Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 18:30, boduczek napisał:

Wiem że się o to pytałem ale czy na takim sprzęcie zagram sobie w Gothica 3 na wysokich w rożdzielczośći
1024x...w miare płynnie??
Intel Core 2 Duo E6300
ram 2gb
karta graficzna GF Galaxy 7900GS 512 ram

No w "miare" to tak...zależy co masz na myśli ... jeśli ~20fps to pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:30, boduczek napisał:

Wiem że się o to pytałem ale czy na takim sprzęcie zagram sobie w Gothica 3 na wysokich w rożdzielczośći
1024x...w miare płynnie??
Intel Core 2 Duo E6300
ram 2gb
karta graficzna GF Galaxy 7900GS 512 ram

I po co szpanisz? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie uwierzycie ale ja mam Radeona 9200 64mb Athlona 1700+ 256 mb ram i Gothik 3 mi chodzi, ledwo ale chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 18:32, Dead-pl napisał:

No w "miare" to tak...zależy co masz na myśli ... jeśli ~20fps to pewnie tak...

A jeśli wiecej to??A czego mi brakuje do wysokich,nie mówie tutaj o wszystko na max ale o wysokich w takiej roździelczości jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:35, Rafcio03 napisał:

Może nie uwierzycie ale ja mam Radeona 9200 64mb Athlona 1700+ 256 mb ram i Gothik 3 mi chodzi,
ledwo ale chodzi.

Mam identyczną konfiguracje tylko procek lepszy (Athlon XP 2500+ Barton (1.84Gh)) i gra też mi chodzi, a po zTweak''owaniu będzie działać płynnie na 800x600, wszystko na minimum. A i Radeon 9200 ma 128MB a nie 64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:36, boduczek napisał:


> No w "miare" to tak...zależy co masz na myśli ... jeśli ~20fps to pewnie tak...
A jeśli wiecej to??A czego mi brakuje do wysokich,nie mówie tutaj o wszystko na max ale o wysokich
w takiej roździelczości jak napisałem.


wiesz wsumie to może będziesz miał więcej fps''ow ja o średniej pisałem....a by było lpeije ? lepsza grafa napewno bo reszta jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 18:34, gothicsheep napisał:

I po co szpanisz? Ech...

Ej,można wiedzieć czemu się czepiasz??Jak nie chcesz mi odpowiadać to nie musisz tego robić,chce się tylko dowiedzieć na pewno bo nie zamierzam kupować gothica 3 zanim nie będe mieć tego sprzetu,i nie dowiem się na 100% jak będzie mi mniej wiecej chodził.A po za tym kto wiecej spamuje nie będę mówił,bo wystarczyła mi twoja bajka o ''''Smoczym Dziecku'''' i te kłamstwa które wszystkim opowiadałeś i dostaleś za nie degrada,wiec mi nie mów kto tu spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 18:40, Dead-pl napisał:

wiesz wsumie to może będziesz miał więcej fps''ow ja o średniej pisałem....a by było lpeije
? lepsza grafa napewno bo reszta jest OK :)

Co masz na myśli mówiąc lepsza?/Bo nie zabardzo wiem o jaką grafike ci chodzi(możesz dac jakiś przykład?/),na której zagram sobie tak jak bym chciał.A to jak to możliwe że z 1 gb ramu i Intel P3.00GHz,GF GALAXY 7600GS ktoś zagrał sobie na maxa?Widziałem filmik,i moge dać linka.
PS.PRzepraszam ze mojego ostatniego posta,źle przeczytałem,myslalem że gothicsheep napisał mi że spamuje...Naprawe sory,to był mój błąd.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:44, boduczek napisał:


> wiesz wsumie to może będziesz miał więcej fps''ow ja o średniej pisałem....a by było lpeije

> ? lepsza grafa napewno bo reszta jest OK :)
Co masz na myśli mówiąc lepsza?/Bo nie zabardzo wiem o jaką grafike ci chodzi(możesz dac jakiś
przykład?/),na której zagram sobie tak jak bym chciał.A to jak to możliwe że z 1 gb ramu i
Intel P3.00GHz,GF GALAXY 7600GS ktoś zagrał sobie na maxa?Widziałem filmik,i moge dać linka.
PS.PRzepraszam ze mojego ostatniego posta,źle przeczytałem,myslalem że gothicsheep napisał
mi że spamuje...Naprawe sory,to był mój błąd.;(


Wieesz...max''a to można ustawić na wszytkim co ma PS3.0 ;) Ja ci powiem że mi się czasem ta $%^ gra przycina...i to mnie denerwuje.

PS. Aaa tobie chodzi o 1024x768 ? To będzie ci dużo szybciej chodzić xD sorry myślałem o wyższym resie. sorry za zamieszanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 18:48, Dead-pl napisał:

Wieesz...max''a to można ustawić na wszytkim co ma PS3.0 ;) Ja ci powiem że mi się czasem ta
$%^ gra przycina...i to mnie denerwuje.

No,ale przecież ta karta obsługuje PS3.0 wiec w czym problem??

Dnia 02.01.2007 o 18:48, Dead-pl napisał:

PS. Aaa tobie chodzi o 1024x768 ? To będzie ci dużo szybciej chodzić xD sorry myślałem o wyższym
resie. sorry za zamieszanie :-)

Tak chodzi mi o tą roździelczośc,to na ile klatek tak moe liczyć tzn.Jak będzie u mnie wyglądać G3 ,będzie się czesto ciął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania ma co prawda kosmiczne ale to i tak najlepsza gra w tej galaktyce :) ja mam Pentium D 2,8 ghz (dwurdzeniowy), radeon x1600 256mb, ram 1024 (tego jest za mało gra mi sie wczytuje jakieś 2-3 minuty :( nie powinno być problemów z 2 giga ramu ) GOTHIC rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:24, YahooPL napisał:

> A czy pójdzie na Radeonie X1300 1 Gb Ramu, 256 Grafy i 2100GhZ? 2.1PixShader?

Powiem ci że na minimalnych pograsz w miarę płynnie.

PS. Czy ja już ci nie odpowiadam na takie pytanie z 10 raz ??? :)

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że graficznie to grafika będzie sw33t ;) chociaż od czasu do czasu będziesz miał lekkie doczytywania....taki urok tej gry...sam mam 2Gb ramu i czasem coś doczyta :/ Może w którymś patch''u coś z tym zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 18:58, Dead-pl napisał:

Myśle że graficznie to grafika będzie sw33t ;) chociaż od czasu do czasu będziesz miał lekkie
doczytywania....taki urok tej gry...sam mam 2Gb ramu i czasem coś doczyta :/ Może w którymś
patch''u coś z tym zrobią...

Acha,ale co z tą kartą jest nie tak przecież jak już napisałem obsługuje Pixel Sharder 3.0+,a wiec co jest nie tak?i jaka karta udzwignie G3 na max??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 19:00, boduczek napisał:

> Myśle że graficznie to grafika będzie sw33t ;) chociaż od czasu do czasu będziesz miał
lekkie
> doczytywania....taki urok tej gry...sam mam 2Gb ramu i czasem coś doczyta :/ Może w którymś

> patch''u coś z tym zrobią...
Acha,ale co z tą kartą jest nie tak przecież jak już napisałem obsługuje Pixel Sharder 3.0+,a
wiec co jest nie tak?i jaka karta udzwignie G3 na max??

karta jest dobra :) powinna udzwignąc w takim resie g3 z max detail....ofc bez AA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 19:02, Dead-pl napisał:

karta jest dobra :) powinna udzwignąc w takim resie g3 z max detail....ofc bez AA :P

A....:Ddobra już nie mam pytań.No cuż wypada mi tylko podziękować,a wiec bardzo Ci dziękuje za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuje G3 na GF 6800 GT 256 mb , zmieniłem Ini i gra chodzi na full detalach 25-20 FPS ,denerwuje mnie doczytywanie terenu na wiekszych obszarach, dodam screena z gry na maks detalach

20070102221544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ale chyba tak mocno poobcinałeś w ini, że nie wygląda mi to na maksymalne detale ;-)
Powiedz mi proszę, ile pamięci ram posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mówiłem G3 potrzebuje conajmniej 2 giga RAM-u proc 3 gigaherce i kartę graficzną pokroju Geforce 9550 lub 9500.I wtedy grasz prawie że na full detalach czyli na ustawieniu gry ŚREDNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować