Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Szaleństwo Lost trwa nadal. Studio Ubisoft z Montrealu pracuje nad grą wykorzystującą motywy tego popularnego serialu. Przedstawiciele Ubisoft tajemniczo zapowiadają, że będzie to jedna z najciekawszych licencjonowanych produkcji. Większej ilości informacji dowiemy się z imprezy Ubidays, na której firma przedstawi również inne tworzone gry...

Swoją drogą, jako fan serialu, jestem ciekaw jak będzie wyglądała ta gra. Na jakie będzie platformy...

Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:17, Wiktor B napisał:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! (czyli strzelamy w kórliki)

Co ci sie dzideje? ;)
To AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Nikaj ma sie do tego tematu ;P
Swoja drogą biedne te kórliki.


A co do tematu to mam nadzieje, że GRA wyjdzie też na ,,IKSBOKSIE 360", bo na PC raczej mi nie pójdzie. Ciekawe jaka ona będzie. Juz sie nie mopge doczekać.
A kiedy ona ma wyjsć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:15, kuko7 napisał:

Swoją drogą, jako fan serialu, jestem ciekaw jak będzie wyglądała ta gra. Na jakie będzie platformy...

Jeśli będzie to wyglądało jak typowa przygodówka typu Najdłuższa Podróż czy Syberia to lipa...ale jeśli coś ala Indiana Jones+Tomb Raider może być nieźle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:17, Wiktor B napisał:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! (czyli strzelamy w kórliki)


Ostrzezenie za spam. Jak nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to lepiej nic nie mow. Nastepnym razem bedzie degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:07, NuGGet napisał:

Gierka moze byc dobra, wiadomo juz cos o niej wiecej??

Niestety narazie wiadomo tylko to, co napisałam. Więcej dowiemy się po imprezie Ubidays. :)

Ronx - Masz rację. Naprawdę nie chciałbym, aby to była przygodówka... Najlepiej gra akcji z takimi niespodziankami jak w serialu, tylko jak twórcy tego dokonają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:19, kuko7 napisał:

Ronx - Masz rację. Naprawdę nie chciałbym, aby to była przygodówka... Najlepiej gra
akcji z takimi niespodziankami jak w serialu, tylko jak twórcy tego dokonają? :)


Wklep w wyszukiwarkę nazwę takiej gry: "Uncharted: Drake''s Fortune" Wydaje mi się, że byłaby bardzo podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:21, Ronx napisał:

Wklep w wyszukiwarkę nazwę takiej gry: "Uncharted: Drake''s Fortune" Wydaje mi się, że byłaby
bardzo podobna...

Hmmm... możliwe, choć tego od Lost bym nie oczekiwał. Wolałbym zamiast strzelb, rozwiązywać jakieś niewyjaśnione sprawy, biegając z nożem po dżungli.
Teraz sobie tak pomyślałem, że tryb multi może być ciekawy w takiej grze. Każdy wciela się w postać z filmu i obszar, na którym można grać to cała dżungla, wraz ze wszystkimi miejscami, które są na wyspie. Najlepiej, aby był widok TPP.
Nie mam pojęcia z czym byśmy mogli walczyć na tej wyspie. Wzorując się na filmie to może z innymi, lub niedźwiedziami, albo tym potworem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale było MASAKRYCZNIE gdyby w ktorejś misji uciekało się przez dżunglę przed czarną chmurą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie taka akcja w grze by była najlepsza. Pełna napięcia i miejscami bardzo szybka. Gra zdecydowanie powinna mieć elementy zaskoczenia, tak jak jest w serialu! To chyba już pewne, ale chciałbym żeby w grze występowały wszystkie postacie z serialu. Nie wiem co jeszcze mogliby wymyśleć. Dalej już zostawiam to producentom gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:24, kuko7 napisał:

I właśnie taka akcja w grze by była najlepsza. Pełna napięcia i miejscami bardzo szybka. Gra
zdecydowanie powinna mieć elementy zaskoczenia, tak jak jest w serialu! To chyba już pewne,
ale chciałbym żeby w grze występowały wszystkie postacie z serialu. Nie wiem co jeszcze mogliby
wymyśleć. Dalej już zostawiam to producentom gry. :)

Byleby akcja gry nie była ściśle taka sama jak w serialu bo wtedy wiadomo by było kto kiedy umrze i tak dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie hit czy niewypał. W końcu egranizacja tego serialu to nie lada wyzwanie, jeśli odejdą za bardzo od pierwowzoru to fani będą zawiedzeni, jak zbyt wierna to zarazem liniowa. Serial na akcję nie stawia przede wszystkim, rózne wątki także trudne byłyby do przeniesienia. No i kim mielibyśmy grac? Najlepiej jakaś nowa postac, ale z bardzo mocno rozwiniętą historią, możliwość poznania jego historii poprzez genialne flashbacki, które budują atmosferę w serialu. Trudno wyobrazic sobie taką grę, dotychczasowe popisy programistów w grach na podstawie seriali zbyt dobre nie były, chociażby ostatnie Gotowe Na Wszystko. Czekam, i mam nadzieję na demko :)

BTW kiedy będzie to całe Ubidays? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:35, tykus napisał:

BTW kiedy będzie to całe Ubidays? :P

Ubidays to bodajże impreza gdzie Ubi prezentuje swoje nowe gry. Odbędzie się 22-23 maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:35, tykus napisał:

zbyt dobre nie były, chociażby ostatnie Gotowe Na Wszystko. Czekam, i mam nadzieję na demko

Też mam nadzieję, że gra będzie wyjątkowa. Będzie miała ładną grafikę a''la Crysis, wkręcającą fabułę oraz niepowtarzalny klimat. Co do ''Gotowych'' EA je zdaje się robiła i wyszedł simsowaty crap. Ale Ubi ma klasę.

Dnia 13.05.2007 o 18:35, tykus napisał:

BTW kiedy będzie to całe Ubidays? :P

30.05-1.06, choć wszystkie eventy odbędą się ostatniego dnia maja =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:43, kuko7 napisał:

> BTW kiedy będzie to całe Ubidays? :P
Ubidays to bodajże impreza gdzie Ubi prezentuje swoje nowe gry. Odbędzie się 22-23 maja...

Są już może jakieś trailery do gry ??? BTW: Ej kuko czy ja napisałem w tym temacie coś głupiego bo patrz ma mój wcześniejszy post-przodownik-A patrz teraz-robotnik, WTF ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczę, że będzie to RPG. Fajnie grałoby się rozdzielając punkty na takie umiejętności jak: władanie bronią, strzelanie, pierwsza pomoc czy zbieranie pożywienia ;D. Oddałoby to klimat serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:45, Ronx napisał:

Są już może jakieś trailery do gry ??? BTW: Ej kuko czy ja napisałem w tym temacie coś głupiego
bo patrz ma mój wcześniejszy post-przodownik-A patrz teraz-robotnik, WTF ???

Narazie to są tylko informacje, że taka gra jest w planach. Nic konkrentego jeszcze nie ma...
Co do degrada to zapytaj się jakiegoś modka o co chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować