Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet - demo PC już jest

150 postów w tym temacie

mój konfig jest wspaniały: Caleron 2,53, 512 ram, radeon 9250 - będę grał na maksymalnych detalach i gra będzie śmigac jak Bugatti Veyron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:48, Obi-wan Kenobii napisał:

mój konfig jest wspaniały: Caleron 2,53, 512 ram, radeon 9250 - będę grał na maksymalnych detalach
i gra będzie śmigac jak Bugatti Veyron :D


Nom. Może na ULTRA Maxymalnych zagrasz. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:49, Mac Cry napisał:

Tak, ściągam. Ale nie wiem po co jak i tak mi nie pójdzie. Może po modernizacji...


modernizacja ... heh najciekawsze jest to ze GF 8800 GTX ten THE BEST OF THE BEST ktory to powinien kazde gre ''ploykac'' na full .... wyciaga 20fps :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem w ok. 3 minuty. :P Transfer ponad 2 MB/s (megabajty!). :P Tak, wiem chwalę się. :P Potężne serwery mają w tej Japonii. :D

20070517170705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czy tylko mi tak zacina ta gra? Nie to, że tracę FPSy, bo na moim 8800GTS chodzi miodzio (nie wiem o co ci chodzi Morfieusz, że niby 20fps, jak jest spokojnie z 50 na oko). Po prostu gdzieś po 3-5 minutach gry, gra po prostu się zawiesza (ściągałem ze Steama - wesja pod DX9).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sathorn1, wylacz sobie w opcjach Concurrent Rendering na off. Powinno pomoc.

Gra na moim AMD Athlon 64 3800+, 7900 GS podkrecony, 1024 ramu chodzi bardzo dobrze, spodziewalem sie jakiejs przyrzyny strasznej. Ustawienia na maks. Wymagania nie takie straszne, tym bardziej ze grafika jest boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no normalnie, gosciu ma kompa full pod DX10 (8800 GTX, E6600, 4GB RAM, Vista) sciagnal demko DX10 i... cinzka lipa :P przy wlaczeniu doslownie all na full grac sie w sumie nie da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem jeszcze ze trzeba miec zainstalowanego najnowszego directx, czyli z kwietnia 2007. Inaczej gra sie nawet nie wlaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam P4 2,8 GHz (bez HT), 512 MB RAM, Radeon X1300 256 MB i mam 80 fps przy minimalnych detalach... w menu. :D Tak w czasie gry to średnia jest ok. 10 fps i jeszcze się coś z grafiką chrzani... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie czy ta gra bedzie w polsce wydana i przez kogo dystrybutowana?? (wolalbym zeby to byl cdp niz cenega!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... demko mi nie działa, choć spełniam wymagania (DX9)
Włącza się coś takiego: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono XINPUT1_3.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."
Czy ktoś mi to wyjaśni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71 --> wygoogluj sobie, sciagnij tego dll''a i wrzuc do katalogu system32.

Jaj uz jestem po demku - jak dla mnie super, taki bardzo fajny odreagowywacz po ciężkim dniu, coś ala Serious Sam albo Painkiller :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować