Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2011 o 22:11, Tyler_D napisał:

Tak z lekka mi przypominają te buty koszykarskie, zawsze mnie dziwiło jak można w takim
czymś chodzić normalnie po ulicy.


Eee tam, takie pieprzenie. Ja sam bym w takich butach na ulicę bym nie wyszedł (to samo w halówkach), ale równie dobrze można powiedzieć, że buty taktyczne to nadają się tylko do wojska. But jest butem, jeżeli ktoś interesuje się grą w kosza, to dlaczego ich nie nosić, tym bardziej, że są przecież wygodne i świetnie amortyzują stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 21:02, Blu napisał:

Widać ze są białe, brud widać wszędzie. Jak sie nie czyści butów to fakt,


Fakt, poniekąd kieruje mną lenistwo + ekonomiczność. Jeśli mam wyczyścić buty, to wolę je po prostu potraktować dwoma machnięciami wilgotnej szmatki, a nie spędzać kilka dziennie minut, żeby doprowadzić je do porządku.
Dodatkowo bardzo mnie irytuje, kiedy zabrudzenia są widoczne - czuję pewien dyskomfort psychiczny i chęć jak najszybszego potraktowania takiego obuwia wszelkimi dostępnymi środkami czyszczącymi.
A tak poza tym - nie lubię białego :>

EDIT: No i oczywiście zgodzę się, że "czarne brudne wygladają lepiej niz białe brudne.". Kolejny argument na korzyść ciemnego obuwia, przynajmniej dla ludzi myślących podobnie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:38, LESZ3u napisał:

Eee tam, takie pieprzenie. Ja sam bym w takich butach na ulicę bym nie wyszedł (to samo
w halówkach),

Tamte koszykarskie buty - ok ale do czego je ubierzesz? Głównie chodzi mi o spodnie bo co? Dżinsy? Cokolwiek imo dziwne połączenie, w sztruksach czy bojówach też by dziwnie jak dla mnie wyglądał więc co zostaje ... albo dresy albo te takie spodnie ziomalsko - sportowe, krótkie jakie noszą często tacy hiphopowi osiedlowi ziomale więc totalnie nie dla mnie.
>ale równie dobrze można powiedzieć, że buty taktyczne to nadają się tylko

Dnia 29.07.2011 o 00:38, LESZ3u napisał:

do wojska.

Tyle że but taktyczny nie dość że wygląda świetnie to ma jakieś zastosowanie i pasuje do większości spodni.
>But jest butem, jeżeli ktoś interesuje się grą w kosza, to dlaczego ich nie

Dnia 29.07.2011 o 00:38, LESZ3u napisał:

nosić, tym bardziej, że są przecież wygodne i świetnie amortyzują stopy.

Nosić na boisku czy coś ale na co dzień? Dla mnie to lekkie nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty czyszczę jak sie zabrudzą, nie jest to duzy wysilek.
Co nie zmienia faktu że mam i białe i czarne buty, imo najbardziej uniwersalne kolory. Inne też sie nadają ale jak widze kogos ubranego powiedzmy na czarno, w pomaranczowych butach z bialutką podeszwą to nie wiem o co chodzi...
Za to kolor brązowy do mnie nie trafia. Nie jest zbyt atrakcyjny a jedyny plus to maskowanie najbardziej nieprzyjemnego brudu na bucie, głownie podeszwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 19:33, Nightdew napisał:

Mój nowy nabytek, który dotrze do mnie w następnym tygodniu:)

Ten model nazywa się Capri może? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 22:53, Nightdew napisał:

Ja się w sumie przyznam, że będą to moje pierwsze w życiu niższe buty. Zawsze brałem
normalne duże adidasy z nike. Co do takich butów jakie dałeś na screenie jakoś nigdy
nie byłem zwolennikiem chodzenia normalnie w butach koszykarskich:P A w sumie może dlatego,
że sam gram od 14 lat w kosza. Mam takie jak na screenie za które dałem sporo forsy (około
400 zł) i ubieram je tylko do gry. I do tego gram w 99 % na betonie więc szybko się niszczą:P
Ale czego nie robi się dla kosza... kobe V ftw


Ja też nigdy nie chodziłem w koszykarskich butach, ale po prostu było mi wygodnie i musiałem mieć nowe buty bo poprzednie rozwaliłem tak, że było widać wszystkie palce u stóp :D. Te moje są dość ciężkie i teraz wolę sobie kupić lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 15:04, zadymek napisał:

Buty z promocji

Pomijając ledwo widoczną łyżwę i skejtowatość tych butów - bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 17:11, Graszcz napisał:

> Buty z promocji
Pomijając ledwo widoczną łyżwę i skejtowatość tych butów - bardzo fajne.

Właśnie z powodu ledwo widocznej "łyżwy" je wybrałem: nie po to kupuję buty by robić za jakiś baner reklamowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 12:58, Nightdew napisał:


> Ten model nazywa się Capri może? ;d

Nike SWEET ACE 83



bardzo fajny model, jak nie capri ii to biorę właśnie sweet ace, biało-czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 18:08, zadymek napisał:

Właśnie z powodu ledwo widocznej "łyżwy" je wybrałem: nie po to kupuję buty by robić
za jakiś baner reklamowy ;)

No właśnie o to mi chodzi, że ta łyżwa, mimo że ledwo widoczna, wciąż tam jest. ALE ponieważ ledwo ją widać, to buty jednak bardzo fajne.
Doskonale cię rozumiem - też nie cierpię kupować ciuchów w wyższej cenie by robić za darmową chodzącą reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach