Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

Wiedziałem, wiedziałem, wiedziałem.Super wiadomość.Nie ma to jak poprawić sobie humor z rana dobrymi informacjami.Czekałem na tę grę 10 lat i w końcu sie doczekałem.Dzięki Ci Blizzardzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Płacz, lament i złość made on> Buuuu, czemu nie gra w realiach Diabełka, buuuu, zaszlachtuje sie buuuuuu, ja nie chce jakiegoś Starcrafta tylko Diablo III, czemu mi to robicie! <Płacz lament i złość made off> Ale i tak kupie Starcrafta 2, choćby dla szacunku jakim darzę jedynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej od pocztku bylo do przewidzenia, ze nowa gra bedzie miala nazwe "StarCraft" w tytule ;) Nie wiadomo bylo tylko czy "World of ..." czy tez dwójke. Super! Mi osobiscie brakowalo klimatu Starcrafta. Wyteskniony "StarCraft: Ghost" w koncu na rynku sie nie pojawil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero zaskoczenia, żadnej niespodzianki...liczyłem, że Blizzard zaskoczy nas zupełnie, ogłaszając nową grę albo Warcrafta IV. No ale po tym co widzę na screenach...chyba jednak się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem fanem SC i ta gra do mnie nie przemawia (stanowczo WarCraft rox!) ale kto wie, czy sie nie skuszę na coś więcej w tym przypadku, a Blizzardowi ufam, i nie ma się co martwić, że grę spartolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za Starcraftem (tak samo jak za Falloutem i Warcraftem) nigdy nie przepadałem. wolałbym coś prostszego i przyjemniejszego - a mianowicie kolejną część Diabełka...

aha - bomby i listy z wąglikiem przyjmuję tylko w dni powszednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:10, michalkowalski napisał:

Oby tylko nie DX10. Błagam, proszę, nie nie nie nie


Spoko, Blizzard nigdy się nie pchał aż tak w najnowsze technologie. Jeżeli gra wyjdzie przed wypuszczeniem na rynek DX11 albo DX12 oraz kart graficznych GF z serii 9xxx czy 10xxx albo Radeonów X3xxx i x4xxx, to na pewno będzie zgodna ze starym dobrym DX9. Poza tym Blizzard jako jedyny chyba producent nie olewa platformy Apple''a i wypuszcza dwusystemowe płytki PC/MAC. Im bardziej by skomplikowali wersję PC tym więcej by musieli kombinować podczas opracowywania wersji na Apple''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu grałem w Starcrafta bardzo dużo. Do dziś pamiętam tą przyjemność z zabijania Zergów mechami bojowymi (ah te karabiny :) ) albo wręcz przeciwnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, spoko, co prawda miałem nadzieje (nikłą ale miałem) że miast nowego Starcrafta będzie Diablo 3 :((( Co cóż, teraz tylko odkładać kase...na nowy sprzęt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawie 10 lat czekania i w końcu!! Dobrze że wyjdą bo historia w jedynce sie skończyła tak że 2 cześć musiała być :P dobrze że kupuje niedługo nowego kompa :)
P.S.Do tych zawiedzionych: Następna gra to prawdopodobnie będzie D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:32, carnage_pl napisał:

P.S.Do tych zawiedzionych: Następna gra to prawdopodobnie będzie D3

Mam nadzieje :( Jakoś mnie ten StarCraft nie cieszy... Grą na którą najbardziej czekam pozostaje Crysis...
gfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft II!! W końcu! Wielka gra powraca. Miejmy tylko nadzieję, że jak najszybciej i w jak najlepszym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować