Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 19:16, Marked_One napisał:

Za ten hajs mozna wychaczyc o wiele lepsze i z wyzszej polki buty...te to jakie s ala
EMO czy inny shit..nie kupuj tego.

Co lepszego niż Globe będzie za te pieniądze? Z tego co wiem, to firma jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2010 o 19:24, kitek0101 napisał:

Co lepszego niż Globe będzie za te pieniądze? Z tego co wiem, to firma jest świetna.


Taa,napewno swietna...zapytaj kogokolwiek kto nie mial tych butow czy zna firme GLOBE,jesli powie ze tak to zapytaj co produkuje.. ;)
Nawiasem mozna wychaczyc cos z PUMA ale ogolnie za 150 zlotowek szalu nie bedzie...lepiej za to bluze kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:31, Marked_One napisał:

Taa,napewno swietna...zapytaj kogokolwiek kto nie mial tych butow czy zna firme GLOBE,jesli
powie ze tak to zapytaj co produkuje.. ;)

Ok, to dzięki za pomoc. Globe produkuje buty deskorolkowe (co nie oznacza, że do chodzenia się nie nadają), a to powoduje, że nie jest szeroko znana, jak np. Adidas, Puma czy Nike.

Dnia 03.01.2010 o 19:31, Marked_One napisał:

Nawiasem mozna wychaczyc cos z PUMA ale ogolnie za 150 zlotowek szalu nie bedzie...lepiej
za to bluze kupic :D

Ostatnio za buty zapłaciłem trochę ponad 100 zł (Adio, pewnie też nie znasz i stwierdzisz, że są lipne. Mimo że firma ma renomę) i nosiłem je długo. Ha! Dalej je noszę, są naprawdę porządne. Trzeba wiedzieć gdzie i jak kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:48, kitek0101 napisał:

Mam trochę wątpliwości (te czaszki...), ale powiedzcie co Wy sądzicie o takich butach:
http://supersklep.pl/i58445-buty-globe-ss-09-grail-black-grey-skull
;)

Za te pieniądze można spokojnie jakieś ładne esy,circi znaleźć
http://supersklep.pl/c78-buty/i72418-buty-circa-ss-09-205-thug-dark-navy-grey-orange
http://supersklep.pl/c78-buty/i72446-buty-circa-ss-09-205-vulc-dark-navy-denim
http://supersklep.pl/c78-buty/i42479-buty-es-08-square-one-black-white
http://monument.pl/index.php/obuwie/buty/buty-emerica-leo-black-tan-red-10-5-us.html
Chociaż to już zależy od tego co komu się podoba. Mnie np. ten model globe się nie podoba
ps. globe to bardzo dobra firma ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/tnę/
Rzecz w tym, że tych butów nie ma. Albo nie ma mojego rozmiaru. A na Globe decyduje się też dlatego,że to gładka skóra, zamsz po jakiś czasie zaczyna wyglądać brzydko.

Dnia 03.01.2010 o 19:37, oskiiq napisał:

ps. globe to bardzo dobra firma ; o

Wiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 03.01.2010 o 19:36, kitek0101 napisał:

Ostatnio za buty zapłaciłem trochę ponad 100 zł (Adio, pewnie też nie znasz i stwierdzisz,
że są lipne. Mimo że firma ma renomę) i nosiłem je długo. Ha! Dalej je noszę, są naprawdę
porządne. Trzeba wiedzieć gdzie i jak kupować.


Za ponad 100zl to mozna sobie pasek do spodni fajny kupic a nie buty XD
To podpowiedz mi gdzie to sie porzadne buty kupuje no i jak sie je kupuje bo bardzo ciekaw jestem...:D
No i widac ze dasz mi zaoszczedzic no bo po co wywalac niepotrzebnie hajs na buty?Skoro mozna miec porzadne za niewiele ponad stowke ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry dude ale nie każdego stać na takie ciuchy / dodatki i nie każdy chce aż tyle wydawać. Chce kupić za tyle i tyle więc szuka w takim przedziale cenowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:53, Marked_One napisał:

Za ponad 100zl to mozna sobie pasek do spodni fajny kupic a nie buty XD
To podpowiedz mi gdzie to sie porzadne buty kupuje no i jak sie je kupuje bo bardzo ciekaw
jestem...:D
No i widac ze dasz mi zaoszczedzic no bo po co wywalac niepotrzebnie hajs na buty?Skoro
mozna miec porzadne za niewiele ponad stowke ..:D

Wystarczy poszukać w necie na aukcjach lub promocjach. Poza tym trzeba ruszyć głową i zmienić swoje podejście, zapoznać się z kilkoma markami, żeby później nie było "ja nie znam, więc są słabe" albo "160 zł, czyli muszą być beznadziejne". To tyle. A mnie (czy raczej moich rodziców) nie stać na buty za 300 zł. Nawet wstydziłbym się prosić o takie, bez przesady.

oskiiq--> raczej tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:00, kitek0101 napisał:

oskiiq--> raczej tak ;)

A szukałeś też na innych sklepach ?
Monument,andergrand,system sklep ?
Sam trochę siedzę w tych butach: http://monument.pl/index.php/obuwie/buty/buty-etnies-rvm-black-blue-white-9-us.html - trochę ponad 160 zł ale zawsze można dozbierać (rozmiar 42)

A co do kolegi ,który uważa ,że tylko nike ,puma ,adidas to dobre firmy : jesteś śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:07, oskiiq napisał:

> oskiiq--> raczej tak ;)
A szukałeś też na innych sklepach ?
Monument,andergrand,system sklep ?
Sam trochę siedzę w tych butach: http://monument.pl/index.php/obuwie/buty/buty-etnies-rvm-black-blue-white-9-us.html
- trochę ponad 160 zł ale zawsze można dozbierać (rozmiar 42)

A co do kolegi ,który uważa ,że tylko nike ,puma ,adidas to dobre firmy : jesteś śmieszny.


Nikt nie twierdzi ze NIKE PUMA i Adidas to high-end w obuwiu sportowym( czytaj dokladnie min.moj post wyzej)bo tak akurat nie jest..poprostu to marki ktore wyrobily sobie renome na rynku...nie sa zle ale nie najlepsze...jesli chodzi o cene to nie znaczy wcale ze buty za ponad 300-400 zl sa the best a za 150 to smietnik...jedno jest pewne:szanujaca sie marka z renoma i uznaniem na swiecie nie sprzeda swojego modelu za 100-150zl...to tak jak z samochodami...AUDI ma renome i nie sprzedaje aut za grosze ;)Inne marki walcza o klienta i dlatego cena jest nizsza..
Jesli twoje fundusze siegaja max 150 zl to szukaj najlepszego produktu w tej cenie ale nie idz w "las" i nie dawaj sie nabierac na "super promocje" czy towar z "misia"wziety...wg. mnie lepiej wydac wiecej i miec cos porzadnego niz oszczedzac i g*** miec.... "Jak Cie widza tak Cie pisza..." to tez wazne(bynajmniej dla mnie) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli mówimy o obuwiu sportowym typu halówki ,adidasy do biegania czy grania w piłkę to oczywiście polecam te firmy.Niestety w halówkach na desce sobie za długo nie pojeżdżę (trampkach czy zwykłych adidasach).
Globe to jedna z lepszych firm robiących buty ''''skate'' ,tak samo jak es ,fallen,VANS czy etnies(i wiele innych) .Wystarczy co nieco dowiedzieć się o tych firmach ,jakie modele są wytrzymałe itp. , a już nie idziesz w ciemno.Nie każde dobre buty muszą być drogie.A tak na marginesie adidas także robi buty ,które można kupić poniżej 150 zł(także puma ,nie wiem jak nike)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:32, oskiiq napisał:

No jeżeli mówimy o obuwiu sportowym typu halówki ,adidasy do biegania czy grania w piłkę
to oczywiście polecam te firmy.Niestety w halówkach na desce sobie za długo nie pojeżdżę
(trampkach czy zwykłych adidasach).
Globe to jedna z lepszych firm robiących buty ''''skate'' ,tak samo jak es ,fallen,VANS
czy etnies(i wiele innych) .Wystarczy co nieco dowiedzieć się o tych firmach ,jakie modele
są wytrzymałe itp. , a już nie idziesz w ciemno.Nie każde dobre buty muszą być drogie.A
tak na marginesie adidas także robi buty ,które można kupić poniżej 150 zł(także puma
,nie wiem jak nike)


Mozna mozna...tylko pytanie:Czy jest sens oszczedzac na butach?Dla mnie to glupota doskonala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu oszczędzać?Każdy nosi to co mu się podoba . Ja np. nie lubię dunków czy air maxów tylko coś pokroju es square lub emerica francis . Każdy ma swój styl ,mogę z czystym sercem powiedzieć ,że moje esy i dvs''y trzymają bardzo długo, a kupiłem je za 170 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:43, oskiiq napisał:

Ale czemu oszczędzać?Każdy nosi to co mu się podoba . Ja np. nie lubię dunków czy air
maxów tylko coś pokroju es square lub emerica francis . Każdy ma swój styl ,mogę z czystym
sercem powiedzieć ,że moje esy i dvs''y trzymają bardzo długo, a kupiłem je za 170 zł


Tez nie lubie chodzic w typowo sportowych butach...kiedys chodzilem w pdst... teraz wole bardzoj "proste"z wygladu...ale zeby miec cos porzadnego no to trudno...Le Coq wg mnie(to juz 3 para) sa swietne...no ale za 150 czy 200zl nowy model jest nieosiagalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 20:07, oskiiq napisał:

A szukałeś też na innych sklepach ?

Oczywiście, przejrzałem ofertę wielu sklepów, zobaczyłem też dużo aukcji. Ostatecznie jednak zdecydowałem się na supersklep.pl lub skateshop.pl, bo te sklepy posiadają w asortymencie pewną rzecz, którą chcę kupić i w nich postanowiłem nabyć buty.

Marked_One

>jedno jest pewne:szanujaca sie marka z renoma i uznaniem na swiecie nie sprzeda swojego modelu za >100-150zl...to tak jak z samochodami...AUDI ma renome i nie sprzedaje aut za grosze ;)Inne marki walcza o >klienta i dlatego cena jest nizsza..
Jedno jest pewne. Zamiast pierdzielić warto zapoznać się z opiniami użytkowników (a takowych przeczytałem kilkadziesiąt).
>Jesli twoje fundusze siegaja max 150 zl to szukaj najlepszego produktu w tej cenie ale nie idz w "las" i nie >dawaj sie nabierac na "super promocje" czy towar z "misia"wziety...wg. mnie lepiej wydac wiecej i miec cos >porzadnego niz oszczedzac i g*** miec.... "Jak Cie widza tak Cie pisza..." to tez wazne(bynajmniej dla mnie) ..
Najpierw dowiedz się może czegoś o tych butach, bo z tego co słyszałem to są dobre. A poza tym znam osoby, które kupują buty po 200-300 zł i noszą je krócej niż ja te moje. Serio.
>Mozna mozna...tylko pytanie:Czy jest sens oszczedzac na butach?Dla mnie to glupota doskonala...
Dobrej jakości buty za 150 zł. Inne dobrej jakości buty za 300 zł. Wybieram te tańsze. Głupota?

Outstaller--> akurat na aukcji mi się trafiło. I jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach