Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs – ogłaszamy wyniki I etapu

336 postów w tym temacie

A ja mam pytanie odnośnie kart grafiki. Wygrałem tego Radka X1950PRO tylko nurtuje mnie kilka pytań.
Pierwsze dotyczy ilości pamięci RAM na karcie: ta którą wygrałem ma 256 czy 512 Mb?
Drugie pytanko odnośnie gwarancji: Do kart jest jakaś gwarancja czy tak jak z prockami niestety nie ma?
I trzecie pytanko: Można się spodziewać kontaktu celem ustalenia daty wysyłki kurierem karty jeszcze w maju czy raczej nie?
Dzieki to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich laureatów I etapu proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości :-) A szczegółowe pytania o nagrody itp. kierujcie na serie(at)cdprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanko. Kiedy zostaną wysłane :) Kiedy powiedziałem rodzicom o mojej wygranej, tata nawet po nocach każe mi siedzieć na gram.pl xD ;P :) no więc tylko to mi na głowie siedzi. Kiedy nagrody zostaną wysłane. No, ale poczekam :) Wkońcu kazaliście być cierpliwymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie...wygrałem 2 gry...i przepadły mi ://// Shackowali mi konto i dobrali się do adresu email. Miałem konto SantaTom z mailem froder@interia.pl. Prawdopodobnie już nic nie da się zrobić, ale mam pytanie do pracowników CDP. Czy da się jakoś uwierzytelnić moją dostępność do tego konta??? To się nazywa mieć pecha... ://// nigdy nic nie wygrałem...2 gry...i po frajersku straciłem dostęp do konta na gram.pl :////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:00, Froder napisał:

Świetnie...wygrałem 2 gry...i przepadły mi ://// Shackowali mi konto i dobrali się do adresu
email. Miałem konto SantaTom z mailem froder@interia.pl. Prawdopodobnie już nic nie da się
zrobić, ale mam pytanie do pracowników CDP. Czy da się jakoś uwierzytelnić moją dostępność
do tego konta??? To się nazywa mieć pecha... ://// nigdy nic nie wygrałem...2 gry...i po frajersku
straciłem dostęp do konta na gram.pl :////////


Ale przeciez jak wysyłałes zgłoszenia konkursowe to tam wpisałeś numer kontaktowy oraz wszystkie dane potrzebne do wysyłki. NIe martw się. Napewno wyślą i dojdzie do ciebie. Na maila przyjdzie zapewne tylko wiadomość o wygranej i terminie wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...faktycznie, przecież podawałem adres...akurat czy numer telefonu to nie wiem (chyba, że i tak było to obowiązkowe). Dzięki, że mnie uspokoiłeś ;) Może faktycznie nie wszystko stracone :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby! Takie nagrody i by przepadły. Ale jeżeli coś będzie nie tak.. Moim zdaniem lepiej żebyś napisał np. U Thudrusela ( chyba tak to się pisze ;) ) na gramsajcie o czymś takim. Tam na pewno przeczyta. No i zaglądaj tam, czy czasami tam Ci nie odpisał. Albo poprostu maila do państwa CDP ( ale wyrażenie xD ) Wyślij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:54, KannX napisał:

Kiedy będą maile do laureatów?


Spokojnie, przecież muszą wyprobować nowy serwer pocztowy. :) Maile będą pewnie w poniedziałek... chyba że bezduszny Tud zmusza niebieskich do pracy podczas weekendu i maile będą wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:45, rob006 napisał:

> Kiedy będą maile do laureatów?

Spokojnie, przecież muszą wyprobować nowy serwer pocztowy. :) Maile będą pewnie w poniedziałek...
chyba że bezduszny Tud zmusza niebieskich do pracy podczas weekendu i maile będą wcześniej
:D



Ja pamiętam jak to bylo z pierwszą edycją tego konkursu i na maila czekało się około miesiąca więc nie licz, że w poniedziałek zaczną rozsyłać wiadomości. Jak zrobią to w maju to będzie dobrze :D Chyba, że jakiś cud się zdarzy.
Oj już bym chciał tą swoją kartę graf mieć w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, będą chcieli jak najszybciej wypróbować nowy serwer pocztowy, a to doskonała ku temu okazja. A więc w zamian za to, że wykorzystają zwycięzców jako króliki doświadczalne, maile dotrą wcześniej. I wszyscy będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że szybciej nastąpi to rozesłanie nagród. Głupi myślałem, że w poprzednim tygodniu już się z nami skontaktują i w przyszłym tygodniu wyślą nagrody. Cóż, pozostaje czekać. Tak bardzo mi się nie śpieszy.

P.S. Jak tak bardzo jesteście nie zadowoleni z gier jakie wygraliście to możecie po prostu zamienić się ze mną na kod zniżkowy 50% do S.T.A.L.K.E.R.-a ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 23:11, Kukowsky napisał:

Sądziłem, że szybciej nastąpi to rozesłanie nagród. Głupi myślałem, że w poprzednim tygodniu
już się z nami skontaktują i w przyszłym tygodniu wyślą nagrody. Cóż, pozostaje czekać. Tak
bardzo mi się nie śpieszy.

P.S. Jak tak bardzo jesteście nie zadowoleni z gier jakie wygraliście to możecie po prostu
zamienić się ze mną na kod zniżkowy 50% do S.T.A.L.K.E.R.-a ;).



Za kod zniżkowy 50% do stalkera mogę dać ci połowę gry którą wygrałem Jade Empire. :)

Btw, coś nikt sie nie kontaktuje z nami a drugi tydzień zaraz minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:31, awesome napisał:

Btw, coś nikt sie nie kontaktuje z nami a drugi tydzień zaraz minie :(


Cierpliwości, kochani, cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:30, akne napisał:

> Btw, coś nikt sie nie kontaktuje z nami a drugi tydzień zaraz minie :(

Cierpliwości, kochani, cierpliwości :-)


Tylko jak napisałem w temacie Extra Konkurs 2 potrzebuje jakiejś bardziej przybliżonej daty która byłaby tak z 2 tygodniową tolerancją czyli np. za 2 tygodnie, za miesiąc. Coś takiego i juz bym wiedział mniej więcej. Uwierz, że wiele od tego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:19, Soleila napisał:

Się normalnie zarumieniłam. Skay - jestem pewna, że kiedyś nadarzy się taka okazja :>

J.

Właśnie do każdej nagrody wszyscy "Niebiescy" Powinni dawać autografy to już całkiem by było fajnie ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:42, wdowiakm napisał:

Właśnie do każdej nagrody wszyscy "Niebiescy" Powinni dawać autografy to już całkiem by było fajnie ;))
Pozdrawiam.


Autografy były na wiedźminowych kartkach bożonarodzeniowych. Gratis za wypełnienie formularza i bez żadnego konkursu. Ja mam wszystkie trzy i mam nadzieję, że w tym roku CDP również podtrzyma tradycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:47, Klimos napisał:

Autografy były na wiedźminowych kartkach bożonarodzeniowych. Gratis za wypełnienie formularza
i bez żadnego konkursu. Ja mam wszystkie trzy i mam nadzieję, że w tym roku CDP również podtrzyma
tradycję :D


Wiem gdyż tez takowa dostałem ;)) ale byłoby miło gdyby dołączali do nagród własne autografy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:44, skaybay napisał:

Tja 2000 podpisów :P No to na gwiazdkę powinni przysłać :P

No może nie wszyscy "Niebiescy" tylko Ci którzy udzielają się na forum i wtedy też byłoby dobrze ;)
Ale z ta gwiazdką to dobry pomysł ;)
Trzeba CDP namówić żeby takie coś zrobili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować