Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 18:37, Kur0 napisał:

PS. a właściwie to co takiego jest w tym Jade Empire ze tak wszyscy to zachwalają
bo nie wiem czy warto to kupić ??? (chodzi mi o zawartość pudelka)


Nieeee znowu coś źle zrobiłem, miałem zmodyfikować post a tu na niego odpowiedziałem

sorki ale to przez przypadek :(


Dobra dobra- nie tłumacz się :P Co jest w pudełku? Premierowa edycję gry z poradnikiem, soundtrackiem, plakatem, instrukcją oraz 26 wPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się trafiło dość ciężke opakowanie z Jade Empire... ale to dla siostry na Mikołaja, więc dopiero jutro podejrzę jakie wydanie dopadłem. Liczę też na The Suffering, żeby jutro kupić. Uda mi się na pewno, a chcę mieć Sagę TS w kolekcji... No i Sega Rally też... Właśnie, ktoś ma te gry? Jakie wydania dopadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Rise of Legends , Neverwinter Nights (choć nie wiem po co :D), i The Guild 2, teraz poluje na Jade Empire.
A i jak starczy to może Painkillera wezmę , albo Art of War, no może Warhammera 40,000 ale już nie ma u mnie ;/. Może będzie dostawa albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:41, Vernio napisał:

Jaka edycja Act of war jest w biedronkach?? Z Topsellera czy Hita czy z czego??


różnie, najpierw trafiłem z Topsllera, ale płyta była uszkodzona i musiałem wymienić i dostałem z
" fajnej ceny "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:58, Asthariel napisał:

A własnie, czy Guild II w złotej edycji często wam sie trafia?


Mi się trafiło kij wie jakie wydanie :P Po prostu pudełko, a w środku płyta i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli karton jest bardzo lekki to nie ma co spieszyć sie z zakupem tylko najpierw przejść się do innych sklepów i zobaczyć czy tam nie ma lepszych wydań. Jeśli nie, a na grze Ci zależy, to wtedy dopiero kupować. Uważam jednak, że dziś już jest trochę za późno na jakieś poważniejsze zakupy, gdyż w tym momencie w koszach walają sie tylko "ochłapy". Niektórzy "ciężkie" kartony brali wręcz hurtem, a teraz są powystawiane na allegro. Oczywiście już nie za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:15, dave03 napisał:

Jeśli karton jest bardzo lekki to nie ma co spieszyć sie z zakupem tylko najpierw przejść
się do innych sklepów i zobaczyć czy tam nie ma lepszych wydań. Jeśli nie, a na grze
Ci zależy, to wtedy dopiero kupować. Uważam jednak, że dziś już jest trochę za późno
na jakieś poważniejsze zakupy, gdyż w tym momencie w koszach walają sie tylko "ochłapy".
Niektórzy "ciężkie" kartony brali wręcz hurtem, a teraz są powystawiane na allegro. Oczywiście
już nie za 10zł.


Ja tej gry nie kupowałem i jakimś maniakiem nie jestem, żeby latać do każdej biedronki i przetrzepywać każdą paczkę, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moim zdaniem żaden wstyd ani wielki wysiłek to to nie jest, a dla premierowej edycji Jade Empire warto trochę poszperać ;) 10zł za takie wydanie tej świetnej gry to tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się trafiła wersja z TS. Choć kupiłem w innym sklepie (dopiero dzisiaj) i wydaje mi się, że ta wersja, którą wcześniej "ważyłem", mogła być bardziej wypasiona (choć wydaje mi się, że AoW w Złotej Edycji po raz pierwszy zadebiutował w TS).

Ogólnie, to CDP postąpił tym razem nie fair - wyobraźcie sobie, jak się czują teraz osoby, którym trafił się np. JE w wydaniu DVD + ulotka udająca instrukcję :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:41, Blackhand napisał:

Ogólnie, to CDP postąpił tym razem nie fair - wyobraźcie sobie, jak się czują teraz osoby,
którym trafił się np. JE w wydaniu DVD + ulotka udająca instrukcję :(.

To i tak to łagodnie ująłeś. Ja nie dostałem nawet instrukcji, karty rejestracji elektr, ani niczego. Tylko DVD. Na pudełku nie było nawet gwarancji jakości (tej nalepki). A co do tego pomysłu z przeszukiwaniem: ja poszedłem do biedronki po grę, więc specjalnie się nie zawiodłem jak nie było plakatów itp. Ale niesmak pozostaje. Ja osobiście nie chodziłbym po kilku marketach, by znaleźć tą, która ma jakieś tam dodatki. Gdy już miałbym tę produkcję, którą chcę, to nie szedłbym do innego sklepu, ponieważ po powrocie, może tej gry już nie być. Ewentualnie przeszukałbym jeszcze koszyk. Ale o chodzeniu po mieście nie byłoby mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy w poprzednich rzutach gierek CDP do Biedronek też była taka, ze parę pudeł miało w sobie premierowe edycje? Pytam bo kupiłem Neverwinter Nights i miałem w środku tylko DVD Box i 4stronicową instrukcje + płytę DVD z grą.

Jak tylko usłyszałem o tym, że czają się tam premierówki, to nie mogę się doczekać aż jutro po szkole wpadnę do Biedronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada, kupiłem Act of War a w środku Join Task Force. Jak bym miał gre wymieniac to bilety na tramwaj wyniosą mnie łącznie tyle co gra 10 złotych. Nie napisze dalszych słów, które mi się cisną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 22:18, Ancient Lord napisał:

Siema, czy w poprzednich rzutach gierek CDP do Biedronek też była taka, ze parę pudeł
miało w sobie premierowe edycje?


Wcześniej z tego co mi wiadomo takie przypadki nie miały miejsca.

Dnia 04.12.2008 o 22:18, Ancient Lord napisał:

Jak tylko usłyszałem o tym, że czają się tam premierówki, to nie mogę się doczekać aż
jutro po szkole wpadnę do Biedronki ;)


No nie wiem czy to już nie będzie zbyt późno na takie rzeczy wszak towar jest dostępny w sklepach od 1 grudnia. Pewnym pocieszeniem może być jednak dla Ciebie fakt iż wszystkie tytuły zwykle nie mieszczą sie w koszach i coś mają jeszcze na magazynie, które wykładane zastają dopiero gdy na półkach zrobi sie miejsce.

Thomulus --->

To dość częste przypadki, która mają miejsce przy okazji tej promocji dlatego najlepiej od razu po odejściu od kasy sprawdzić zawartość pudełka. Jeśli ta sie nie zgadza to wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2008 o 12:27, dave03 napisał:


Thomulus --->

To dość częste przypadki, która mają miejsce przy okazji tej promocji dlatego najlepiej
od razu po odejściu od kasy sprawdzić zawartość pudełka. Jeśli ta sie nie zgadza to wymienić.


Niestety zakupu dokonała moja dziewczyna, bo akurat była w centrum miasta. W Biedronce na osiedlu to dowieźli kilka sztuk gier wszelakich, tyle że nic z tych, które mnie interesowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Dorwałem Dragonshard i act of War. Dragonshard z Topsellera a AoW z Fajnej Ceny. Szkoda że nie załapałem się na Jade Empire - kumpel kupił Dark Crusade i Heroes 4 ale jemu trafiły się Biedronkowe Wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rise of Legends - TopSeller (urwane zaczepy tam gdzie powinna być instrukcja do gry)
Act of War - TopSeller (trochę porysowana ale działa)
Warhammer Dawn of War - zwykły DVD box (bez rejestracji elektronicznej)
Tony Hawk''s AW - zwykłe cienkie pudełko na płytę, ale na osłodę 2wPLN ;p

Niestety nie udało mi się złapać Dragonsharda i The Suffering :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować