Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

To nic dziwnego, bowiem w tym rzucie naprawdę trzeba mieć sporo szczęścia aby trafić na jakieś ciekawsze wydanie.

ArekForn --->
>Zapraszam do Biedronki w Środzie Wielkopolskiej. Gier tam full! :)

Heh, tak się składa że tym razem praktycznie w każdej biedronce gier jest full :P Mimo iż leżą tam od jakiś dwóch tygodni to nie ma większych problemów z ich nabyciem. Powody takiego stanu rzeczy są Ci na pewno doskonale znane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 14:25, capral napisał:

Czy gierki w Biedronkach są tańsze niż w Empiku?


Nie do końca rozumiem więc wyjaśnię. Biedronka ma gry tylko okresowo - dostają jakieś tam resztki magazynowe CDP. Sprzedają je po 9,99 zł a listę tytułów zdradzają wcześniej. Więc nie ma tam wszystkich gier tak jak w empiku. Tylko wyselekcjonowane. Może się więc zdarzyć,że dana gra będzie tańsza w empiku bo robią akurat jakąś tam przecenę czy coś. Zazwyczaj jednak biedronka ma najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 13:45, dave03 napisał:

To nic dziwnego, bowiem w tym rzucie naprawdę trzeba mieć sporo szczęścia aby trafić
na jakieś ciekawsze wydanie.

Cóż, wygląda na to, że CDP opróżnił swoje magazyny w rzucie numer 2, a teraz nie zaskoczy nas żadne "droższe" wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 15:01, edsonpele napisał:

W mojej Biedronce leżą chyba wszystkie gry, więc jest w czym wybierać... :D


A gdzie mieszkasz drogi przyjacielu (z redakcji :)?

U mnie w Krakowie już mało gier. Kilka Jade''ów, Fable i inne duperele. Był jeden Fahrenheit to poszedł w pierwszy dzień :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 13:37, Pablo1989 napisał:

Tak z ciekawości czy jeszcze ta oferta ważna ? chce sobie kupić dla Qumpla Jade Empire.


Aktualna może i tak, ale gry już raczej wykupione. Byłem kilka dni temu w 2 biedronach, w pierwszej nic, w drugiej dwa pudełka Harbringera(czy cuś.). Ale może gdzieś jeszcze się uchowały, kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem dziś przypadkiem w Biedronce i jeszcze całkiem sporo gier było w koszach wyłożonych. Może nie mnóstwo, ale na pewno było w czym wybierać - Fahrenheit, Divinity, Painkiilery ... chyba The Suffering ... to mi się udało z daleka dojrzeć, a że nie byłem zainteresowany nie chciało mi się dokładniej szukać ;-P. Coś jeszcze by się tam na pewno znalazło, więc jeśli ktoś chce się jeszcze na tę promocję załapać to powinien czym prędzej się do Biedry ruszyć - a nuż coś ciekawego dorwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja też się tym nie interesuje bo polowałem na "droższe" wydania, a były same lekkie pudła, to nie zmienia to faktu, że u mnie w Krakowie mało było tych gier, a rozeszły się w pierwszy tydzień. Jak widać dużo premierówek, TopSellerów i Platynowych Kolekcji rozeszło się w drugim rzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy poinformować wszystkich graczy, że od 27. lipca w sieci supermarketów Biedronka będzie można kupić poniższe gry po niezwykle okazyjnych cenach.

LISTA GIER

- Zgrywus: Wykończ szefa! + Zgrywus 2 Nie ma zmiłuj
- RollerCoaster 3: Złota Edycja
- Painkiller Overdose
- Puzzle Quest Challange of the Warlords
- Painkiller Black Edition
- Sega Rally
- Aquadelic GT
- FreakOut
- The Suffering
i inne

Cena każdej z gier: 9,99 zł.

Z: Markolf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 19:32, KofeinowyPablo napisał:

Pragniemy poinformować wszystkich graczy, że od 27. lipca w sieci supermarketów Biedronka
będzie można kupić poniższe gry po niezwykle okazyjnych cenach.

LISTA GIER

- Zgrywus: Wykończ szefa! + Zgrywus 2 Nie ma zmiłuj
- RollerCoaster 3: Złota Edycja
- Painkiller Overdose
- Puzzle Quest Challange of the Warlords
- Painkiller Black Edition
- Sega Rally
- Aquadelic GT
- FreakOut
- The Suffering
i inne

Cena każdej z gier: 9,99 zł.

Z: Markolf.pl

zajebiscie, kupie puzzle quest i moze painkillera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 20:09, Pawlo09 napisał:

Z tych wszystkich to chyba tylko Painkiller Overdose jest ciekawą propozycją.


Ekhem... Chyba syfem. Jeżeli ktoś chce kupować Painkillera, to zdecydowanie Black Edition!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 20:20, Lord-Tyrranoos napisał:

> Z tych wszystkich to chyba tylko Painkiller Overdose jest ciekawą propozycją.
>

Ekhem... Chyba syfem. Jeżeli ktoś chce kupować Painkillera, to zdecydowanie Black
Edition!

Tak pamiętam twoje "stękanie" na temat Overdose :] Moim zdaniem jak ktoś ma Black Edition to powinien nabyć Overdose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 20:25, DonSzabla napisał:

Tak pamiętam twoje "stękanie" na temat Overdose :] Moim zdaniem jak ktoś ma Black Edition
to powinien nabyć Overdose.


Ale moje stękanie i ocena 5-/10 były poparte dowodami. Z drugim zdaniem się zgodzę, tak czy siak, każdy fan oryginalnego Painkillera będzie miał chrapkę na Overdose''a. Ale, jeżeli ktoś dopiero chce się zaznajomić z tą serią, niech wybiera Black Edition bez wahania.

PS Najlepszą produkcją z tego zestawu jest chyba The Suffering i właśnie Painkiller Black Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować