Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

>To naprawdę pomaga, a z tego co czytam na forum multum osób ma jakieś problemy i błędy. Więc jeżeli to pomaga to czego mam tego nie powtarzać - tylko pomagam. A poza tym kolo się pytał to mu odpowiedziałem, a to, że nie uważa to nie moja wina.


Ja nie mówie że to nie prawda ale to się sprawdza tylko w wypadku starszych kart graficznych i myślę że nie trzeba tego rozgłaszać kilkakrotnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw dlaczego w zalecanych wymagania sprzętowy na pudelku od gry jest Radeon X1600 a nie np. X850Xt ta karta jest dużo moncniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic ma niskie wymogi i nie sugerujcie się napisami na opakowaniu bo nieraz się o tym przekonałem .Głownym problemem w Gothic3 są błędy i to one podwyższają wymogi dlatego ja się nie spiesze jak nie wiem tylko poczekam z pół roku aż wydadzom kilka poważnych łatek ewentualnie dodatek mam nadzieję że samodzielny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 01:09, buraczek18 napisał:

dodatek mam nadzieję że samodzielny:)


Jeśli już o dodatku mowa to powinien on zawierać w sobie patch do wersji podstawowej o ile jest to mozliwe do wykonania i powinien być zintegrowany z Gothiciem 3 tak jak Noc Kruka z Gothic 2 ;))
Pozatym co to za dodatek skoro jest osobną grą?? To już lepiej nie robić dodatku tylko odrazu Gothic 4 ;)) Poza tym dodatek powinien troszke zmniejszać wymagania minimalne ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 01:28, wdowiakm napisał:

Poza tym dodatek powinien troszke zmniejszać wymagania minimalne ;))

I to mnie denerwuje... Ci, którzy nie kupią dodatku, nie ujrzą na swoim komputerze więcej ilości fps i krótszych loadingów, gdyż znając życie PB nie pokusi się o wydanie stosownego patcha do wersji podstawowej, gdy na rynku będzie już dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kiedy ukaże się dodatek do Gothica 3 pod koniec 2007 roku to te wymagania, które teraz uważamy za niebotyczne w dniu ukazania się dodatku będą dla nas śmieszne. Po drugie dodatek ma za zadanie dać nam nowe misję itp. a nie obniżać wymagania oryginału. Nie ma więc co liczyć że pod koniec 2007 roku dostaniemt mniej wymagającego Gothica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wielkość pamieci wirtualnej wpływa na płynność działania gry? to znaczy czy jest róznica pozmiedzy wartoscia 2000MB a np 5000MB ??
opłaca sie w ogóle ustawiać taką duża wartość ?
z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 17:26, Szymon666 napisał:

witam, czy wielkość pamieci wirtualnej wpływa na płynność działania gry? to znaczy czy jest
róznica pozmiedzy wartoscia 2000MB a np 5000MB ??
opłaca sie w ogóle ustawiać taką duża wartość ?
z góry dzieki za odpowiedź


Jeżeli masz taką możliwość to oczywiście ją ustaw. Bardzo się opłaca i poprawia płynność gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 17:32, YahooPL napisał:

Jeżeli masz taką możliwość to oczywiście ją ustaw. Bardzo się opłaca i poprawia płynność gry
...

ok dzięki, ja wrócę na chatę to sprawdzę czy to coś zmieni :d
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 17:50, Carl92 napisał:

Też sie zapytam. A od czego to zależy jaką wartość pamięci wirtualnej mogę ustawić???


Od ogólnej wielkości twojego dysku i od ilości WOLNEGO miejsca na dysku. Jak będziesz miał 20 GB wolnego miejsca a dysko 80 GB to polecam ustawić 15 000 megabajtów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbym podkręcił procka to gra by się cieła jak (już nie powiem co)

i musiałbym jeszcze zaopatrzyć się w 1 Gb ram żey mi sie nie cieło bo nawet na 1 Gb sie tnie ;/

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starty ty mówisz o 1 g ramu jak by to było dużo ja mam tyle i wcale nie jest to dużo.Pozatym to jak się ustawia tą pamięć wirtualną bo ja mam 80 Gb i no właśnie idealnie 20 wolnego na poważnie.wiec jak ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, aby pamięci wirtualnej nie było zbyt dużo, powinno być na styk.
Mój komputer -> właściwości -> zakładka zaawansowane -> wydajność -> zakładka zaawansowane -> przycisk ZMIEŃ i tam ustawiasz odpowiednią wartość - polecam 4000 mb na minimum i na maximum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, podobno edycja pliku ge3.ini pozwala na obniżenie wymagań gry, co dokładnie należy w nim zmienić, aby gra działała mi jak najbardziej płynnie (może wyglądać jak g1, byle dało się grać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy athlon 5000+ i 1024 mb ramu jaką kartę potrzebuje by gothic 3 chodził mi 100% płynnie na średnich detalach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 21:04, sinir napisał:

przy athlon 5000+ i 1024 mb ramu jaką kartę potrzebuje by gothic 3 chodził mi 100% płynnie
na średnich detalach???

Jakiej byś katry nie dokupił to i tak nie będzie ci płynnie chodzić bo masz za mało RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować