Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet - demo PC już jest

150 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 18:29, xbit71 napisał:

Kurde... demko mi nie działa, choć spełniam wymagania (DX9)
Włącza się coś takiego: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono
XINPUT1_3.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."
Czy ktoś mi to wyjaśni?:)


Ja musiałem zainstalować DirectX 9.0c z kwietnia tego roku. Po instalacji komunaktu juz nie było, ale i tak mi demo się nie uruchamia, bo moja karta nie obsługuje Shaderów. Ogólnie mówiąc to kicha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już z chwilą pojawienia się pierwszych pogłosek o wydaniu konwersji Lost Planet na PC zachodziłem w głowę, jakie wymagania sprzętowe będzie miał ten port. Po przeczytaniu tego newsa już wiem, że w grę tę bezproblemowo zagrają tylko posiadacze naprawdę przepotężnych komputerów. Koszmarnie wysokie wymagania demka są kolejnym dowodem na to, że lepiej wydać około 1500 zł na Xboxa 360 i mieć zapewniony support w dobre tytuły przez kilka najbliższych lat, niż zmieniać co pół roku bebechy w komputerze, by móc zagrać w najnowsze produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej gorsza niż na Xshicie. Ręce opadają. Najlepsze jest komunikat wyskakujący podczas gry, że mam za słabego PC, a gra chodzi płynnie na max detalach, żarty sobie stroją? A w dodatku zapomnieli usunąć ikonek z wersji Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko chodzi miodzio. Przeszedłem pierwszą część demka i muszę powiedzieć, że nieźle się zapowiada. Mocno czuć ją konsolą, ale to akurat w ogóle mi nie przeszkadza :). U mnie na GeForce 7600GT i C2D 1,8 GHz w 1280 chodzi tak z 25-30 klatek w średnich detalach i da się spokojnie grać :)
Ta gierka to dobry pretekst by skusić się na jakiegoś nextgena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pobieram, raz że kompa pewnie mam za słabego, a 2 że transfer najpierw jest 5kb/s a potem nagle 20kb/s... śmiech na sali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie sie pogodzic z tym, ze Wasze kompy za te 7tysiakow wymiekna przy kazdej gierce next-genowej. A konsola kosztuje ok 1500zl.... trzeba byc desperatem zeby bulic tyle na kompa i jeszcze miec 20 klatek na sekunde w gierce, ktora i tak odstaje graficznie od takiego Gears of War. Pomyslcie co by sie dzialo wlasnie w GoWie. 5fps na GF8800? Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przykre, co się dzieje:
PC: MMO, FPSy Online, strategie
Konsole: Tańce, strzelanki, platformery, sieć...

W sumie chciałem upgradeować kompa, ale czy jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:39, des1og napisał:

Już z chwilą pojawienia się pierwszych pogłosek o wydaniu konwersji Lost Planet na PC zachodziłem
w głowę, jakie wymagania sprzętowe będzie miał ten port. Po przeczytaniu tego newsa już wiem,
że w grę tę bezproblemowo zagrają tylko posiadacze naprawdę przepotężnych komputerów. Koszmarnie
wysokie wymagania demka są kolejnym dowodem na to, że lepiej wydać około 1500 zł na Xboxa 360
i mieć zapewniony support w dobre tytuły przez kilka najbliższych lat, niż zmieniać co pół
roku bebechy w komputerze, by móc zagrać w najnowsze produkcje.

I to jest szczera prawda, proszę państwa. Lepiej kupić sobie średniej klasy komputer i konsolę, niż ciągle upgrade''ować kompa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada wię fajnie tylko,że potr może być prostą konwersją nie przystosowaną do standardów PC
Co konsol za 1500zl mozna i tal, ale żeby w pełni się tym cieszyć trzeba Tv za kilka tys zł i koszty wychodzą na to amo. Ja ma dwuletni prawie komputer z gf 6600256 mb Agp,512 mb ram i athlon 64 2800 i nie narzekam, bo nie musze grać we wszystkie nowości. nie każda gra jest dobra dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sumie całkiem śmiga na max detalach na Athlonie 64 3000 +, 2 GB ramu no i GF 7900 GT TOP. Wcześniej nie miałem z nią żadnego kontaktu bo z konsolami miałem do czynienia tyle co z mercedesami :) i gierka naprawdę mnie zaskoczyła, naprawdę super, bardzo dynamiczna i wciągająca. Muszę ją mieć jak wyjdzie, ale to sterowanie to naprawdę masakra. Mysz reaguje po takim czasie że równocześnie oglądałem sobie film i nic nie straciłem z gry. No i silnik też chyba jeszcze zoptymalizują do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:55, ProChaoS napisał:

Jeszcze bardziej gorsza niż na Xshicie.


Średnia z wszystkich recenzji zebranych na metacritics to 79/100. Mam na liczniku tej gry około 80h. Nie zauważyłem żeby ona była taka zła. Pozatym nie rozumiem dlaczego zassałeś demo. Skoro twierdzisz, że wersja na x360 jest słaba. A zapewne wiesz, że 90% portów Capcomu na PC to fuszerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:21, wosq napisał:

Gra zapowiada wię fajnie tylko,że potr może być prostą konwersją nie przystosowaną do standardów
PC
Co konsol za 1500zl mozna i tal, ale żeby w pełni się tym cieszyć trzeba Tv za kilka tys zł
i koszty wychodzą na to amo. Ja ma dwuletni prawie komputer z gf 6600256 mb Agp,512 mb ram
i athlon 64 2800 i nie narzekam, bo nie musze grać we wszystkie nowości. nie każda gra jest
dobra dla każdego.

skoro możesz cieszyć się grą na pc na ekranie monitora, to żaden tv ci nie potrzebny. wystarczy podpiąć konsolę do zwykłego monitora pc i możesz grać an wyjechanych detalach przez przycinek. a wydajesz tylko faktycznie 1500zł + 100zł na kabel do monitora. ot i wszystko w temacie tv za tysiące złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:29, shinian napisał:

> Jeszcze bardziej gorsza niż na Xshicie.

Średnia z wszystkich recenzji zebranych na metacritics to 79/100. Mam na liczniku tej gry około
80h. Nie zauważyłem żeby ona była taka zła. Pozatym nie rozumiem dlaczego zassałeś demo. Skoro
twierdzisz, że wersja na x360 jest słaba. A zapewne wiesz, że 90% portów Capcomu na PC to fuszerka.


Wiesz dla mnie liczy się najbardziej moje zdanie, a nie metascore czy inny gameranking. Dla mnie ta gra to słabizna. Jeśli lubisz ciorać w lipne gry twoja sprawa. Nie rozumiesz dlaczego pobrałem demo, no tak to jest bardzo trudne do pojęcia. A po co się "zassysa" dema? Żeby sprawdzić co i jak prawda? Czy jeszcze bardziej skaszanili grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:55, ProChaoS napisał:

Jeszcze bardziej gorsza niż na Xshicie. Ręce opadają. Najlepsze jest komunikat wyskakujący
podczas gry, że mam za słabego PC, a gra chodzi płynnie na max detalach, żarty sobie stroją?
A w dodatku zapomnieli usunąć ikonek z wersji Xboxa.


Widzę, że ktoś tu ma jakiś uraz do Xbox360 i woli grać na pececie w 20 fps niż na połowę tańszej od niego konsoli w 60 fps. Cóż, takich ludzi też szanujemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest demo wiec nic dziwnego ,ze chodzi jakby chcialo a nie moglo ... Przupomnijcie sobie Far Cry demo no toc to rowniez byl smiech na sali cielo nie milosiernie a z gry wychodzilo dobrych kilka minut. Gdy Far Cry wyszedl to okazalo sie ,ze calkiem spoko chodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować