Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2005 o 11:19, Lisuu napisał:

> > Regulamin konkursu
> > 1. Konkurs trwa od 12.12.2005 do 27.12.2005 (włącznie).
> >
> > chyga jednak jutro :P
> a no tak -.- sory daty mi sie pomyliły i myslałem ze dzisiaj jest 27 ;]

Konkurs został przedłużony o jeden dzień z powodu problemu z serwerem. Tak przynajmniej wyczytałem
:>
A propo listy to też sie nie moge doczekać , bo mimo iż miałem napis że wygrałem to zawsze
jest ta niepewność.

wpisz sobie www.gram.pl/promo_bombki_nagroda1.asp?bi= i ci się wyświetli link o wygranej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie w sumie nie zależy na wygranej i nie wiążę z konkursem żadnych większych nadziei. Nie mogę powiedzieć jednak, że widząc bombkę nie ucieszyłbym się. Po prostu już za długo biorę udział w różnych konkursach (jak można się domyślić-bezskutecznie:), żebym mógł pozwolić sobie na nadzieję. Wolę zostawić jej trochę na sesję, kiedy egzamin okaże się loterią:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie mi zalożało ponieważ pierwszy raz w życiu coś wygrałem wiec jak znalazłem bombke to byłem szczesliwy.

PS. Sory raz wygrałem w totka.;] Miałem dobrze 4 liczby i z 10 zł wygrałem 132 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi sie bombka dzisiaj o 10.00 pojawila fioletowa byla a wygralem 10 wPLN ale na pol strony odrazu kliklem
P.S. ile razy moze traficsie bombka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2005 o 14:01, hunter22 napisał:

> P.S. ile razy moze traficsie bombka

bombke trafia się tylko raz

no trudno. ale zawsze cos sie wygra!!!. szczegolnie jak sie nie ma szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 14:19, demo124 napisał:

Ja na pewno nic nie wygram. po prostu mam pecha!!!:)

ja tez mam pecha ale wczoraj los sie do mnie usmiechna i znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:02, Kielus napisał:

buuu to jak raz wygralem 10 wPLN, to nie moge wygrac juz nic wiecej?? :P

Nie.... nic już nie wygrasz

Ludzie, czytajcie temat zanim zapytacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 14:19, demo124 napisał:

Ja na pewno nic nie wygram. po prostu mam pecha!!!:)

Ja też miałem pecha, a tu suprise i wygrałem grę lub gadżet! Po prostu nie myśl o tym, a znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:28, Kukowsky napisał:

Ja też miałem pecha, a tu suprise i wygrałem grę lub gadżet! Po prostu nie myśl o tym, a znajdziesz!


święta racja :D przed chwilą wróciłem do domu ze swiąt u mojej cioci se włonczam forum patrze(myślałem że ten konkurs dawno wygasł :P) przeglądam sobie forum a tu nagle mi wywaliło bombkę. a teraz najlepsze. trafiło mi sie cosśtakiego że miałem wybrać spośród 6 gier tą którą chcę kupić w okazyjnej cenie :D ale płace tylko o 10 złotych mniej niż bym zapłacił za tę grę wirtualnymi pieniędzmi :/ i tak z przesyłką wychodzi ponad 100 zł ;( na dodatek wcale tej gry nie chce tak żeby za nią tyle załpłacić(nie da się urzyć wirtualnuch pieniędzy) co za chu..stwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 12:19, BaRt3k. napisał:

to dziwne bo mi wyskakuje błąd 404... co to znaczy?

Nie wciskaj tego linku, tylko napisz w adresie to, co ja napisałem i samo Ci wyskoczy. Komputer takie rzeczy pamięta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastrzele wyskoczyla mi banka a ja niechcacy dalem wstecz i nagroda pufffffffffff znikla buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować