Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Co jest z tą listą zwycięzców?! Jak klikam tam gdzie powinien być link do strony z listą, przerzuca mnie do strony konkursu(czyli stoję w miejscu)?!

kod html wygląda tak:
3. Lista osób nagrodzonych w konkursie, dostępna pod <a href="">tym adresem</a>, będzie uzupełniana na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, był prosty sposób na znalezienie bombki.

Najłatwiej było zainstalować FireFox''a i środkowym przyciskiem myszy otworzyć kilkadziesiąt stron w nowych panelach, a potem spojżeć czy na którejś nie ma bombki - grafika się nie ściąga i nie odpalają się nowe okna a przycisk zamykający dany panel nie zmienia swojej pozycji. Operacja sprawdzenia 100 stron trwa tą metodą jakąś minutę. Bez problemu znalazłem w ten sposób bombke i wszyscy moi znajomi też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:06, J.a.k napisał:

A i jeszcze jedno, był prosty sposób na znalezienie bombki.

Najłatwiej było zainstalować FireFox''a i środkowym przyciskiem myszy otworzyć kilkadziesiąt
stron w nowych panelach, a potem spojżeć czy na którejś nie ma bombki - grafika się nie ściąga
i nie odpalają się nowe okna a przycisk zamykający dany panel nie zmienia swojej pozycji. Operacja
sprawdzenia 100 stron trwa tą metodą jakąś minutę. Bez problemu znalazłem w ten sposób bombke
i wszyscy moi znajomi też ;)

Pomysłowy dobromir jesteś! Brafo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:06, J.a.k napisał:

A i jeszcze jedno, był prosty sposób na znalezienie bombki.

Najłatwiej było zainstalować FireFox''a i środkowym przyciskiem myszy otworzyć kilkadziesiąt
stron w nowych panelach, a potem spojżeć czy na którejś nie ma bombki - grafika się nie ściąga
i nie odpalają się nowe okna a przycisk zamykający dany panel nie zmienia swojej pozycji. Operacja
sprawdzenia 100 stron trwa tą metodą jakąś minutę. Bez problemu znalazłem w ten sposób bombke
i wszyscy moi znajomi też ;)

a jak nie mam myszki z trzema kneflami, to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem pomysłowy sposób. Niepotrzebnie go zdradzałeś- zmniejszyłeś szanse na powstanie innych konkursów opartych na tej samej zasadzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha codziennie od rozpoczecia konkursu po 4h dziennie bycia na stronce i nic, dzis wszedłem tylko na forum i jakiś wątek i od razu złota bombka z gra lub gadżet:D gratuluje wszystkim ktorzy wygrali cokolwiek a innym powodzenia bo jeszcze jest szansa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow przypadkowo wszedlem na dorum i sie jakas bombka pojawila zaslaniajaca tekst pomyslalem co jest reklama jakas ;P i na nia kliknalem a tu bum gratulacje blabla :D +10zl ;P. Nigdy jeszcze nic nie wygralem buhuhuh ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie udało mi się wytropić bąbki, :)
SZKODA.
Ale kieruje do "gram.pl" takie zapytanie:
Czy planujecie w najbliższym czasie jeszcze jakieś konkursy. :D (Bardzo by było miło)
zostały jeszcze 4 godziny no może się jeszcze uda
Pozdrowienia dla wszystkich graczy, pracowników i cdprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy moim szczęściu jest raczej nierealne trafienie tej bombki w ciągu trzech godzin!! Ha, ha, ha!
Ale spróbuję!! W końcu co mi zależy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 10:24, Kukowsky napisał:

> Ja nie miałem formularzu :> I jakoś mi pisało że wygrałem
A co wygrałeś? Jak wirtualna kasa lub voucher to nie ma formularzu! A jak gra lub gadżet to
jest formularz!



Wygrałem gre lub gadżet... tak mi pisało.. a jestem tego pewien bo żadnego vouchera ani wPLN nie dostałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 20:46, graczomaniak napisał:

Bo wpln nie dostaniesz jak wygrales gre lub gadżet :)

Czemu... Jak zarejestruje grę to dostanie...
Właśnie... Można rejestrować gadżety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 20:46, graczomaniak napisał:

Bo wpln nie dostaniesz jak wygrales gre lub gadżet :)


Wiem o tym ale Kukowsky pisze że powinien być formularz a to nie prawda.. ja doskonale wiem że nie wygrałem vouchera ani wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować