Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co kupują Brytyjczycy?

22 postów w tym temacie

No naprawde spider man 3?Fajna gierka tylko że ja mam pc a to ma troche spore wymagania.Ale za tydzień będe sie cieszyb X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:48, xRaphaelx napisał:

Oprócz GoW2 i Obliviona same biedy i popierdółki. No może jeszcze można dodać VT3.


Dlaczego? Bo Ty tak twierdzisz??
Zauważ, że są różni ludzie i to co się Tobie nie podoba, wcale nie musi się nie podobać innym...

Gratulacje dla SM3, megapremiera filmu zawsze przyciąga rzesze fanów do ich komputerowych odpowiedników, a to czy gra jest dobra czy zła - nie ma dla nich najmniejszego znaczenia. Przejdzie fala zainteresowania filmem - sprzedaż zmaleje drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:29, greg_f napisał:

> Oprócz GoW2 i Obliviona same biedy i popierdółki. No może jeszcze można dodać VT3.

Dlaczego? Bo Ty tak twierdzisz??
Zauważ, że są różni ludzie i to co się Tobie nie podoba, wcale nie musi się nie podobać innym...


Tak bo ja tak twierdze. Zauważ, że jest to moja opinia. Dlaczego sądzisz, że wypowiadałem się za wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to sa zbiorcze wyniki sprzedazy wszystkich platform, to nie wiem jaki wniosek mialby z nich wynikac.
Czy gra wydawana na 4 konsole i PCta jest popularniejsza od gry znajdujacej si enizej na liscie, a wydanej na jednego handhelda? Nie wydaje mnie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:48, AQ22 napisał:

Jednak pokemony nadal w modzie Oo.A myślałem że już po nich.


Bo dużo gier na pokemonach jest nawet fajna i przemyślana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jakiś ten ranking moim zdaniem... Odnoszę dziwne wrażenie mógł być sponsorowany. Ale nie mnie to oceniać. Może mają po prostu inne upodobania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jeszcze bardziej glupsza lista niz w USA... tam przynajmniej simsy i wow, a tu jakies konsolowe gówna, sick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a Pokemoeny jeszcze tam są! Od tamtego miesiąca nie spadają z tej "freaky" listy. Dziwne... Czyżby naród, który przetrwał Bitwę o Anglię nie miał aż tyle siły, by pokonać małe, skośnookie pluszaki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować