Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2010 o 15:58, kobe47 napisał:

ja sobie zrobiłem takie, będące złotym środkiem pomiędzy http://pickyourshoes.com/item.asp?itemname=13107
a http://pickyourshoes.com/item.asp?itemname=13898 . szkoda tylko, że 110 funtów by mnie
taka przyjemność kosztowała ;P

Brzydkie, nie podobają mi się te buty Nike;/ Jeśli już miałbym jakieś brać to w jedynym słusznym kolorze tzn czarnym http://nikeid.nike.com/nikeid/index.jsp?sitesrc=dl_emid&designId=202631698&size=false

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie pasowały by do chłopaka czerwone trampki conversy? Sam posiadam czarne a ostatnio strasznie mi się ten red podoba ale nie wiem czy jakoś niehalo będzie wyglądało to na mnie ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 11:07, Maciej2194 napisał:

Jak myślicie pasowały by do chłopaka czerwone trampki conversy?

A dlaczego by nie?
Chociaż jeszcze zależy do jakiego koloru i kroju spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że będą pasować. trzeba tylko pamiętać, że żeby nosić czerwone trampki nie można być popierdółką, ciotą i lamusem - inaczej wyzwą Cię od pedałów itd. czerwone trampki wymagają pewności siebie, w zamian dają zaś +10 do stajlu i zajebistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrzę na te wszystkie kolorowe najeczki to utwierdzam się w przekonaniu, że mam zupełnie odmienny gust niż 80% społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że wiosna się zaczęła i czas powrócić do koszykówki, to sprawiłem sobie taki oto obuw - And1 Mid Rocket W PlanetSporcie za 160 zł. Bardzo wygodne, dzisiaj już je wypróbowałem.

20100328212811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:07, piotr961103 napisał:

Ja kupiłem sobie na wiosnę/lato takie buty :


Fajne buty...

Tyle że NIKE maja to do siebie że nie są zbyt trwałe...ale jeden sezon przelatasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:29, Vandaeriel napisał:

Jako że wiosna się zaczęła i czas powrócić do koszykówki, to sprawiłem sobie taki oto
obuw - And1 Mid Rocket W PlanetSporcie za 160 zł. Bardzo wygodne, dzisiaj już je wypróbowałem.



Jak do gry w kosza mogą być...jesli do chodzenia...odpada zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrych butów do "nogi". Halówki, albo inne na twardą nawierzchnię, byle nie korki, bo te na beton, czy parkiet słabo się nadadzą. :P Najbardziej pasowałyby mi czarne mercuriale, ale trudno gdzieś znaleźć odpowiedni rozmiar. Macie jakieś godne polecenia, łatwo dostępne modele ? Tylko Nike, bądź "adasie" wchodzą w grę. Od dawna użytkuję buty tych firm i na razie nie mam zamiaru tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 12:23, sebastiano444 napisał:

Mój nowy nabytek

Przypominają mi trochę LeBrony, tyle że one pomimo tego że wyglądają beznadziejnie przynajmniej się nadają do gry w kosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach