Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet - demo PC już jest

150 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 21:28, shinian napisał:

> Pograsz troszkę więcej lat, a zrozumiesz o co mi chodzi :).

Myślę, że Ty nabierzesz jeszcze trochę ogłady i zrozumiesz, że książki nie ocenia się po okładce
a gry po jednogodzinnej z nią styczności:)


Książka, a gra to dwa światy. Nie ma wersji demo książek, aby sprawdzić czy jest dobra trzeba ją przeczytać, a grę można sprawdzić np demo, lub u kumpla i to moje sprawdzenie dało mi do zrozumienia, że mam do czynienia z mocno średnia grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie. Jeżeli mam telewizor Samsung LE32S71B i podłączony do niego PC poprzez kabel D-Sub. Telewizor przy 60 Hz obsługuje rozdzielczość 1080i. To czy taka gra jak np. Lost Planet będzie mi choidzić na tym telewizorze w jakości HD i czy w ogóle kabel D-Sub obsługuje wysokie rozdzielczości. A może komputer muszi być podłączony do telewizora przez wejście HDMI i czy da się to zrobić.
Jeżeli ktoś możę mi udzielić na te pytania odpowiedzi byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to masz słabą wolę, już miałeś nie odpisywać. Oj niedobrze.

Dnia 19.05.2007 o 10:40, ProChaoS napisał:

Nie ma wersji demo książek, aby sprawdzić czy jest dobra trzeba ją przeczytać,


Naprawdę? A co powiesz o tym: swiatksazki.pl. I kliknij sobie w fragment, obojętnie który. Ocenanie gry po demie, książki po jej fragmencie, filmu po trailerze czy utworu muzycznego po samplu to jest jedno i to samo.

Dnia 19.05.2007 o 10:40, ProChaoS napisał:

a grę można sprawdzić np demo, lub u kumpla i to moje sprawdzenie dało mi do zrozumienia, że mam do > czynienia z mocno średnia grą.


Mi natomiast Twoje posty dały do zrozumienia, że nie masz pojęcia o czym piszesz:) Tym razem ja się wykażę silną wolą bo mały offtopic się już robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:56, sathorn1 napisał:

Używam DX9.


Zciagnalem sobie DX9 wersje i zobacze pozniej, bo teraz sie stronka StarCraft 2 podniecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:25, danzelmario napisał:

wlasnie..nuby takie potwory te 88 a tu prosze 20 fps.. nie chce prorokowac ale czuje powtorke
z rozrywki:D . prawdziwe efekty dx 10 beda w stanie udzwignac dopiero geforce''y 9 badz dopiero
10.


Oby to nie byla prawda... ale tez tak czuje...

Jednak ciezko sie opierac na konwersji z konsoli, ktora nie ma DX10 przeciez... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:36, Kris_bla napisał:

> wlasnie..nuby takie potwory te 88 a tu prosze 20 fps.. nie chce prorokowac ale czuje powtorke

> z rozrywki:D . prawdziwe efekty dx 10 beda w stanie udzwignac dopiero geforce''y 9 badz
dopiero
> 10.

Oby to nie byla prawda... ale tez tak czuje...

Jednak ciezko sie opierac na konwersji z konsoli, ktora nie ma DX10 przeciez... ;-P

no przeciez jest demo dx 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:22, danzelmario napisał:

no przeciez jest demo dx 10


Ale na konsolach nie ma DX10, wiec widac jak oni doskonale mogli zrobic DX10 ;-P

Dlatego dziala jak krew z nosa :-P

BTW Wlasnie sprawdzilem i tez mam kolo 55 fpsow na DX9.0c, a roznicy w grafice nie ma zadnej! Idiotyzm totalny ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:11, Kris_bla napisał:

BTW Wlasnie sprawdzilem i tez mam kolo 55 fpsow na DX9.0c, a roznicy w grafice nie ma zadnej!
Idiotyzm totalny ;-P


Różnica pomiędzy DX9 i DX10 jest taka, że w DX10 możesz ustawić cienie na ''high'' (w DX9 tylko medium). Dla tego ustawienia warto ulepszyć kompa! :P Niestety dodanie większej ilości różnic przerosło CapCom i na cieniach się skończyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:11, Kris_bla napisał:

> no przeciez jest demo dx 10

Ale na konsolach nie ma DX10, wiec widac jak oni doskonale mogli zrobic DX10 ;-P

Dlatego dziala jak krew z nosa :-P

BTW Wlasnie sprawdzilem i tez mam kolo 55 fpsow na DX9.0c, a roznicy w grafice nie ma zadnej!
Idiotyzm totalny ;-P

powiem ci krótko: prawdziwa potega bedzie dopiero crysis! w tej grze dopiero zobaczysz roznice miedzy dx 9 a 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam taki problem :
Screenshot
macie jakieś propozycje jak to rozwiązać ?
mój sprzęt :
AMD Athlon 64 X2 4400+
GeForce 7800 GTX (256)
2x 1 GB ram DDR 400MHz CL2-5-3-2
Windows XP professional + SP2

20070519212136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten sam problem...to "d3dx9_33.dll." musisz ściągnąć z internetu i wkleić do folderu z grą. I wszystko będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:19, KannX napisał:

Różnica pomiędzy DX9 i DX10 jest taka, że w DX10 możesz ustawić cienie na ''high'' (w DX9 tylko
medium). Dla tego ustawienia warto ulepszyć kompa! :P Niestety dodanie większej ilości różnic
przerosło CapCom i na cieniach się skończyło :P


To co mam ulepszyc w moim zeby nie spadalo do 8 fpsow? Jakies rady? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:26, danzelmario napisał:

powiem ci krótko: prawdziwa potega bedzie dopiero crysis! w tej grze dopiero zobaczysz roznice
miedzy dx 9 a 10 :)


Obym tez poczul roznice w optymalizacji kodu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pokazuje się taki komunikat musisz pobrać najnowszą wersję DirectXa 9.0c - z kwietnia 2007. Problem nie będzie już występował, swoją drogą świetna gra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 07:32, Kris_bla napisał:

> powiem ci krótko: prawdziwa potega bedzie dopiero crysis! w tej grze dopiero zobaczysz
roznice
> miedzy dx 9 a 10 :)

Obym tez poczul roznice w optymalizacji kodu gry...

oj przestan, to nei g3. juz teraz przeciez gra smiga na max na panoramicznym monitorku na takim kompie co masz. przynajmniej tak mowi CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:38, sferis napisał:

Ma ktoś już to demko i testował je na karcie zgodnej z DirectX10?

hmm... sorry, że trochę jak zwykle jak filip z konopii, ale gdzie twoje pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 09:02, Gul4sH napisał:

hmm... sorry, że trochę jak zwykle jak filip z konopii, ale gdzie twoje pozdrawiam :P


Zgubiło się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że te 20FPS to przez to, że to jest demo DX10 i demo gry. Bo jak to inaczej wytłumaczyć, skoro w CDA pisali, że na GTX-ie grali w Crysisa (grę o klasę lepiej wyglądającą) na full detalach z renderowaniem DX 10, w bardzo wysokiej rozdziałce i wszystko chodziło bardzo płynnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować