Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

No właśnie większość fanów serii kupi Gothica 3 dla fabuły a nie grafiki. Moim zdaniem grafa to tylko taki miły dodatek. Poza tym G3 na low wcale nie wygląda jak G2 więc bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:30, radeonpl napisał:

Oblivion wygląda lepiej niż G3 - Poza tym jakby ci grę w 2007 roku zapodali z grafiką z 2002
to chyba to trochę przesadzone nieprawdaż ? Co do Fabuły nie dyskutuję - kwestia gustów.


Inni też maja grę i stwierdzili cos innego niz ty wogle mam karte GF Palit 6800GS 256/256 600mhz/1200mhz- a nie 6600gt ktora jest ZNACZNIE gorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:34, DC666 napisał:

> Oblivion wygląda lepiej niż G3 - Poza tym jakby ci grę w 2007 roku zapodali z grafiką
z 2002
> to chyba to trochę przesadzone nieprawdaż ? Co do Fabuły nie dyskutuję - kwestia gustów.

>

Inni też maja grę i stwierdzili cos innego niz ty wogle mam karte GF Palit 6800GS 256/256 600mhz/1200mhz-
a nie 6600gt ktora jest ZNACZNIE gorsza!

Proponujęna kurs czytania ze zrozumieniem się zapisać... Gdzie ja ci napisałem że ja biorę pod uwagę twój sprzęt??

Podałem twoją konfigurację jako przykład - poza tym różnica nie jest ZNACZNA. Jakbym porównał 6600GT do 7800GT to rozumiem - ale różnica między niemi to 1923 pkt w 3dmarku 03 - co nie zmienia faktu że twoja wypowiedź jest raczej bezsensu - nie pisałem o twoim sprzęcie - poza tym różnica w G3 między 6600GT a 6800GT to max 2-3FPS ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:58, GOTHICmitUnS_MODED napisał:

> Ee, to sie nie opłaca. bo teraz mam GF 6600GT i własnie chciałam wymienic na Radka X1650Pro.

> ale chyba nie ma to większego sensu :(

Właśnie lepiej kup sobie z 512 MB pamieci na allegro i nie inwestuj w karte na AGP a reszte
składaj na jakis gruntowny remoncik za jakis czas bo twoja karta powinna spokojnie na medium
pociągnąć.


mam PCI-E, ale kase albo na grafe , albo na proca+płyta, więc chyba lepiej wymic grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@radeonpl <- jaki ty masz sprzęt że masz podczas walki 7fps Oo , gra nie ma wyskoich wymagań tylko wysokie jak na polskie realia i tyle. Podobna dyskusja miała miejsce po premierze obliviona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:51, Magwisienka napisał:

mam PCI-E, ale kase albo na grafe , albo na proca+płyta, więc chyba lepiej wymic grafike


To zależy grafa zmienia się co chwile, a procek z płyta to starczy ci na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:51, Magwisienka napisał:

> > Ee, to sie nie opłaca. bo teraz mam GF 6600GT i własnie chciałam wymienic na Radka
X1650Pro.
>
> > ale chyba nie ma to większego sensu :(
>
> Właśnie lepiej kup sobie z 512 MB pamieci na allegro i nie inwestuj w karte na AGP a reszte

> składaj na jakis gruntowny remoncik za jakis czas bo twoja karta powinna spokojnie na
medium
> pociągnąć.

mam PCI-E, ale kase albo na grafe , albo na proca+płyta, więc chyba lepiej wymic grafike


zależy ile masz pieniędzy do wydania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:55, Dead-pl napisał:

> > > Ee, to sie nie opłaca. bo teraz mam GF 6600GT i własnie chciałam wymienic na
Radka
> X1650Pro.
> >
> > > ale chyba nie ma to większego sensu :(
> >
> > Właśnie lepiej kup sobie z 512 MB pamieci na allegro i nie inwestuj w karte na AGP
a reszte
>
> > składaj na jakis gruntowny remoncik za jakis czas bo twoja karta powinna spokojnie
na
> medium
> > pociągnąć.
>
> mam PCI-E, ale kase albo na grafe , albo na proca+płyta, więc chyba lepiej wymic grafike


zależy ile masz pieniędzy do wydania ...


ok. 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:52, Dead-pl napisał:

@radeonpl <- jaki ty masz sprzęt że masz podczas walki 7fps Oo , gra nie ma wyskoich wymagań
tylko wysokie jak na polskie realia i tyle. Podobna dyskusja miała miejsce po premierze obliviona....

Nie grałeś chyba... polecam wontek na PCLABIE - linkas

To żenada - u wszystkich jest tak samo. Ciekawe jak CDP to rozwiąże - już widzę zawaloną szkrzynkę CDP że w G3 na niezłym sprzęcie mają 15FPS - i odpowiedz CDP - że to wina twórców ^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za tą kase to nic sensownego nie kupisz...grafika by miec zapas na jakis czas to ~1000zł a i płyta+proc to też większy wydatek....no chyba że planujesz cos z dolnej półki ... np: core2duo 6300 to jakieś 700zł mobo do niego to tesz to jakieś 600zł .... a co do grafiki to polecam uciułac jeszcze troche i kupić 7900gt te karty naprawde mają sporo możliwości w stostnku do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:56, DC666 napisał:

> > >

ja w 3d marku mam 12000 to dobrze?

Nie bardzo rozumiem - może chodzi c io to że podawałem różnicę miedzy 6600GT a 6800GS??

Nie rozumiem o co ci chodzi.Znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie co przeczytałem na ultimie. Normalnie taka radość we mnie napłynęła, koleś ma taki komp jak ja, tylko, że ja mam o 256 więcej ramu. Zobaczcie sami.
"Mam niemiecka wersje Gothic 3 i bardzo bylem zaskoczony jak gra dziala na moim komputerze (p4 2.6ghz, 512mb ram, karta radeon 9550 128/128). Przy srednich detalach i w rozdzielczosci 1024x768 gra chodzi mi bez problemu (pomijajac miasto gdzie sie troche cina:).
Oczywiscie mogla by chodzic lepiej ale da sie pograc:]. I jeszcze jedno oficjalne wymagania do wersji niemieckiej sa znacznie wyzsze niz te do polskiej:]. Jezeli tak bedzie naprawde to przypuszczam ze nawet na komputerze z 256mb ram da sie przyjemnie pograc na najnizszych detalach. Grafika wtedy nie bedzie sie duzo roznic od G2 ale wtej grze dominuje fabula a nie grafa:] "

Jeżeli to prawda, to jest dla mnie nadzieja...
P.S. : na karcie mam, w przeciwieństwie do niego 256 mb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOŻE ludzie uzyjcie czasem rozumu od Boga - Gothic 3 jaki bedzie - czy podobny temat otatnia strona min i max wymagania dla g3 wiec 5minut warto poswiecic by e przekalkulowac to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować