Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Moim zdaniem to gra nie ma szans się pojawić w tym roku. Przecież nikt nie podał jeszcze jakiś konkretów na temat tej gry. Tak naprawdę to nic o niej nie wiemy. Podczas UbiDays też nic o niej nie mówiono, a niby mówić mieli, więc powtarzam - nie ma szans. Czekamy, czekamy na lipcowe E3. Wtedy wreszcie dowiemy się więcej o tej grze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem na jakiejs stronce ( nie pamiętam jakiej bo mam skleroze ;) że twórcy serialu już ją widzieli i są zadowoleni z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle. No, ale patrząc na tą informację: "w 2002 roku Ubi pracowało już nad grą o nazwie The Lost"(źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34511), to nie zdziwiłbym się gdyby jednak została wydana w tym roku. A to, że o niej mało wiemy to nie świadczy, że gra jest dopiero w bardzo wczesnej fazie produkcji. Może UBI poprostu nie chce rzucać słów na wiatr.

FlankerD -> To by bardzo dobrze wróżyło samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację... Pierwszy raz o tym, że gra na podstawie Lost jest tworzona usłyszałem równy rok temu (na stronie Ubi :D), a zwykle Ubisoft takie informacje ujawnia dopiero po roku prac nad daną grą, więc myślę, że jest to bardzo, bardzo prawdopodobne...
Z drugiej strony, pod koniec tego roku Ubi wydaje wyjątkowo dużo gier i myślę, że lepiej byłoby wydać Lost w 2008, wraz z rozpoczęciem najnowszej serii - 8 lutego ma rozpocząć się już czwarta seria, więc myślę, że wtedy też powinna wyjść gra :). W każdym razie też czekam na E3 - och, chciałbym wreszcie poznać jakieś konkretne informacje o grze... To czekanie jest prawie tak tajemnicze jak sam serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:22, Lucas016 napisał:

> A właśnie, wiadomo coś o wydarzeniach UbiDays?
Nic nie wiadomo, już dawno po UbiDays. Szybki jesteś =P


Na pewno??? W CD-A jest opisane i na płytce też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:49, Pawlo09 napisał:

Zobaczymy jaka to będzie gra moim zdaniem to edzie niewypał

Czemu tak uważasz? Nie widziałeś nawet gry, a już ją krytykujesz?
Ja nie widzę powodów by gra Lost była niewypałem, w przeciwieństwie do większości innych gier na podstawie hollywoodzkich produkcji i seriali, tę grę tworzą doświadczeni ludzie, którzy na koncie mają już wiele bardzo dobrych gier (Ubisoft Montreal stworzyli m.in. Splinter Cell, Prince of Persia, R6:Vegas, Sezon na Misa itd.), które wcale nie były niewypałami... Jedyna sensowna informacja o grze to to, że ma być rewolucją w swojej dziedzinie i gatunku... Brzmi interesująco, ja w każdym razie czekam na konkretniejsze informacje.
Zależy też pod jakim względem będzie niewypałem, finansowy jej chyba nie grozi :P

Ghoster7 --> Na pewno chodzi Ci o Lost, a nie np. Haze? Tytuł wbrew pozorom podobny :D, kiedyś, jak byłem zmęczony, zacząłem gadać kolegom o Haze, myśląc o Lost - długo zastanawiali się, co to za serial "Haze"...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:24, Noxbi napisał:

Ghoster7 --> Na pewno chodzi Ci o Lost, a nie np. Haze? Tytuł wbrew pozorom podobny
:D, kiedyś, jak byłem zmęczony, zacząłem gadać kolegom o Haze, myśląc o Lost - długo zastanawiali
się, co to za serial "Haze"...:P

Eee... Raczej nie chodziło mu o żadną grę, tylko o samą imprezę UbiDays. Przynajmniej ja tak to odebrałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pojawiły się jakieś konkrente informacje odnośnie tej gry.
Po pierwsze w grze będzie widok TPP i wygląda na to, że będzie to ''zywkła'' przygodówka...
Celem gracza będzie poznawanie nowych zakamarków wyspy, jednak nie wiadomo w którego z bohaterów serialu się wcielimy. Wiadomo już, że bohater stanie twarzą w twarz z "potworem z dymu".
Poza tym przedstawiciele UbiSoft''u mówią: "Gra pozwoli doświadczyć wydarzeń nieopowiedzianych w produkcji filmowej".
Gra ukaże się na platformach PC, Xbox 360 i PS3, a data premiery przewidywana jest na pierwszy kwartał 2008 roku.

Pełną informację znajdziecie tu ---> http://www.gram.pl/news_9g3fG,5_Lost_pierwsze_szczegoly.html

Poza informacjami pojawił się też pierwszy trailer z gry ---> http://pl.youtube.com/watch?v=U0kteIDQFDI

Zapowiada się ciekawie, lecz nie lubię przygodówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodówka? Hmmm… Dziwne, Ubi dawno już nie tworzył przygodówek (ostatnia gra przygodowa Ubi była w 2001r. – nie licząc Myst V), ja osobiście bardzo lubię przygodówki, choć nie sądzę by z Lost zrobili point’n’clicka w stylu Broken Sword, w klasyfikacji gatunku będzie to raczej action/adventure – ja nie widzę innego wyjścia.
Jeśli chodzi o bohatera, odkąd pojawiły się informacje, że będzie gra na podstawie Lost wyobrażałem sobie, że będziemy mogli stworzyć swoją postać, jego (lub jej) charakterystykę, wygląd twarzy, ciało itd. itp. (coś jak Uru, albo Simsy), a potem poznawalibyśmy wszystkich bohaterów, pomagali im, albo wprawiali ich w złość, no i oczywiście odkrywając przy tym serialowe tajemnice. Choć wciąż nie wiem jak to będzie wyglądać to jestem dobrej myśli, myślę, że Ubisoft powienien dać sobie radę z takim wyzwaniem jak stworzenie gry na podstwie tak kultowego serialu jak Lost, czy Heroes…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam wszystko w rękach twórców. Kompletnie nie wiem jak ta gra miałaby wyglądać. Liczę tylko na dobrą produkcję. Myślę, że UbiSof sprosta temu zadaniu i przygotuje wspaniałą grę, taką jak wspaniały jest serial. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje UbiSoft, premiera gry wyznaczona została na pierwsze miesiące 2008 roku. Oby nie było poślizgów, choć nie wiem czy to możliwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 20:38, kuko7 napisał:

Jak informuje UbiSoft, premiera gry wyznaczona została na pierwsze miesiące 2008 roku. Oby
nie było poślizgów, choć nie wiem czy to możliwe. ;)


Dokładniej to chcą wstrzelić w luty 2008, z premierą 4. sezonu. Tu trochę info też znalazłem http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4452503.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu macie garśc świerzutkich informacji o grze:

,,Wreszcie trafiło do nas nieco więcej konkretnych informacji na temat Lost: The Video Game, czyli gry opartej o wydarzenia mające miejsce w niezwykle popularnym (również w Polsce) serialu Lost (Zagubieni). Informacje te znajdują się w najnowszym numerze magazynu EGM.

Jak wiadomo za produkcję tą odpowiada studio Ubisoft Montreal. Magazyn EGM ujawnił że głównym bohaterem Lost: The Video Game będzie Elliott, rozbitek, którego nie mogliśmy dostrzec w serialu, gdyż go tam nie było. Producenci gry, zdecydowali się po prostu na wprowadzenie nowej postaci na wyspę. Elliott przed katastrofą był fotografem, jednak wypadek sprawił, że stracił on pamięć. Będzie ją sukcesywnie odzyskiwał podczas gry. Zostanie to przedstawione w formie migawek z przeszłości (flashback), zabieg ten jest dobrze znany fanom serii.

Wiadomo że Lost: The Video Game będzie opierał się o pierwszy i drugi sezon serialu Zagubieni. Wszystko ma być tak skonstruowane by gracze, którzy nie oglądali serialu mogli bawić się przy produkcji, równie dobrze co fani, którzy czekają na czwarty sezon Zagubionych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:55, awesome napisał:

/.../

Źródło?

Co do samej gry jestem nastrojony pozytywnie, zastanawiam się tylko nad wykonaniem fabuły. Bo to ciężka sprawa, dodać kogoś kto w serialu nie występował. Choć... było tam sporo postaci trzecioplanowych, przewalających się w tle. Zobaczymy. Bo jakoś fabuła gry na podst. Gothathera wyszła... gorzej z grą. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 00:09, Cmq napisał:

> /.../
Źródło?

Co do samej gry jestem nastrojony pozytywnie, zastanawiam się tylko nad wykonaniem fabuły.
Bo to ciężka sprawa, dodać kogoś kto w serialu nie występował. Choć... było tam sporo postaci
trzecioplanowych, przewalających się w tle. Zobaczymy. Bo jakoś fabuła gry na podst. Gothathera
wyszła... gorzej z grą. :>



Źródło wp.pl
Gothathera? Chyba Godfathera.
Zobaczymy co to z gry wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:58, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem ta gra to będzie niewypał.

To już twój drugi taki sam post w tym temacie. Tak samo spamujesz w tym temacie ze zdjęciami gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować