Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 14:59, kitek0101 napisał:

Przyglądam się Waszej dyskusji i nie mogę po prostu... :D "Edycja specjalna" to nie
edycja kolekcjonerska itd., to po prostu podtytuł dla wersji na PC. Najlepszym tego dowodem
jest to, że mam Jade Empire z Platynowej Kolekcji (kupiłem w Biedronce) i pod tytułem
gry, na okładce, pisze "Edycja specjalna". Jasne..? :P


daj spokój, przeciez jasne jest że chodzi o dodatkowe rzeczy w pudle, a nie o tytuł czy podtytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 15:00, castlerock napisał:

daj spokój, przeciez jasne jest że chodzi o dodatkowe rzeczy w pudle, a nie o tytuł czy
podtytuł.

Eee... Dodatkowe rzeczy są w wydaniu premierowym. A nie w "Edycji specjalnej", a przecież każde wydanie JE na PC to "Edycja specjalna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w innych miastach, ale u mnie dziś kupienie jakiejś gry w "ciężkim" pudle jest praktycznie niemożliwe. Obszedłem kilka sklepów i wszędzie to samo, lekkie kartony się dosłownie walają, a tych bardziej pożądanych brak. Widziałem też w koszach pozdzierane folie, wychodzi więc na to że co niektórzy nie chcieli kupować "kota w worku" i po prostu sprawdzali sobie zawartość pudełek na miejscu. Trochę teraz żałuję, że wziąłem tylko jeden egzemplarz JE, idą święta i zawsze by było komu sprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 14:40, Blackhand napisał:

W jakiej wersji "występuje" Act of War? Bo w "mojej" Biedronce pudełko było dość ciężkie
:) (podobnie jak The Guild 2, reszta była leciutka :)). Może mi ktoś powiedzieć coś o
AoW - jakiego typu jest to RTS - oldshoolowy (budowanie bazy, zbieranie surowców, produkcja
jednostek, coś jak np. C&C Generals) czy jakiś udziwniony (do takich mnie jakoś nie ciągnie,
jedynie S.W.I.N.E. zaliczyłem, głónie ze względu na zabawne filmiki :))?


Ja mam w TopSeller''ze... jak ciężkie to dobrze....hehe a gra bardziej podchodzi pod C&C generals(chodź w to nie gralem), gra ogólnie fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś też takie wydanie, reszta się zgadza.

Dnia 03.12.2008 o 11:36, heaton 1992 bdg napisał:




ja mialem taka wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem:
Sega Rally - premierowa(ostatnia ciężka sztuka :D)
Jade Empire - premierowa(jak wyżej ;])
Fable - płytka z grą
Zakupy udane :D. U mnie Act of War też jest w ciężkich opakowaniach, ale nie kupowałem. 3 wystarczą :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:39, Filip1010 napisał:

Wiecie może czy można spotkać jeszcze gry w biedronkach? może już wszystko wykupili?;D

Zamiast się bezskutkowo pytać to poszedłbym i sprawdził czy są. Skąd inni mają wiedzieć co jest w twojej Biedronce? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że dobrze kupować jakieś cieższe edycje, ale ja miałem uszkodzoną płytę od Act of War z Topsellera, zaniosłem na reklamacje i w reklamacyjnym pudełku była płyta z "Fajnej ceny" i trzeba było dość długo tłumaczyć dlaczego pudełka się różnią, są takie a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze już miałem Jade Empire z EXN, kupiłem te z biedronki. Warto było! Mam o wiele ładniejsze wydanie, i płytę z muzyką. I pięknie wygląda na półce w otoczeniu innych premierówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:21, Asthariel napisał:

Mimo, ze już miałem Jade Empire z EXN, kupiłem te z biedronki. Warto było! Mam o wiele
ładniejsze wydanie, i płytę z muzyką. I pięknie wygląda na półce w otoczeniu innych premierówek.


Ja robię dokładnie to samo- jako że wydanie z EKH wygląda biednie postanowiłem zakupić kolejny egzemplarz Jade Empire ;] 10 zł mnie nie zbawi, a zawsze to ładniej na półce wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wyruszyłem dzisiaj do Empiku z misją kupienia prezentu na klasowe mikołajki. Po ponad 30 min nie znalazłem nic ciekawego. Już myślałem, że misja nie udana, ale przypomniała mi się biedronka. I tam właśnie się udałem i zakupiłem Jade of Empire ze względu na to, że to jedna z ciekawszych pozycji w promocji i jest nieźle zaopatrzona jak na 10 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem i zakupiłem Fable''a długo polowałem na ta grę
i na pewno dziś napewno nie przepłaciłem :)
a w grę będę napewno przez długi czas grał (bo warto przejść ja więcej niż jeden raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. a właściwie to co takiego jest w tym Jade Empire ze tak wszyscy to zachwalają
bo nie wiem czy warto to kupić ??? (chodzi mi o zawartość pudelka)


Nieeee znowu coś źle zrobiłem, miałem zmodyfikować post a tu na niego odpowiedziałem
sorki ale to przez przypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:37, Kur0 napisał:

> A ja właśnie wróciłem i zakupiłem Fable''a długo polowałem na ta grę
> i na pewno dziś napewno nie przepłaciłem :)
> a w grę będę napewno przez długi czas grał (bo warto przejść ja więcej niż jeden
raz)


PS. a właściwie to co takiego jest w tym Jade Empire ze tak wszyscy to zachwalają
bo nie wiem czy warto to kupić ??? (chodzi mi o zawartość pudelka)

Edycja premierowa, czyli grube pudło, otwierana okładka, płyta z muzyką , plakat, 26 WPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować