Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet - demo PC już jest

150 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 20:42, ProChaoS napisał:

Wiesz dla mnie liczy się najbardziej moje zdanie, a nie metascore czy inny gameranking. Dla
mnie ta gra to słabizna. Jeśli lubisz ciorać w lipne gry twoja sprawa. >


Wybacz ale dla mnie bardziej miarodajna jest średnia arytmetyczna z ocen profesjonalnych recenzji. Niż odczucia jednego fanboja który spędził może kilka minut z grą przy standzie albo u kolegi. Bo wychodzę z założenia, że Ty plebejskiego x360 z Lost Planet nie posiadasz. Chyba się nie mylę?

Tak wogóle uruchomiłem Twojego gramsajta. I co tam widzę Killzone- ukończona. Widzę, że i Ty "lubisz ciorać w lipne gry" Tylko problem w tym, że Killzone jest jeszcze słabszy od Lost Planet. Hmm w Twojej skali to pewnie będzie "syfna" gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:43, Morfieusz napisał:

no normalnie, gosciu ma kompa full pod DX10 (8800 GTX, E6600, 4GB RAM, Vista) sciagnal demko
DX10 i... cinzka lipa :P przy wlaczeniu doslownie all na full grac sie w sumie nie da ;-)


No przecież mówię, że z fps nie ma problemu, tyko gra się zwyczajnie zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, pograłem - fajna gierka :)
Kurde, mam nadzieję jednak, że jak to z demami bywa to jest tego wina i gra może będzie chodzić lepiej bo na fulla z AAx4 to mam 10fpsów :P przynajmniej w tym teście bo gra jako tako chodzi tylko może są trudności z myszką i wyskakiwały mi komunikaty, że gra nie jest przystosowana blablabla... zmieniłem detale chodzi. Bardzo ładnie zrobiona, fajnie się steruje i zachowanie tego głównego bohatera (jak on się w ogóle nazywa :P) jest niezłe ale wiadomo gra na konsole Taki nowy Metal Gear Solid + The Thing zmixowane ze Splinterem chociaż w demie się nie musimy skradać. Ale gra się bosko trzeba tylko te paczki znajdować bo się jeszcze dupa odmrozi i se nie pogramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:48, sathorn1 napisał:

No przecież mówię, że z fps nie ma problemu, tyko gra się zwyczajnie zawiesza.


Otoz myslisz sie... jak wlaczy sie cienie na high, to nie da rady wiecej juz 15 FPS srednio wyciagnac...

A Morfieusz mowil o mnie i moim kompie... (zreszta jest na GS-ie specyfikacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszyscy tylko marudzą a ja se gram w 800x600 i średnio mam 35 fps (min to 25 max 55) ustawienia : efekty na high, cienie na medium, hdr low, motion blur low. A komp to E6300@3150Ghz, 1Gb ram, 7600GT 810/750 delta - 80 :) hehe nieźle mi się podkręcił ten dziforsik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tam stękał ze strasznie mu laguje myszka wystarczy w opcjach grafy ustawić Prerender limit na 0 i jest git proste nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:37, Kris_bla napisał:

> No przecież mówię, że z fps nie ma problemu, tyko gra się zwyczajnie zawiesza.

Otoz myslisz sie... jak wlaczy sie cienie na high, to nie da rady wiecej juz 15 FPS srednio
wyciagnac...

A Morfieusz mowil o mnie i moim kompie... (zreszta jest na GS-ie specyfikacja)


ja odpaliłem WSZYSTKO na MAX (w tym antyaliasing 16x, itp) Rozdzielczość 1280x920 (to max.), cienie, tekstyry,itp. Wszystko na max i jak była gingantyczna zozpierducha to dopiero zwalniało do ok. 15-16fps, śrenio było 25-30. Mam e6600 (Core 2 Duo), 1.5GB RAMu i GF8800GTS 320MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra suuper a ja się przestraszyłem że to tylko dla posiadaczy Windows Vista ta gra i DX10 tak samo jak Crysis więc mogę spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 14:12, sathorn1 napisał:

ja odpaliłem WSZYSTKO na MAX (w tym antyaliasing 16x, itp) Rozdzielczość 1280x920 (to max.),
cienie, tekstyry,itp. Wszystko na max i jak była gingantyczna zozpierducha to dopiero zwalniało
do ok. 15-16fps, śrenio było 25-30. Mam e6600 (Core 2 Duo), 1.5GB RAMu i GF8800GTS 320MB.


A na Dx9 czy Dx10?

Bo ja jak wlacze cienie na max to mam 20 fpsow MAX i jak tylko cos sie na ekranie pojawia to spada do 8-10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:30, shinian napisał:

Wybacz ale dla mnie bardziej miarodajna jest średnia arytmetyczna z ocen profesjonalnych recenzji.
Niż odczucia jednego fanboja który spędził może kilka minut z grą przy standzie albo u kolegi.

Hmm, a kto powiedział, że masz się opierać na moich odczuciach i przemyśleniach przy wyborze gry? Napisałem, że dla mnie podkreślamdla mnie moje odczucia są najważniejsze. Przy grze spędziłem 1h i to mi wystarczy, aby stwierdzić, że to średnia gra i to mocno średnia.

Dnia 17.05.2007 o 21:30, shinian napisał:

Bo wychodzę z założenia, że Ty plebejskiego x360 z Lost Planet nie posiadasz. Chyba się nie
mylę?

Oczywiście, że go nie posiadam jeszcze nie zgłupiałem.

Dnia 17.05.2007 o 21:30, shinian napisał:

Tak wogóle uruchomiłem Twojego gramsajta. I co tam widzę Killzone- ukończona. Widzę, że i Ty
"lubisz ciorać w lipne gry" Tylko problem w tym, że Killzone jest jeszcze słabszy od Lost Planet.

Chłopcze nie porównuj gry z pastgena z grą z next-gena, nie masz się czegoś innego uchwycić, to robisz jakieś absurdalne porównania? Dla mnie killzone jest bardziej grywalny niż LP i koniec. Pewnie dla tego tak LP wychwalasz bo wywaliłeś 200zł w dniu premiery, a teraz gra kosztuje 79zł i Ci smutno więc musisz ją zachwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to odpisałem na Twojego pierwszego posta bo uważałem, że ktoś jest jeszcze gotów uwierzyć, że LP jest cienką grą.

Dnia 18.05.2007 o 18:32, ProChaoS napisał:

Przy grze spędziłem 1h i to mi wystarczy, aby stwierdzić, że to średnia gra i to mocno średnia


O i tu mamy właśnie problem. Ja oceniam gry dopiero po ich zaliczeniu.

Dnia 18.05.2007 o 18:32, ProChaoS napisał:

Chłopcze nie porównuj gry z pastgena z grą z next-gena, nie masz się czegoś innego uchwycić,
to robisz jakieś absurdalne porównania? Dla mnie killzone jest bardziej grywalny niż LP i koniec.



Dlaczego miałbym nie porównywać? Jeżeli gra jest dobra to się w takim starciu obroni. GoW kładzie LP na łopatki jeżeli chodzi o fun płynący z gry. Killzone nie. Taki z niego Halo killer jak ze mnie baletnica.

Dnia 18.05.2007 o 18:32, ProChaoS napisał:

Pewnie dla tego tak LP wychwalasz bo wywaliłeś 200zł w dniu premiery, a teraz gra kosztuje
79zł i Ci smutno więc musisz ją zachwalać.


Za limitkę Lost Planet dałem 159 zł. I wcale mi nie smutno do tej pory bawię się przy nim świetnie. Już bardziej mi żal 60 zł za Killzone. A to taka genialna gra miała być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:48, shinian napisał:

Po pierwsze to odpisałem na Twojego pierwszego posta bo uważałem, że ktoś jest jeszcze gotów
uwierzyć, że LP jest cienką grą.

Bo jest cieniutką jak włos.

Dnia 18.05.2007 o 18:48, shinian napisał:

> Przy grze spędziłem 1h i to mi wystarczy, aby stwierdzić, że to średnia gra i to mocno
średnia

O i tu mamy właśnie problem. Ja oceniam gry dopiero po ich zaliczeniu.

Czyli każdą grę kupisz? Zagrasz przejdziesz i stwierdzisz, ehh co za crap? Pozdrawiam Cię :) Mi wystarczy tyle ile powiedziałem, aby dostrzec czy gra jest dobra czy nie. Pograsz troszkę więcej lat, a zrozumiesz o co mi chodzi :).
Kończę z tobą wymianę poglądów bo ręce mi opadły, a nie chce mi się ich podnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 16:40, Kris_bla napisał:

Bo ja jak wlacze cienie na max to mam 20 fpsow MAX i jak tylko cos sie na ekranie pojawia to
spada do 8-10...

wlasnie..nuby takie potwory te 88 a tu prosze 20 fps.. nie chce prorokowac ale czuje powtorke z rozrywki:D . prawdziwe efekty dx 10 beda w stanie udzwignac dopiero geforce''y 9 badz dopiero 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:55, ProChaoS napisał:

Jeszcze bardziej gorsza niż na Xshicie.

Czyli sugerujesz, że to na PS3 jest lepsza grafika i gry lepsze są?:/
Aha, nie ma czegoś takiego jak "bardziej gorsza":P, kto tu nie umie pisać??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:54, ProChaoS napisał:

O i tu mamy właśnie problem. Ja oceniam gry dopiero po ich zaliczeniu.
Czyli każdą grę kupisz? Zagrasz przejdziesz i stwierdzisz, ehh co za crap? Pozdrawiam Cię :)
Mi wystarczy tyle ile powiedziałem, aby dostrzec czy gra jest dobra czy nie.


Oczywiście, że nie kupuję każdej gry. Ale nie wypowiadam się o dostępnych w sprzedaży tytułach których nie zaliczyłem- o których mam blade pojęcie. Wszyscy lubią się czasami pobawić w wróżkę przy okazji zapowiedzi . Słowa mają wielką wagę. Mam świadomość, że ktoś na nich może budować swoją opinię.

Dnia 18.05.2007 o 18:54, ProChaoS napisał:

Pograsz troszkę więcej lat, a zrozumiesz o co mi chodzi :).


Myślę, że Ty nabierzesz jeszcze trochę ogłady i zrozumiesz, że książki nie ocenia się po okładce a gry po jednogodzinnej z nią styczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:43, xbit71 napisał:

> Jeszcze bardziej gorsza niż na Xshicie.
Czyli sugerujesz, że to na PS3 jest lepsza grafika i gry lepsze są?:/

Czytaj ze zrozumieniem kolego. Nic nie powiedziałem, że grafika jest lepsza na PS3, bo tej gry nie ma na PS3, w ogóle nic nie mówiłem o PS3 i o grach na tą konsolę. Chodziło mi o to, że gra jest gorsza niż na Xpudle. W ogóle po co ja Ci to tłumacze, przecież jesteś taki mądry... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować