Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 17:10, MaccCry napisał:


A ja ostatnio (2-3 miesiące temu) zakupiłem sobie takie oto glany:


Dzizys Krajst... co to jest?Bron biala na niedzwiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 17:33, Marked_One napisał:

No to i ja pokaze...

Le coq Sportiff jak popada snieg,a Lacoste Observe II jak jest sucho....


Fajne butki, ale pewnie Lacoste drogie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2010 o 17:38, SongoX napisał:

Fajne butki, ale pewnie Lacoste drogie jak...

I tu się większość osób myli, bo można dostać naprawdę tanio. 300 złoty za buty to nie tak strasznie drogo- tym bardziej, że to legendarne Lacosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 17:45, bartog123 napisał:

tym bardziej, że to legendarne Lacosty :)


ciekawe w jakich kręgach są ''legendarne''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 17:45, bartog123 napisał:

tym bardziej, że to legendarne Lacosty :)

Więcej niż 110zł w życiu na buty nie wydałem... To głupie jest. Tym bardziej że te śmieszne Lacosty wyglądają ohydnie - jak jakieś szczurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 17:45, bartog123 napisał:

I tu się większość osób myli, bo można dostać naprawdę tanio. 300 złoty za buty to nie
tak strasznie drogo- tym bardziej, że to legendarne Lacosty :)


300 zł to nie, ale większość Lacoste''ów są ponad te trzy setki. Jednak Lacoste to Lacoste, nie byle jaka firma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2010 o 17:20, Piciambeer napisał:

Zimą grzeją, latem chłodzą.


it keeps me warm and makes me cool - how''s it possible? ;]

niestety, nie jest to prawdą, bo glaniszcze nie mają żadnego ocieplenia - w zimie skóra robi się nieprzyjemnie chłodna i paluszki marzną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lacoste to high-end w swiecie sportowych butow...to prawda ze mozna wychaczyc ponizej 300zl ale trudno jest z nowymi modelami w tej cenie...co do Le Coq to swietnie pasuja do jeansow i bluzy jak i marynarki i "materialow"....
Jedna Le Coq nowy model nie zjezdza ponizej 300 zl(skorzane) ale swietnie sie nosza...lekkie,stabilne,i dobrze leza na stopie..Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, jednak jak się ubierze grubsze skarpety i wypije coś rozgrze... ciepłego to buciory dają radę. ;-) A i widok części ludzi którzy na ciebie dziwnie patrzą jest warty tego poświęcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:04, Tyler_D napisał:

Coś w tym jest, jednak jak się ubierze grubsze skarpety i wypije coś rozgrze... ciepłego
to buciory dają radę. ;-) A i widok części ludzi którzy na ciebie dziwnie patrzą jest
warty tego poświęcenia.


Yyy...jak tam kto uwaza ale dla mnie to troche nie na temat te buty...do czego to pasuje?Chyba ze sie jest metalem no to spoko ale ogolnie to zupelnie odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>do czego to pasuje?
W zasadzie to do wszystkiego. I do polatania po lesie i do spaceru po mieście. Jako but typowo zimowy też sprawdza się całkiem dobrze. Widziałem też ludzi którzy wpadali tak ubrani na pogrzeb i jakoś nie wywoływali bulwersu wśród zgromadzonych. Pasują w zasadzie do każdego typu spodni - dziewczynom też w nich dobrze. Na jesień i zimę w sam raz. A glany noszą nie tylko metale o czym jak widać nie każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2010 o 18:07, Marked_One napisał:

Yyy...jak tam kto uwaza ale dla mnie to troche nie na temat te buty...do czego to pasuje?Chyba
ze sie jest metalem no to spoko ale ogolnie to zupelnie odpada..


jak się jest metalem to akurat glany zazwyczaj wyglądają idiotycznie, bo są wielkie, długie, znoszone i przypominają buty klauna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:11, Tyler_D napisał:

A glany noszą nie tylko metale o czym jak widać nie każdy wie.

No. Noszą je także hipisi, goci, skinheadzi i punki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:48, kitek0101 napisał:

Mam trochę wątpliwości (te czaszki...), ale powiedzcie co Wy sądzicie o takich butach:


całkiem sponczo, ale właśnie - te czaszki. z daleka wyglądają jak kwiatuszki, z bliska są po prostu chaotyczne i brzydkie. buciwo samo w sobie super, ale na pewno da się znaleźć coś z innym wzorkiem (lub bez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:48, kitek0101 napisał:

Mam trochę wątpliwości (te czaszki...), ale powiedzcie co Wy sądzicie o takich butach:
http://supersklep.pl/i58445-buty-globe-ss-09-grail-black-grey-skull
;)


Za ten hajs mozna wychaczyc o wiele lepsze i z wyzszej polki buty...te to jakie s ala EMO czy inny shit..nie kupuj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach