Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podbij Japonię i zostań szogunem wraz z eXtra Klasyką neXt!

78 postów w tym temacie

Szcun dla CDP-a, ale ja wolę Medievala, za którego również thx. I to w polskiej wersji. Grałem u kuzyna w Medka ze spolszczeniem i tam były takie śmieszne rzeczy, że hej......np. mój książę myślał, że jego ojciec jest słoniem. PS. w tej Medlu książęta, którzy nie obejmują władzy są nieśmiertelni.<LoL>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto wielki dzien - CDP wydał Shoguna! Nie spodziewalem sie tak cudnej chwili.
Mam podstawke w premierowym pudelku ale tego wydania razem z dodatkiem chyba nie przepuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego robicie z tygo taką niespodziankę. w najnowszym clicku jest lista wszystkich tytułów, które będę w extra klasyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:13, dark master napisał:

Ech, tylko kiedy premiera? I czy aby na pewno to działa pod XP, bo edycja zawierająca samą
podstawkę od EA ma z tym co najmniej problemy (hardocore''owo się gra gdy wysypuje co 3-4 tury
i działa jedynie automatyczne rozstrzygnięcie bitew - ale dałem radę z kampanią! ;D)



OOO dzięki za ostrzeżenie... chciałem zamawiać, ale się wstrzymam i poczekam na komentarze i opinie..

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:58, moonman napisał:

OOO dzięki za ostrzeżenie... chciałem zamawiać, ale się wstrzymam i poczekam na komentarze
i opinie..

pzdr.


Wymagania sprzętowe:
Windows 98/Me/2000/XP, Pentium II 300 MHz, 128 MB RAM, karta graficzna 3D 16 MB RAM, zgodne z DirectX 8.1

Dane ze sklepu.gram.pl

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie może nabędę :)
Ale zauważyłem okropny błąd w opisie gry:
Dokładnie odwzorowane pola bitewne, z możliwością oglądania ich pod różnymi KONTAMI.

:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to poki co 3 kupie(z czego 2 bardziej z ciekawosci niz checi zagrania) Zostanawia tylko co z obiecana antologia total war...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować