Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Nie dawno wygrałem :) Znalazłem bombkę, czy też może raczej ona znalazła mnie na tym forum :) Wygrałem gierkę, albo jakiś gadżet z nią związany :) I''m so happy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 21:57, chmurski napisał:

to dosyc Kjowo:(( Jak zawsze nie mam szczęścia, a konkursik fajny..... ahhh nie ma co :-[


Kijowo dlatego że raz można wygrać ? Czy że trafiłeś vouchera i nie możesz nic kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuu... a ja to chyba nic już nie wygram... świeta idą i przy kompie siedzieć nie bedę bo jak? Babcia netu nie ma :( ale będę okazjonalnie tutaj wpadał to moze cośi mnie sietrafi? Trzymta sie i gratuluje tym co już zgarneli swoje bombkowe prezenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh jeszcze 3 dni i zaczna nagrody rozsyłac;] dobrze ze ja juz wygrałem to sie nie musze martwic. a ci wszyscy co jeszcze nie znalezli bombki to radze sie pospieszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:38, BaRt3k. napisał:

eh jeszcze 3 dni i zaczna nagrody rozsyłac;] dobrze ze ja juz wygrałem to sie nie musze martwic.
a ci wszyscy co jeszcze nie znalezli bombki to radze sie pospieszyc :D

ki-yay! Może przed sylwestrem dojdzie. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja wreszcie wygrałem grę lub gadżet i już nie mogę się doczakać.
To się nazywa wigilia. Screena nie zrobiłem bo chciałem jak najszybciej zobaczyć co wygrałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za szczescie mnie dzis spotkalo :D
Kliknalem w ta piekna bombke i moim oczom ukazal sie napis: Gra lub gadzet zwiazany z grami
Dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 11:08, schreck napisał:

I ja wreszcie wygrałem grę lub gadżet i już nie mogę się doczakać.
To się nazywa wigilia. Screena nie zrobiłem bo chciałem jak najszybciej zobaczyć co wygrałem
:)


Nie da się zobaczyć co wygrałeś chyba że to wPLN albo voucher.

Ja tam zamówie sobie dwie gierki jeszcze to mi przyślą z grą. A że gierki zamówie przed 31 to dostane jeszcze prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 23:33, Kukowsky napisał:

A co zrobić, jeśli ta bombka nie wyskakuje, bo czekam cały dzień i nie ma:-)


Liczyć na szczęście i czekać dalej, a przede wszystkim zapomnieć, że się na nią czeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam i nic... wiem, że szukanie nie przyniesie wielkich skutków no ale lepiej coś robić... co nie :P
mam jeszcze maą nadzieje że jakąś znajde i że to będzie gra lub gadżet :D


POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 23:42, Khalid. napisał:

Ja szukam i nic... wiem, że szukanie nie przyniesie wielkich skutków no ale lepiej coś robić...
co nie :P
mam jeszcze maą nadzieje że jakąś znajde i że to będzie gra lub gadżet :D


POZDRO

tylko za bardzo sie nie podniecaj,bo jak juz jakąs znajdziesz i to bedzie 10zl wPLN to czekac cie bedzie wielki zawod.pomysl sobie ze jak nic nie wygrasz to nic sie nie stanie i juz.ja tak zrobilem i dziwnym zrzadzeniem losu na drugi dzien wygralem wirtualne pieniadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować