Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 12:11, Budyn napisał:

Maila się dostawało jedynie w czasie tych usterek technicznych, teraz nie.

Jak nie skoro własnie przed chwilka doatałem meila ze wygrałem i dostarcza do 6 stycznia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:12, Mysza z PC TS napisał:

> Maila się dostawało jedynie w czasie tych usterek technicznych, teraz nie.
Jak nie skoro własnie przed chwilka doatałem meila ze wygrałem i dostarcza do 6 stycznia......


Proszę czytać uważnie. Nagrody zostaną wysłane 6 stycznia! Dostarczone zostaną do zwycięzców w ciągu 2-3 dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:11, Budyn napisał:

Maila się dostawało jedynie w czasie tych usterek technicznych, teraz nie.

A teraz się dostaje maila jeśłi wygrałeś gadżet lub gre po to by uzgodnić adres wysyłkowy i date dotarcia nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:14, Venom napisał:

> > Maila się dostawało jedynie w czasie tych usterek technicznych, teraz nie.
> Jak nie skoro własnie przed chwilka doatałem meila ze wygrałem i dostarcza do 6 stycznia......


Proszę czytać uważnie. Nagrody zostaną wysłane 6 stycznia! Dostarczone zostaną do zwycięzców
w ciągu 2-3 dni roboczych.


Przepraszam moze nie doczytałem ale jkos mi tak przesmignelo ze do 6 stycznia, ale spoko moze te zbyc po 6 poczekamy. Jestem ciekaw co wygrałem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:18, kamilimaciek1 napisał:

Boże jakie tu są liski chytruski :). Trzeba się cieszyć z tego co się ma !
I nie wnerwiać Venoma głupimi pytaniami :)

Jakimi głupimi przeciez sie nie pytam jego co dostałem tylko tak sobie gadam ze jestem tego ciekaw i oczywiscie dziekuje za wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimi głupimi przeciez sie nie pytam jego co dostałem tylko tak sobie gadam ze jestem tego
ciekaw i oczywiscie dziekuje za wszystko......
Ups sory tak jakoś odebrałem dziwnie odp Venoma jak by się troche zdenerwował. Dobra nie zadawajcie pytań jeśli nie przeczytacie dokładnie e-maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. hunter22
2. Colidor
3. Ad_aM21
4. jbobo
5. sweng
6,Tomislav
7. hagj
8. Budyn
9.Kukowsky
10. Cymciak
11.kamilimaciek1
12. Crow_PL
13. Mysza z PCTS
14.Dard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:27, Venom napisał:

> Ups sory tak jakoś odebrałem dziwnie odp Venoma jak by się troche zdenerwował.

Zdenerwował? Ja? Na forumowiczów?? Nigdy! :) :)



A co w przypadku gdy, wygrana z vouchera (rabat na grę) po kilku dniach znikneła z koszyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:14, Venom napisał:

Proszę czytać uważnie. Nagrody zostaną wysłane 6 stycznia! Dostarczone zostaną do zwycięzców
w ciągu 2-3 dni roboczych.


Prosze jednak uwzględniać realia polskiej poczty. Masz chyba na myśli 12-13 dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:30, Modest-Vermin napisał:

Prosze jednak uwzględniać realia polskiej poczty. Masz chyba na myśli 12-13 dni roboczych.


To chyba Ty nie orientujesz się w realiach poczty polskiej. Wysyłam dość sporo paczek i około 90% następnego dnia jest u odbiorcy. Pozostałe 10% dociera właśnie w ciągu 2-3 dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A okres przedświąteczny czy poświąteczny nie ma tu nic do rzeczy. Nie pierwszy raz korzystałem z poczty i jest coraz gorzej. w wakacje moi rodzice dostali ode mnie kartke po 11 dniach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:14, Venom napisał:

Proszę czytać uważnie. Nagrody zostaną wysłane 6 stycznia! Dostarczone zostaną do zwycięzców
w ciągu 2-3 dni roboczych.


Potrafie czytać... ale skoro nagrody mają być wysłane 6 stycznia, to jest w porządku... ale

Oto treść e-maila, który dzisiaj do mnie doszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:33, Koleś napisał:

> Prosze jednak uwzględniać realia polskiej poczty. Masz chyba na myśli 12-13 dni roboczych.


To chyba Ty nie orientujesz się w realiach poczty polskiej. Wysyłam dość sporo paczek i około
90% następnego dnia jest u odbiorcy. Pozostałe 10% dociera właśnie w ciągu 2-3 dni roboczych.

1 dzień... nigdy ;P
2-3... To chyba jak odbiorca mieszka na poczcie ;P

jeszcze nigdy nie przysłali mi (albo komuś ode mnie) żadnej paczki na czas... zawsze jakaś zwłoka była kilkudniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:33, Modest-Vermin napisał:

A okres przedświąteczny czy poświąteczny nie ma tu nic do rzeczy. Nie pierwszy raz korzystałem
z poczty i jest coraz gorzej. w wakacje moi rodzice dostali ode mnie kartke po 11 dniach !


Ale cd projekt nie wysyła nagród kartkami tylko paczkami priorytetowymi.

Wiele razy zamawiałem/sprzedawałem różne rzeczy na Allegro i naprawde 90% paczek docierało do mnie lub odbiorców następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować