Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Celerony to straszne procki, nie ma co porównywać celerona i athlona 3400, to różnica kilku klas. ale my to już przerabialismy :]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:10, TigerXP napisał:

Celerony to straszne procki, nie ma co porównywać celerona i athlona 3400, to różnica kilku
klas. ale my to już przerabialismy :]
Pozdrawiam

no dokładnie. stare dobre czasy:P i ostra wymiana zdan(obyło sie bez intwrwencji modków na szczescie:P wiec kultura była:).chciało by sie wrocic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowałem sterowniki nie tnie sie tak bardzo i budynki nie są przezroczyste ale jak sie przy którymś stoi widać taki czarny powiększony kształt budynku. dżwiek przestał trzeszczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim sprzęcie ta gra chodzi przyzwoicie ? Ja mam Athlona 3000+ 1024 RAM i GeForce 6600GT 128 Mb i nawet na LOW chodzi słabo i przycina od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:49, londer243 napisał:

Sami zobaczcie. Oprucz tego są takie opuźnienia nacisne strzałke na 1s to facet biegnie 10
sekund.


W opcjach grafiki przesuń suwak ''post processing'' na maxa w prawo.

Wiesz, ja na Twoim miejscu bym nie grał i nie psuł sobie zabawy. Mam dużo lepszego kompa, a i tak odłożyłem tę grę do czasu ulepszenia kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:49, londer243 napisał:

Sami zobaczcie. Oprucz tego są takie opuźnienia nacisne strzałke na 1s to facet biegnie 10
sekund.


Mialem taki sam efekt jak przezucilem save z wersji ENG do PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczne tak-jestem wielkim fanem gothica i z uśmiechem przyjąłem fakt, że nadchodzi Gothic 3.
W końcu nadszedł ten dzień i dostałem do łap 3 odsłone gothica. na sprzęciorze proc. 2500+, karta radeon 9600 series i 1,5 GB RAM-u na średnich detalach zacinał sie nie do zniesienia. W końcu z żalem odłożyłem gre na pułke i zostało mi tylko czekac do następnego upgradu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:49, MroK666 napisał:

W końcu z żalem odłożyłem gre na pułke i zostało mi tylko czekac do następnego upgradu :(


T poczekamy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:17, KannX napisał:

> W końcu z żalem odłożyłem gre na pułke i zostało mi tylko czekac do następnego upgradu
:(

T poczekamy razem ;)


Tutaj trzeba poczekać do porządnego pacha który poprawi błędy i coś z tym zrobi, tylko takie coś może nigdy nie nadejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:26, com5 napisał:

Tutaj trzeba poczekać do porządnego pacha który poprawi błędy i coś z tym zrobi, tylko takie coś może nigdy nie nadejść ...

No. Bo od 3 miesięcy nic nowego nie dali.... Chamstwo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 11:23, trutututu napisał:

mieliście coś takiego że na minimalnych był pokaz slajdów, a na maksymalnych płynęło

Ja miałem tak, że przy 512 ma mimimalnych slajdy, a po dołożeniu 256 nawet ma miektóryvh maksymalnych poza miastem elegancko płynęło. :)
Nie mam pojęcia skąd się to bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:49, londer243 napisał:

Sami zobaczcie. Oprucz tego są takie opuźnienia nacisne strzałke na 1s to facet biegnie 10
sekund.


Jak ty zrobiłeś taką grafikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:17, KannX napisał:

> W końcu z żalem odłożyłem gre na pułke i zostało mi tylko czekac do następnego upgradu
:(

T poczekamy razem ;)

Wielkie dzięki za dobrą radę oprucz tego sciągnołem patcha. a zeby nie bylo spowolnienia nie moge wciskać num lock. i w ogóle sie nie tnie

20070318115836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:49, MroK666 napisał:

Zaczne tak-jestem wielkim fanem gothica i z uśmiechem przyjąłem fakt, że nadchodzi Gothic 3.
W końcu nadszedł ten dzień i dostałem do łap 3 odsłone gothica. na sprzęciorze proc. 2500+,
karta radeon 9600 series i 1,5 GB RAM-u na średnich detalach zacinał sie nie do zniesienia.
W końcu z żalem odłożyłem gre na pułke i zostało mi tylko czekac do następnego upgradu :(


Może następnym razem zamiast narzekać, to przeczytałbyś dokładnie przed zakupem gry jej wymagania sprzętowe hę? Wtedy może wiedziałbyś, że np. według twórców najsłabsza karta ATI, jaka jest w stanie udźwignąć G3 to seria 9700. A ty odpalasz giere w średnich detalach, na karcie, której NIE MA podawanej w obsługiwanych i masz pretensje. Po prostu brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. jak można ustawić w gothicu rozdzielczość 640x 480 bez tweakowania? to trochę zbyt skomplikowane i nie chce nic mieszać z kopiowaniem i wklejaniem więc szukam jakiegoś innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:06, sinir napisał:

mam pytanie. jak można ustawić w gothicu rozdzielczość 640x 480 bez tweakowania? to trochę
zbyt skomplikowane i nie chce nic mieszać z kopiowaniem i wklejaniem więc szukam jakiegoś innego
sposobu.

wydaje mi sie ze w plik8u konfiguracyjnym tam gdzie masz "sejwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować