzecz jasna ale co ja tam przecież skoro preferuję całkowicie czarne buty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 00:14, Tyler_D napisał:

Bleh, takie zestawienie kolorystyczne jest co najmniej paskudne ... imo rzecz jasna ale
co ja tam przecież skoro preferuję całkowicie czarne buty ...

To pewnie masz tak samo ciężkie życie jak ja : ile ja się muszę nachodzić za czarnymi skate''ówami ;]

Mr_Terroris=>A omawiane bootki, kolorystycznie, kojarzą mi się z jakimś disco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o buty letnie to uznaje tylko Nike i Adidasy, aktualnie popylam w Nike Fin''Star.

Jesli chodzi o buty zimowe - Bust-A-Gripy 10tki zdobia me nozki :)

20100115030633

20100115030647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 03:06, Kamiloos napisał:

Jesli chodzi o buty zimowe - Bust-A-Gripy 10tki zdobia me nozki :)

O kurde, ciekawa podeszwa. Jak się sprawuje w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ostatnio naszło mnie na... trampy Convers''a o_O Niby nic w tym dziwnego, tylko że jeszcze tydzień nie mogłem na nie patrzeć. Chciałbym je sprawdzić, gdyż w butach cenię przede wszystkim lekkość i wygodę (no i czy się w miarę dobrze prezentują). Wiecie może, gdzie na Pomorzu jest jakiś sklep, gdzie miałbym okazję przymierzyć? Mieszkam w Słupsku, czyli Koszalin też można wliczyć.
No i jeszcze, moglibyście powiedzieć, co sądzicie o tych trampkach? Mam na myśli osoby posiadające i lubiące Convers''y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:17, plada napisał:

Wiecie może, gdzie na Pomorzu jest jakiś sklep, gdzie miałbym okazję przymierzyć?

http://www.converse.pl/sklepy.php

Dnia 23.01.2010 o 22:17, plada napisał:

No i jeszcze, moglibyście powiedzieć, co sądzicie o tych trampkach?
Mam na myśli osoby posiadające i lubiące Convers''y ;)

Osobiście w trampkach gustuję od niedawna, a w Conversach jeszcze krócej, ale muszę powiedzieć, że trampki owej firmy są naprawdę porządne. Wykonanie (wytrzymałość) i wygoda na bardzo wysokim poziomie. Tak więc, wbrew temu co niektórzy twierdzą - nie płaci się tylko za znaczek.
Dodam jeszcze, że przy wybieraniu trampek najlepiej jest wybrać idealnie swój rozmiar buta - nie mogą być za duże, bo wtedy już nie będą takie wygodne. Więc, jeśli dalej rośnie Ci noga, będzie to obuwie tylko na jeden sezon. Z obserwacji wiem, że Conversy tak łatwo się nie niszczą i można w nich chodzić naprawdę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 00:43, balduran2 napisał:

Idealnie :) Dzięki bardzo!

Dnia 24.01.2010 o 00:43, balduran2 napisał:

> No i jeszcze, moglibyście powiedzieć, co sądzicie o tych trampkach?
> Mam na myśli osoby posiadające i lubiące Convers''y ;)
Osobiście w trampkach gustuję od niedawna, a w Conversach jeszcze krócej, ale muszę powiedzieć,
że trampki owej firmy są naprawdę porządne. Wykonanie (wytrzymałość) i wygoda na bardzo
wysokim poziomie. Tak więc, wbrew temu co niektórzy twierdzą - nie płaci się tylko za
znaczek.

To samo właśnie słyszałem, ale chciałem się na 100% upewnić ^^

Dnia 24.01.2010 o 00:43, balduran2 napisał:

Dodam jeszcze, że przy wybieraniu trampek najlepiej jest wybrać idealnie swój rozmiar
buta - nie mogą być za duże, bo wtedy już nie będą takie wygodne. Więc, jeśli dalej rośnie
Ci noga, będzie to obuwie tylko na jeden sezon. Z obserwacji wiem, że Conversy tak łatwo
się nie niszczą i można w nich chodzić naprawdę długo.

Ok, dzięki wielkie za pomoc :) Już wiem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 22:27, vale4694 napisał:

A ja sobie sprawiłem bardzo skromne racice.Bardzo wygodne i przyjemne
REEBOK Classic :)


Spoko buty tylko widziałem w "lepszej: wersji...metalowy znak z boku i wyszywane dodatki..ale ogólnie sa dobre buty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 14:04, Qbasmok napisał:

Ja od kilku dni w takich oto conversach zimowych się wożę.

Dżizys Krajst... O_o.....

P.S. moze wstawiajcie swoje foty a nie z aukcji internetowych itp ?
Każdy może zdjecie z aukcji wkleić lepiej jak własne foty wysyłacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach