Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podbij Japonię i zostań szogunem wraz z eXtra Klasyką neXt!

78 postów w tym temacie

Brawo !!! Nareszcie można będzie normalnie zakupić Shoguna po dobrej cenie [ a niedawno martwiłem się, że nie można już praktycznie nigdzie Shoguna dostać].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś z CDP, czy zamierzają zrobić coś ze sklepami na allegro wystawiającymi nowy rzut extra klasyki, a konkretnie ze sprawą wystawienia do sprzedaży wszystkich tytułów od razu, co torpeduje efekt zaskoczenia i ujawniania ich na gram.pl po jednym. Wirtus np. ma w ofercie tylko ujawnione do tej pory tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co CDP ma do sklepów sprzedających na allegro? Założy specjalne bojówki składające się z 13 latków które wykupią te gry a potem nie zapłacą? JAk CDP pozwolilo na przeciek informacji to teraz ma pecha, na forum juz parenaście razy ktoś wklejał liste z grami które pojawią się w tym rzucie, więc niespodzianki nie ma żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum wklejane listy były stworzone z oferty sklepów z allegro.no i właśnie chodzi mi o to czy CDP zrobi coś z tymi przeciekami żeby sami sobie nie robili kuku. Chciałem się dowiedzieć czy CDP nie pomyślało o takiej możliwości czy sklepy allegrowe ich olały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się bałem, że będzie bez dodatku. Teraz tylko czekam na pojawienie się w sklepach. Już dawno nie kupowałem żadnej gry z taką ochotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś jakiej wersji, tj. rodzaju polonizacji, mamy się spodziewać? Jako zwolennik "mniejszego zła" preferowałbym raczej tylko "kinową" (napisy) niż pełną (choć w sumie w przypadku strategii akurat nie ma to aż takiego znaczenia, może z wyjątkiem WIII).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jak kupię przedpremierową wersję to może ona brać udział w konkursie?? (wtajemniczeni wiedzą jakim :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć jaki sens robienia "tajemnicy" skoro klienci (gracze) „CD Projektu” i zarazem czytelnicy "Clicka" wiedzą już wszystko z reklam „CD Projektu” zamieszczonych w najnowszym "Clicku" - czyli co się ukaże 24 maja br.?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...To było już wiadome od bardzo, bardzo dawna :P Następną pozycją na pewno będzie Medieval z dodatkiem, więc nie musicie ukrywać :P Tylko czemu dopiero teraz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować