Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Ja właśnie też wróciłem z "Patronki" z 4 gierkami :-) Nabyłem "Fable", Rise of Legends", "Fahrenheit" i "Dragonshard". Te dwie ostatnie to wydanie TOPSELLER, natomiast pozostałe tytuły były w zwykłym, cienkim pudełku DVD, bez instrukcji, dodatków i wirtualnej kasy. Ale ja tam nie marudzę, bo za 9,90zł warto; zresztą "Rise of Legend" u mnie w Platynie raczej nie było, bo wszystkie pudełka były leciutkie jak piórko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zakupiłem tylko Jade Empire. Musze przyznać że CDP i Biedronka ogarnęły sprawę. W środku (kartonowego pudełka) znalazłem Premierową Edycję gry z poradnikiem, soundtrackiem,plakatem, instrukcją oraz 26 wPLN. Brawo ! Czekam na następną promocję!

20081201145332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Heroes''a IV i The Guild II. I ku mojemu zdziwieniu ta druga pozycja jest w wydaniu ze Złotej Kolekcji z dodatkiem Piraci Starego Świata, mimo że na boxie nic nie jest o tym wspomniane ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że nie ma reguły jaką edycje gry znajdziemy w środku kartonowego pudełka. Jedno jest natomiast pewne, należy przy koszu porównywać wagi poszczególnych kartonów i szerokim łukiem omijać te najlżejsze (a jeśli wszystkie są lekkie, a wiadomo że ktoś daną grę trafił z platyny czy z premiery to już lepiej wstrzymać sie z zakupem i sprawdzić w innej placówce), bo czym cięższe tym zawartość będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:53, Budep napisał:

Ja jeszcze nic nie kupiłem, ale zamierzam kupić The Guild 2 :)


Stój!!!! Bierz Złotą Edycję, bo będziesz żałował, jak np. ja.
Chyba, że tam jest złota edycja...?

Aha jest, sorry za ten post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze szkoły wróciłem i idę po picie i szybki obiad, bo próba upichcenia czegoś przeze mnie źle by się skończyła. DObra koniec spamu. Idę idę i patrze Moto GP2. Pomyliłem sklepy czy co kurde?? patrzę premierówka totalna i bardzo ładnie zrobiona i mówię . Brać nie brać ?? Wkońcu wziąłem i właśnie płytka leży w napędzie i instaluje :P Biedra się postarała w tym roku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiec moja mini-relacja :


Dzisiaj wszedlem do biedronki z wielkimi zamiarami i marzeniami. Niekoleżeńsko odepchnąłem grupę małolatów z tekstem " ja tu teraz kupuję, a nie oglądam w przeciwieństwie do was" W koszu nie było żadnej gry na którą polowałem, jedynie lekkie "szajsy" które mnie nie interesowały.
Zagadałem więc do sprzedawczyni a ona odpowiedziała mi że wiecej gier nie ma i nie będzie....
No ale jam jest Sevrond a nie jakis pachołek którego można się łatwo pozbyć i spławić.
Polazłem więc do szefowej i magazyniera z nakazem aby mi przeszukali magazyn. po 10 minutach przyszła panienka z kartonem gier. Okazało się że na całą biedronkę przypadły 2 Jade Empiry i 2 Rise of
Nations które odruchowo zapakowałem do koszyka, przy kasie zostałem powitany pytaniem " Sama agresja" na co odpowiedziałem " Nie kolorowanki i religijne łączenie punkcików adekwatne do mojego wieku" Rzuciłem 20 zł na ladę i odeszłem.

Ale nie żałuje bo Jade Empire z 26 wPLN w środu a Rise of Nations z supersellera z 7 wpln a ja spodziewałem się maksymalnie 4 w obydwu pudełkach tak jak to miało miejsxce z Neverwinters które i tak ostatecznie zgubiłem tego samego dnia


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaszalałem i kupiłem 5 gier ;) Jakie wydania?

Jade Empire - premierówka
Rise of Nations - Platyna
Saga Suffering - zwykłe pudełko DVD bez instrukcji
Heroes IV - j/w
Tony Hawk''s AW - zwykłe, cienkie plastikowe pudełko

Narzekanie byłoby grubym przegięciem, bo za tę cenę naprawdę warto. No i naprawdę zaskoczyły mnie dwie pierwsze gry :) Tylko jak się dowiem, że ktoś dorwał THAW w lepszym wydaniu... ;)

Jutro też się jeszcze udam na zakupy i poszukam czegoś cięższego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:27, sevrond napisał:

Ok, wiec moja mini-relacja :


Dzisiaj wszedlem do biedronki z wielkimi zamiarami i marzeniami. Niekoleżeńsko odepchnąłem
grupę małolatów z tekstem " ja tu teraz kupuję, a nie oglądam w przeciwieństwie do was"
W koszu nie było żadnej gry na którą polowałem, jedynie lekkie "szajsy" które mnie nie
interesowały.
Zagadałem więc do sprzedawczyni a ona odpowiedziała mi że wiecej gier nie ma i nie będzie....

No ale jam jest Sevrond a nie jakis pachołek którego można się łatwo pozbyć i spławić.
Polazłem więc do szefowej i magazyniera z nakazem aby mi przeszukali magazyn. po 10 minutach
przyszła panienka z kartonem gier. Okazało się że na całą biedronkę przypadły 2 Jade
Empiry i 2 Rise of
Nations które odruchowo zapakowałem do koszyka, przy kasie zostałem powitany pytaniem
" Sama agresja" na co odpowiedziałem " Nie kolorowanki i religijne łączenie punkcików
adekwatne do mojego wieku" Rzuciłem 20 zł na ladę i odeszłem.

Ale nie żałuje bo Jade Empire z 26 wPLN w środu a Rise of Nations z supersellera z
7 wpln a ja spodziewałem się maksymalnie 4 w obydwu pudełkach tak jak to miało miejsxce
z Neverwinters które i tak ostatecznie zgubiłem tego samego dnia





Wyobrażam se minę kasjerki .... To jest przykre czasami jak sprzedawcy nie wiedzą co jest po magazynach. I takim sposobem sami tworzą problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpadłem po szkole do Biedroneczki i zakupiłem sobie Sagę Suffering, Fahrenhei oraz FSW Ten Hammers. Brakowało jeszcze 3 zł, a miałby Jade Empire. No cóż, może mama będzie jechała na zakupy to przywiezie kolejne pudło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,wy tu polujecie a ja muszę obejść się smakiem :P.Byłem dziś w 1 z Biedronek,wbijam i z grymasem niezadowolenia wychodzę.NI MA!.Ale nie ma to tamto,jutro obskoczę kolejne 4 biedry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Act of War: Złota Edycja - zwykłe, cienkie pudełku DVD
Dragonshard - TOPSELLER
Sega Rally - premierówka

Bardzo udane zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wydanie Jade Empire? Ja mam opakowanie DVD bez instrukcji, więc chyba się pożegnam z wPLN :/ Dodam, że widziałem the Guild 2, które było niesamowicie ciężkie (pewno premierówka czy coś). Za to Rise of Legends już TopSeller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku wPLN''ów nie ma nawet w Fahrenheicie. A tak w ogóle to co się stało w gwarancją jakości?
Już instaluje się Jade Empire. Świetne są te promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 16:17, Kuboo PL napisał:

W dodatku wPLN''ów nie ma nawet w Fahrenheicie. A tak w ogóle to co się stało w gwarancją
jakości?
Już instaluje się Jade Empire. Świetne są te promocje.

Taka niezła samowola :/ Jedni maja inne wydanie, a drudzy inne nie mówiąc o samych instrukcjach. Mogli się chociaż na kartę rejestracji wysilić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na post u góry to widzę, że ktoś dostał bogatszą wersję. Trochę nie fair ze strony CD-Projektu, no ale cóż zrobić. Cieszę się, że przynajmniej mam to co chciałem. Nie liczyłem na jakieś tam plakaty, więc się nie zawiodłem. Jak to ktoś kiedyś pisał: Life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować