Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2009 o 18:48, Areoman54 napisał:

Czyli co?? jutro zaczyna sie nalot na "Bezdomkę" !!!!


Ano jutro. Pytanie tylko czy i tym razem będą jakieś gry w edycjach premierowych czy "choćby" z Platynowej kolekcji, bowiem w biedronce było już kilka rzutów gier, a tylko ostatnio takie coś miało miejsce. A jak się nudzisz i biedronkę masz pod nosem to już teraz możesz się do niej przejść, czasami towar jest na półki wykładany trochę wcześniej. Może akurat już coś Ci się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 18:48, Areoman54 napisał:

Czyli co?? jutro zaczyna sie nalot na "Bezdomkę" !!!!

Ja pojde przed szkola jeszcze zeby mi nie wykupili:D A biedronke mam tak ze 150-200 metrow od szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele ale podnietę macie xD Ja tam do "Stonki" idę tylko po jedną grę bo resztę mam.
PS: Jestem ciekawy czy "sępy" (ludzie) będą brali gry hurtowo i sprzedawali na Allegro trzy razy drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:05, Areoman54 napisał:

Elo, a kto mieszka w Płocku?? czhce wiedzieć czy będzie konkurencja heheh

Będzie konkurencja :P Ale, że są 3 Pierdonki to chyba nie wejdziemy sobie w droge :] Poluje na Spellforce 2 i Jade Empire (nie zdąrzyłem złapać w poprzednim rzucie).

Mam nadzieję, że tym razem nie będzie pootwieranych pudełek jak poprzednio :/ Po informacjach, że są tam wydania premierowe większość co ciekawszych tytułów była bezczelnie otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 08:38, Patryk Mogilno napisał:

No to po zakupach :]

Ale podnietę masz, przecież po jedną szedłeś :P

A ja z moich zakupów w Biedronce jestem zadowolony w pełni chyba tylko zakupu surówki, całkiem dobra ; ).
Przez pośpiech zamiast kupić Divine Divinity, kupiłem Beyond Divinity (mam już 2 egzemplarz, bo po wejściu do sklepu zacząłem się zastanawiać co to ja chciałem - szybka odp. w głowie, "a tak divinity i sufferingi", no i mam drugiego beyonda... może ktoś chce się wymienić).
The suffering ujdzie, tylko sama idea pakowania do wielkiego kartonowego pudła malutkiego opakowania z grą jest dla mnie mocno chybiona, wywalić pudło szkoda, a trzymać tego nie ma gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też po zakupach, wkręciłem mamie rano, że mnie brzuch boli i zamiast do szkoły poszedłem sobie do Biedrony. Wprawdzie w 100% zadowolony nie jestem, bo były tylko te biedniejsze wydania, ale i tak nie jest źle, nie chciało mi się grzebać ;]
Teraz trzeba tylko gdzieś schować te pudła i udawać chorobę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziś z rana odwiedziłem Biedronkę. W Warszawie na Modzelewskiego było całkiem nieźle zaopatrzone stoisko z grami. Kilka egzemplarzy każdego tytułu. Wygrzebałem dwie mnie interesujące: Farenheit i Colin Mcrae Rally. Obydwa wydania w najbiedniejszej wersji: instrukcja na płycie w PDF''ie, CDKey - na okładce po stronie wewnętrznej pudełka.

Pewnie nigdy nie znajdę czasu, aby te gry choćby zainstalować, ale inicjatywa CDPL warta pochwały. Mam nadzieję, że kolejne Biedronkowe promocje są w planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 09:19, kordzio1 napisał:

> No to po zakupach :]
>
Ale podnietę masz, przecież po jedną szedłeś :P

Tak po jedną ale kupiłem więcej :]
Kapizak1
Ja miałem podobnie tylko że autobus nie przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu awarii bankomatu na razie wzbogaciłem się tylko o The Guild 2, Jade Empire i Worms Forts. Tego ostatniego tytułu była tylko jedna sztuka, ale poszedłem jeszcze przed 09:00, więc znalazła szczęśliwego nabywcę w mojej osobie ;)

Nieśmiało przymierzam się jeszcze do The Suffering i Painkillera, ale to jak już bankomat naprawią.

Aha, na razie nie napiszę bądź nie dodam zdjęć edycji które znalazłem w pudełku, ponieważ nie miałem jeszcze czasu ich otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:17, Arclight napisał:

Z powodu awarii bankomatu na razie wzbogaciłem się tylko o The Guild 2, Jade Empire i
Worms Forts. Tego ostatniego tytułu była tylko jedna sztuka, ale poszedłem jeszcze przed
09:00, więc znalazła szczęśliwego nabywcę w mojej osobie ;)

Ja tez The Guild 2 mialem farta bo bylem z kolega a on tez to chcial, ale ja bylem szybszy:D
I jeszcze Colina kupilem:> a Wormsy mam. Zdjec tez nie dam na razie bo nie mam baterii;d
Zaraz instaluje Colina:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:18, niunkaaaa napisał:

Kupił ktoś Colina05 albo Driv3r?? Jakie wersje są w tym rzucie?

To zależy od twojego szczęścia ;] Ja jutro wybieram się po Jade Empire(trzymajcie za mnie kciuki, by była Platynowa Kolekcja!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:05, line's napisał:

To zależy od twojego szczęścia ;] Ja jutro wybieram się po Jade Empire(trzymajcie za
mnie kciuki, by była Platynowa Kolekcja!)


Tu trudno trafić na PK jest, mój kumpel kupił i była premierówka ale w środku nie było instrukcji i wpln.

Ja już zakupiłem sobie Beoynd Divinity oraz Freakout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować