Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

Choć gdzieś tam po cichutku liczyłem na W4 narzekać nie mam zamiaru. Jest pięknie,a po screenach i trailerach zapowiada się jeszcze ciekawiej. Ciekawe tylko kiedy premiera... i czy u nas będzie razem ze światową, czy też będziemy musieli czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja sie ciesze ze to nie diablo 3 ;] Mialem nadzieje na SC2 albo WC4 (na to toroche wiekrza, ale ze SC2 tez sie bardzo ciesze ;] ) W pierwsza czesc coprawda nie gralem, bo gaerfika mnie odstraszyla, ale na screenach z dwojki wyglada calkie m ladnie wiec z pewnoscia ja kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nim będzie Diablo 3, potem W4 lub Starcraft: Ghost, następnie WoW2 i znowu SC3, Diablo 4, W5 itd. Grunt to kolejne części znanych tytułów. Niech zgadnę: premiera pewnie za 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten Immortal ma zastąpić Dragona u Protosów, to chyba się bardzo rozczaruję :/ Bo jakoś mi ta jednostka nie wygląda. Niektóre jednostki Protosów wyglądają co najmniej dziwnie. Wolałem zbitą konstrukcję, te obecne są takie postrzępione. Mam nadzieję, że to poprawią :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:))
Pamiętam jeszcze jak co bardziej przewidujący kręcili nosem przy World of Starcraft."
"Starcraft w grafice z Wowa? Nie!!!" Teraz wszystkim się podoba.
Starcraft 2 posiada obecnie* cukierkową grafikę. Jest to dla mnie coś strasznego i obrzydliwego. Gra mroczna posiada na obecnie podrasowaną grafikę z W3 i bardzo możliwe, że to jest TEN SAM SILNIK.
Kolorowe ludki, kolorowe domki, pojazdy protosów składające się z brył czy w końcu flota marinów prosto z cyrku.
Na pewno będzie to gra dobra, ale ten silnik graficzny?

*mam nadzieje, że to się zmieni chociaż, gry Blizza zawsze wyglądają jak na pierwszych screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak!!! nareszcie StarCraf 2!!!! yea!!! kiedyś bardziej liczyłem na Diablo III ale gdy odeszli pracownicy Blizzard North i spece od battle.net (ci pierwsi sa w Flagship Studios, a ci drudzy w ArenaNet) to dla mnie następcą Diablo będzie Hellgate: London i Mythos... ale i tak najlepszą grą jest Guild Wars :D a wracając do StraCrafta... coś mi się wydaje, że mogą go wydać jako MMORTS''a... ciekawe to będzie ale... dopuki nie ogłoszą, że to będzie płatne ;( no chyba, że tym razem nas zaskoczą pozytywnie... aha... i oby była i wersja single player :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:40, neozeus napisał:

Jeżeli ten Immortal ma zastąpić Dragona u Protosów, to chyba się bardzo rozczaruję :/


Tak, mają zastąpić:
"Now, the dragoons of the past are all but gone. The sacred shrine that was dedicated to the creation of the dragoons was infested by the zerg and lost along with the protoss homeworld itself."
"The remaining dragoons have become the immortals, refitted with twin phase disruptors and hardened energy shields"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak to jest jak sie wydaje gry pod koreanczykow, mnie nigdy starcraft sie nie podobal wiec przynajmniej nie wydam kasy i cierpliwie bede czekal na Diablo 3 (bo to ze kiedys wyjdzie to jest pewne) pozdrawiam fanow SC, i zmykam do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha... już jutro pierwszy gameplay trailer :) Starcraft 2 to był jedyny rozsądny wybór. Diablo 3 byłoby OK, ale ile razy można robić to samo, zwłaszcza jeśli założenia gry są tak banalne, jak w Diablo. Warcraft 4? Taka gra nigdy nie wyjdzie, przynajmniej dopóki Blizzard wciąż zajmuje się WoWem. WoS, o tym pomyśle to szkoda nawet gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze jak zwykle bedzie mozna kupic w sklepie cdp (gram) wersje angielska? Nie zniose polskiego dubbingu w sc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Niby fajnie, ale Screeny sa jakby z W3 - czytaj cukierkowe, brzydkie, kanciaste i do ....

Obrzydliwosc! Tyle czekania zeby pokazali W3 w swiecie SC... Dramat! I tak gra bedzie najlepsza na swiecie, ale jak to bywa w produkcjach Blizza, grafa musi byc obrzydliwa!!!!

Zalamac sie tylko... A co do DX10 to po co? Jak to nawet na Dx7.b Dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować