Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

W tesco tez ostanio widziałem jakieś gry . ale niewiem czy to był z CDP albo jakies inne , wiem ze było ich duzo w takim boxie i w koło pełno małych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut kryzysowy, że tak powiem ;).
Mam nadzieję, że wśród tych "innych" nie będzie (znowu) NWN, choć pewnie głupi jestem ;) ("nadzieja matką głupich"). Tak czy kwak, na PQ się pewnie skuszę, choć podejrzewam, że największa szansa będzie na wydanie z Extra Gry (na premierówki nie ma co liczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nastawiam na kupno gry Sega Rally bo 9.90 zł. to jak za darmo w porównaniu z innymi grami, no chyba, że będzie coś ciekawszego w tych tajemniczych innych. Skusiłbym się jeszcze może na tego Puzzle Questa bo z tego co widzę jest nad tą grą duże zainteresowania i do tego trochę o tym czytałem no i powiem szczerze, że ciekawie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W casuale w sumie nie gram ale Puzzle Quest i to premierówka, why not... Sega Rally za większą kasę się nie opłaca kupować ale za 10zł arcade''ówka całkiem znośna. Żałuję za na poprzedniej wyprz. byłem totalnie bez kasy bo widziałem jak duże pudła z premierówkami do kasza pakowali. Warto przyjść dzień wcześniej bo często w dyskontach i marketach towar na promocję od jakiegoś dnia wystawiają późnym popołudniem/wieczorem dnia poprzedniego. Tak u mnie w biedronce ostatnimi razem było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem filmiki z gier :
Puzzle Quest i mnie bardzo zachęcił do kupna
Sega Rally zniechęciła mnie, samochód po naciśnięciu skrętu prawie skręca o 90 stopni, więc dla mnie to słaba sumulacja jazdy.
Dlatego teraz moim obecnym celem jest Puzzle Quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 19:29, igor8472 napisał:

W casuale w sumie nie gram ale Puzzle Quest i to premierówka, why not... Sega Rally za
większą kasę się nie opłaca kupować ale za 10zł arcade''ówka całkiem znośna. Żałuję za
na poprzedniej wyprz. byłem totalnie bez kasy bo widziałem jak duże pudła z premierówkami
do kasza pakowali. Warto przyjść dzień wcześniej bo często w dyskontach i marketach towar
na promocję od jakiegoś dnia wystawiają późnym popołudniem/wieczorem dnia poprzedniego.
Tak u mnie w biedronce ostatnimi razem było...



a skąd wiesz, ze z premierówkami skoro duży tekturowy box nie prześwituje? A każda wersja gry, czy to premierówka czy reedycja w biedronce zaopatrzona jest w ten duży kartonowy box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:23, Sebo7 napisał:

Oglądnąłem filmiki z gier :
Puzzle Quest i mnie bardzo zachęcił do kupna
Sega Rally zniechęciła mnie, samochód po naciśnięciu skrętu prawie skręca o 90 stopni,
więc dla mnie to słaba sumulacja jazdy.


A od kiedy Sega to symulator? Toż to gra arcadowa.

Dnia 14.07.2009 o 20:23, Sebo7 napisał:

Dlatego teraz moim obecnym celem jest Puzzle Quest.


O co chodzi z tym puzzle quest ze wszyscy chca to kupić? Co w tej grze jest takiego przyciągającego wytłumaczcie mi bo chyba cos mnie ominęło i nie wiem o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 22:30, Citkowsky napisał:

a skąd wiesz, ze z premierówkami skoro duży tekturowy box nie prześwituje?


Trzeba zwracać uwagę na wagę pudełka, bo po niej można łatwo wywnioskować czy w środku znajduje się sam DVD-box z grą czy może coś więcej. Pudła z premierówą Jade Empie czy Rise of Nations- Rise of Legends z Platynowej Kolekcji były swego czasu bardzo ciężkie i nie sposób było się tutaj pomylić. A jak się trafiało na lekkie to się go nie brało tylko szukało cięższego, nawet w innym oddziele sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 22:54, dave03 napisał:

Trzeba zwracać uwagę na wagę pudełka, bo po niej można łatwo wywnioskować czy w środku
znajduje się sam DVD-box z grą czy może coś więcej. Pudła z premierówą Jade Empie czy
Rise of Nations- Rise of Legends z Platynowej Kolekcji były swego czasu bardzo ciężkie
i nie sposób było się tutaj pomylić. A jak się trafiało na lekkie to się go nie brało
tylko szukało cięższego, nawet w innym oddziele sklepu ;)

Dokładnie. W moim wypadku w mieście mam z 6 biedronek porozrzucanych po mieście - w każdej inny rzut, a aby odróżnić bogatszą wersję nie trzeba nawet tego robić na czuja. Po prostu bierzemy pudełka danej gry wszystkie do wózka i grzejemy do wagi, a następnie ważymy po kolei i brać tylko najcięższe. Polecam to robić z samego rana, w dniu premiery, jest sporo gości, którzy polują na niektóre tytuły czekając już na otwarcie sklepu(tak było w poprzednim rzucie). : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 23:15, Gol_Galad napisał:

bierzemy pudełka danej gry wszystkie do wózka i grzejemy do wagi, a następnie ważymy
po kolei i brać tylko najcięższe.

Nieraz nawet nie trzeba ważyć. Często pudełko ciężkie (czyli potencjalnie z lepszej serii) a lekkie sporo się różni. Ja pamiętam jak przy okazji pierwszego rzutu (tego z premierówkami JE) trafiłam w dwóch różnych Biedronkach na Segę Rally. Mimo iż "ważyłam" je w rękach po jakimś czasie (jednego dnia, ale nie w jednym sklepie) to doskonale czułam różnicę. Oby ten rzut był bogaty w premierówki, choć spośród podanych już tytułów nie widzę na razie nic dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 22:32, Citkowsky napisał:

A od kiedy Sega to symulator? Toż to gra arcadowa.

Symulator czy nie jak na dzisiejsze czasy powinna mieć choć odrobinę realizmu.

Dnia 14.07.2009 o 22:32, Citkowsky napisał:

O co chodzi z tym puzzle quest ze wszyscy chca to kupić? Co w tej grze jest takiego przyciągającego
wytłumaczcie mi bo chyba cos mnie ominęło i nie wiem o co chodzi:)

Też nie wiedziałem o co z tym chodzi, nawet na początku myślałem, że układasz puzzle :), ale trochę poszukałem, poczytałem i też kupię tą gre ;).
http://www.gram.pl/art_8AviH,1_Puzzle_Quest_Challenge_of_the_Warlords_recenzja_strona_5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 09:50, Sebo7 napisał:

> A od kiedy Sega to symulator? Toż to gra arcadowa.
Symulator czy nie jak na dzisiejsze czasy powinna mieć choć odrobinę realizmu.
> O co chodzi z tym puzzle quest ze wszyscy chca to kupić? Co w tej grze jest takiego
przyciągającego
> wytłumaczcie mi bo chyba cos mnie ominęło i nie wiem o co chodzi:)
Też nie wiedziałem o co z tym chodzi, nawet na początku myślałem, że układasz puzzle
:), ale trochę poszukałem, poczytałem i też kupię tą gre ;).
http://www.gram.pl/art_8AviH,1_Puzzle_Quest_Challenge_of_the_Warlords_recenzja_strona_5.html


Łeee to nie:) Myślałem, że to będzie cos jak World Of goo jakaś na myślenie a tu rpg;/ Hmm, musze poczekac az powiedzą jakie tytuły kryją się pod tym słowem ,,i inne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 10:03, Citkowsky napisał:

Łeee to nie:) Myślałem, że to będzie cos jak World Of goo jakaś na myślenie a tu rpg;/
Hmm, musze poczekac az powiedzą jakie tytuły kryją się pod tym słowem ,,i inne".

Np:
Worms Forts
Rise & Fall: Civilizations at War
Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe
Beyond Divinity
Driv3r
Fahrenheit
Jade Empire
Painkiller Black Edition
Fable: Zaginione Opowieści
Sega Rally
Painkiller Overdose
Saga The Suffering
Aquadelic GT
True Crime NYC
The Guild II Złota Edycja
Colin 2005
SpellForce 2
Freakout
Alien Nations 2
Besieger
Divinity
Harbringer
Aura
Ghost Master
Gothic
Gothic 2
To sa właśnie te inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 10:16, DonSzabla napisał:

Worms Forts
Fable: Zaginione Opowieści
Sega Rally

Z tych innych to bym wziął jakbym nie miał co robić z kasą, ale spróbuje kupić
1) Puzzle Quest
2) Fable Zaginione Opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable: Zapomniane Opowieści. ;)

"Mojej" biedronki chyba to nie obejmuje, a poza tym, mam dość daleko, więc nim się wybiorę to nawet jeśli coś rzucą to nie zdążę kupić... A szkoda, bo za 10 złociszy na 100% by się coś wypatrzyło, tym bardziej, że gry mi się kończą, a kasy póki co nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować