Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 18:01, kamilimaciek1 napisał:

> Niewiem czy mam jeszcze szanse na znalezienie bombki
Myśle że masz , ale jeśli nie to i tak się Ciesz ,że masz te +10 WPLN żeby tyle mieć trzeba
kupić gierke za 29.90 zł :).
Lepsze to niż nic :P


Masz racje ale teraz niewiem czy masz sanse na znalezienie tej bombki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem tego maila niewiadomo skąd.Nie klikałem na tego linka.A w mailu nie pisze nic o wPLN więc jest to nagroda rzeczowa. Nie wiem teraz czy szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:04, Quan19 napisał:

Masz racje ale teraz niewiem czy masz sanse na znalezienie tej bombki ?

Znajądz swoje pechowe życie top nie mam szansy nic wygrać próbuje i próbuje i gucio jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:06, kamilimaciek1 napisał:

> Masz racje ale teraz niewiem czy masz sanse na znalezienie tej bombki ?
Znajądz swoje pechowe życie top nie mam szansy nic wygrać próbuje i próbuje i gucio jest ;(


Sorki poprawka w zdaniu > Masz racje ale teraz niewiem czy mam sanse na znalezienie tej bombki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:05, miszehu napisał:

A ja dostałem tego maila niewiadomo skąd.Nie klikałem na tego linka.A w mailu nie pisze nic
o wPLN więc jest to nagroda rzeczowa. Nie wiem teraz czy szukać dalej.


Ja własnie w mailu dostałem te 10wPLN . I też nie wiem czy szukać dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:07, Quan19 napisał:

Sorki poprawka w zdaniu > Masz racje ale teraz niewiem czy mam sanse na znalezienie tej
bombki ?

Hehe Masz czy nie masz nie wiem czy to legalne ale może sprubujesz założyć inne konmto w cdp tylko ja nie wiem czy to legalne i dozwolone ja na wszelki wypadek do puki się nie dowiem to nic nie robie z takich przekrętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Kliknięcie na umieszczonym na forum adresie http://www.gram.pl/konkurs_gwiazdkowy/!promo_bombki_t3_ok.asp nie miało i nadal nie ma żadnego znaczenia. Pod adresem tym mieściła się jedynie informacja z potwierdzeniem otrzymania wPLN. Na stronie tej nie było żadnych skryptów ani odwiedzenie jej nie ma wpływu na możliwość znalezienia bombki w przyszłości.

2) Osoby które dostały maila odnośnie wygranej lub bonus wPLN to osoby które znalazły bombkę. Ponieważ do godz 17 (13 grudnia) występowały jeszcze problemy z działaniem strony, u wielu osób które wylosowały bombkę nie pojawiła się ona, np z powodu padnięcia chwilę póżniej serwera, sesji lub z dowolnej innej przyczyny. Każdej takiej osobie zdecydowaliśmy się przyznać nagrodę, ponieważ z przyczyn technicznych osoby te nie mogły kliknąć na bombce (a ją wylosowały). Osoby te dostały także maila z potwierdzeniem wygranej, razem z dokładnie taką nagrodą jaka pod daną bombką miała się znaleźć. Oczywiście osoby te nie mogą brać udziału dalej w konkursie (każdy może wygrać tylko raz).

Jeśli ktoś kliknął na pierwszym adresie a otrzymał maila odnośnie wygranej, to jest to jedynie przypadek. Maile wysyłaliśmy kilka chwil po zablokowaniu pierwszego adresu (na wszelki wypadek, aby nie było nieporozumień). Podsumowując, osoby które do godz 17 dziś wylosowały bombki, nawet jeśli z powodu problemu technicznego nie widziały jej i tym samym nie mogły na niej kliknąć, otrzymają nagrody. Nikt kto bombki nie wylosował nie otrzyma nagrody "za nic".

PS: Zakładanie nowych kont, resetowanie ip nic tutaj nie pomoże - każdy może wygrać tylko raz. Ponieważ regulamin jest jawny i każdy o tym fakcie wie, tym podobne próby świądczą jedynie o cheaterskich i nie-fairplay zapędach niektórych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że rzadko bywam na stronie :/. Może nie rzadko, ale krótko, po 10-20 min. To oniża moje szanse. Tak samo z konkursem mikołajkowym - miałem super pracę, ale zapomniałem wysłać! Nie mam szczęśćia do konkursów, chyba że z jakiejś wiedzy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla osób, które otrzymały e-maila, ale teoretycznie bombki nie widziały. Śpiesze z wytłumaczeniem.

W trakcie wczorajszych problemów z działaniem serwera www mogła zajść sytuacja, kiedy użytkownik został wylosowany do "obdarzenia bombkom", ale z winy bledu ladowania strony mógł bombki nie zauważyć.

Z góry założyliśmy, iż ponieważ błąd wystąpił z naszej winy takie osoby powinny zostać nagrodzone tak jakby na bombkę kliknęły.

Stąd część osób może być zaskoczona otrzymaniem e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz szansy bo jest napisane że "Z góry założyliśmy, iż ponieważ błąd wystąpił z naszej winy takie osoby powinny zostać nagrodzone tak jakby na bombkę kliknęły".
Czyli nie musisz już szukać bombki chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:12, Lord Ya napisał:

A skoro to niegroźne, poklikam sobie w ten przycisk od wPLNów. Podniosę sobie samoocenę tylko
komunikatami o wygranej ;)


Ten link już nie działa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:09, Destro napisał:

1) Kliknięcie na umieszczonym na forum adresie http://www.gram.pl/konkurs_gwiazdkowy/!promo_bombki_t3_ok.asp
nie miało i nadal nie ma żadnego znaczenia. Pod adresem tym mieściła się jedynie informacja
z potwierdzeniem otrzymania wPLN. Na stronie tej nie było żadnych skryptów ani odwiedzenie
jej nie ma wpływu na możliwość znalezienia bombki w przyszłości.

2) Osoby które dostały maila odnośnie wygranej lub bonus wPLN to osoby które znalazły bombkę.
Ponieważ do 17 występowały jeszcze problemy z działaniem strony, u wielu osób które wylosowały
bombkę nie pojawiła się ona, np z powodu padnięcia chwilę póżniej serwera, sesji lub z dowolnej
innej przyczyny. Każdej takiej osobie zdecydowaliśmy się przyznać nagrodę, ponieważ z przyczyn
technicznych osoby te nie mogły kliknąć na bombce (a ją wylosowały). Osoby te dostały także
maila z potwierdzeniem wygranej.

Jeśli ktoś kliknął na pierwszym adresie a otrzymał maila odnośnie wygranej, to jest to jedynie
przypadek. Maile wysyłaliśmy kilka chwil po zablokowaniu pierwszego adresu (na wszelki wypadek,
aby nie było nieporozumień).

Podsumowując, osoby które do godz 17 dziś wylosowały bombki, nawet jeśli z powodu problemu
technicznego nie widziały jej i tym samym nie mogły na niej kliknąć, otrzymają nagrody. Nikt
kto bombki nie wylosował nie otrzyma nagrody "za nic".

Znaczy osoby które kliknely na link http://www.gram.pl/konkurs_gwiazdkowy/!promo_bombki_t3_ok.asp i na koncie mają 10wPLN więcej + mail informujacy o wygranej nie mogą dalej szukać bąbek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Zakładanie nowych kont, resetowanie ip nic tutaj nie pomoże - każdy może wygrać tylko raz.
Ponieważ regulamin jest jawny i każdy o tym fakcie wie, tym podobne próby świądczą jedynie
o cheaterskich i nie-fairplay zapędach niektórych osób.

Aha wielkie dzięki Destro napewno ja nie będe grał unfair dobrze ,że to napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:09, Destro napisał:

1) Kliknięcie na umieszczonym na forum adresie http://www.gram.pl/konkurs_gwiazdkowy/!promo_bombki_t3_ok.asp
nie miało i nadal nie ma żadnego znaczenia. Pod adresem tym mieściła się jedynie informacja
z potwierdzeniem otrzymania wPLN. Na stronie tej nie było żadnych skryptów ani odwiedzenie
jej nie ma wpływu na możliwość znalezienia bombki w przyszłości.

2) Osoby które dostały maila odnośnie wygranej lub bonus wPLN to osoby które znalazły bombkę.
Ponieważ do 17 występowały jeszcze problemy z działaniem strony, u wielu osób które wylosowały
bombkę nie pojawiła się ona, np z powodu padnięcia chwilę póżniej serwera, sesji lub z dowolnej
innej przyczyny. Każdej takiej osobie zdecydowaliśmy się przyznać nagrodę, ponieważ z przyczyn
technicznych osoby te nie mogły kliknąć na bombce (a ją wylosowały). Osoby te dostały także
maila z potwierdzeniem wygranej, razem z dokładnie taką nagrodą jaka pod daną bombką miała
się znaleźć. Oczywiście osoby te nie mogą brać udziału dalej w konkursie (każdy może wygrać
tylko raz).

Jeśli ktoś kliknął na pierwszym adresie a otrzymał maila odnośnie wygranej, to jest to jedynie
przypadek. Maile wysyłaliśmy kilka chwil po zablokowaniu pierwszego adresu (na wszelki wypadek,
aby nie było nieporozumień). Podsumowując, osoby które do godz 17 dziś wylosowały bombki, nawet
jeśli z powodu problemu technicznego nie widziały jej i tym samym nie mogły na niej kliknąć,
otrzymają nagrody. Nikt kto bombki nie wylosował nie otrzyma nagrody "za nic".

PS: Zakładanie nowych kont, resetowanie ip nic tutaj nie pomoże - każdy może wygrać tylko raz.
Ponieważ regulamin jest jawny i każdy o tym fakcie wie, tym podobne próby świądczą jedynie
o cheaterskich i nie-fairplay zapędach niektórych osób.

Hurrrrrrrrraaaaaaaaaa więc wygrałem. Kłopot w tym że nie wiem co, ale w tym momencie to już nie ważne, bo ważne jest to, że pierwszy raz w życiu coś wygrałem(serio).Koniec z pechem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować