Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dzięki wam za rady! Powiedzieliście nie myśl o tym i nie myślałem! I znalazłem gadżet albo gra! Dzięki jeszcze raz za rady! To taki prezent pod choinkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 00:02, Kukowsky napisał:

Dzięki wam za rady! Powiedzieliście nie myśl o tym i nie myślałem! I znalazłem gadżet albo
gra! Dzięki jeszcze raz za rady! To taki prezent pod choinkę!

nie ma za co poprostu CDP i my chcemy zeby wszyscy(przynajmniej wiekszosc)forumowicze cos wygrali i byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie,przeciez 10zl wPLN to tez wygrana jeszcze wieksza jezeli ktos nie ma albo ma malo wirtualnych pieniedzy na koncie.Ja naprzyklad tez wygralem dyszke ale sie ciesze,bo wole nawet wygrac tyle niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wygralem 10wPLN i ciesze sie poniewaz uwazam ze to lepsze ni znizka na jedna z kilku wybranych gier a 10 zawsze sie przyda bo włacnie zamówiłem HoM&M V i wydałem 40 czy 50wPLN :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie mi się udało. Od pierwszej do 56 strony "przelaciałem" ten cały temat, a wcześniej jeszcze sporo czasu straciłem. Chcecie wygrać to przesuwajcie od pierwszej strony ten temat, mi pomogło, szkoda jednak, że wygrałem 10 wPLN, bo wolałbym gre, ale przynajmniej wygrałem i nie narzekam. Moja bombka była fioletowa ;]
Na tę stronke zawsze opłaca się wchodzić jak są jakieś święta, ja już po raz trzeci wygrywam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo wyskoczyło mi że wygrałem grę lub gadżet. I co to może być mniej więcej ten gadżet. Bo wolałbym dostać gierkę ale muszę się liczyć z tym że będe miał gadżet. I co to może być ten gadżet. Ja wiem że niespodzianka, ale tak ogólnie dało by radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 19:43, Kukowsky napisał:

Mam pytanie, bo wyskoczyło mi że wygrałem grę lub gadżet. I co to może być mniej więcej ten
gadżet. Bo wolałbym dostać gierkę ale muszę się liczyć z tym że będe miał gadżet. I co to może
być ten gadżet. Ja wiem że niespodzianka, ale tak ogólnie dało by radę?

>Chciałbym jeszcze dodać, że pierwszy raz wygrałem coś w konkursie i teraz z większą chęcią będe wpadał na >gram.pl

http://www.gram.pl/konkurs_gwiazdkowy/index.html - tu wszystko pisze o tym jaki gadżet można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 20:19, Kukowsky napisał:

Chciałbym jeszcze dodać, że pierwszy raz wygrałem coś w konkursie i teraz z większą chęcią
będe wpadał na gram.pl



Oto właśnie chodziło organizatorom konkurusu :) o nowych userów i potencialnych klientów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszę się z tego, że akurat w Wigilię przyszło do głowy mi poprzeglądać oferty w sklepie gram.pl! Niby mam już tu zarejestrowane 2 gry, ale i tak rzadko tu zaglądam. Ale w Wigilię zajrzałem i bombkę ujrzałem! Gdy na nią klikłem to wzrok swój stępiłem! Bo mi wyskoczyło, że grę lub gadżet wygrałem i z radości oszalałem! Pozdrowienia dla Cd Project! Już nie mogę się doczekać co dostanę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 18:33, Dadex napisał:

No wreszcie mi się udało. Od pierwszej do 56 strony "przelaciałem" ten cały temat, a wcześniej
jeszcze sporo czasu straciłem. Chcecie wygrać to przesuwajcie od pierwszej strony ten temat,
mi pomogło, szkoda jednak, że wygrałem 10 wPLN, bo wolałbym gre, ale przynajmniej wygrałem
i nie narzekam. Moja bombka była fioletowa ;]
Na tę stronke zawsze opłaca się wchodzić jak są jakieś święta, ja już po raz trzeci wygrywam
;D

No widzisz ja też będe teraz częściej wchodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ta lista będzie dostępna dopiero po zakończeniu konkursu? Ciekawe kiedy po Nowym Roku dojdzie do mnie nagroda i co to będzie? Już się nie mogę doczekać. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 01:43, Agrah napisał:

Regulamin konkursu
1. Konkurs trwa od 12.12.2005 do 27.12.2005 (włącznie).

chyga jednak jutro :P

a no tak -.- sory daty mi sie pomyliły i myslałem ze dzisiaj jest 27 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 11:17, BaRt3k. napisał:

> Regulamin konkursu
> 1. Konkurs trwa od 12.12.2005 do 27.12.2005 (włącznie).
>
> chyga jednak jutro :P
a no tak -.- sory daty mi sie pomyliły i myslałem ze dzisiaj jest 27 ;]


Konkurs został przedłużony o jeden dzień z powodu problemu z serwerem. Tak przynajmniej wyczytałem :>
A propo listy to też sie nie moge doczekać , bo mimo iż miałem napis że wygrałem to zawsze jest ta niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować