Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Na razie demo jest tylko dla tych, którzy zamówili pre-ordera L4D na Steam''ie. Reszta musi poczekać aż do 11 listopada, czyli do jutra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:03, Mac Cry napisał:

Heh, teraz pytanie od której godziny, bo jak na razie jeszcze nic się nie ruszyło ;]


Podobno od 9pm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:17, Mac Cry napisał:

Łee, to ja spac idę. Dzięki za info, bo bym jeszcze z godzinę czekał :P

Kurde, dopiero o 21 wieczorem?? Lipa :/


Niestety raczej tak , pamiętajcie aby uwzględnić różnicę czasową ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mogę, robi mi się tak jak poprzednio :( Co jest?

Edit: Zrestartowałem Steam i wszystko ok, zasysam demko ;] Niestety trochę to potrwa, bo dużo zajmuje (3,2 GB) i coś transfer mam słaby. Ale ważne, że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 19:43, Mac Cry napisał:

A ja nadal nie mogę, robi mi się tak jak poprzednio :( Co jest?

Edit: Zrestartowałem Steam i wszystko ok, zasysam demko ;] Niestety trochę to potrwa,
bo dużo zajmuje (3,2 GB) i coś transfer mam słaby. Ale ważne, że jest :)


Uwierz mi że warto przeboleć do końca tego ściągania :) L4D ma naprawdę miodny co-op. Ja już wiem jaką grę chce od św. Mikołaja : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam do jutra z tym ściąganiem. Jeżeli zacznę dzisiaj to będę czekał do ~2 w nocy by sprawdzić demo (a jak zacznę czekać, to czekać będę do końca).

Poza tym, czekam już jakby z mniejszym zapałem na zatopienie się w świecie L4D. Oglądałem filmiki, czytałem opinie. Ta gra naprawdę wygląda jak mod. W oczy szczególnie rzuciła mi się skrzynka z Counter Strike: Source. Ten engine bardzo mi się znudził, nawet modele kopiują...? Ciekawe ile starych tekstur ujrzymy (Misje w lesie = tekstury z Episode 2?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeboleję, gdy zobaczyłem gameplay i tą słodziudką dziewczynę (nie zombie), to musiałem chociaż w demo zagrac. No i jako weteran cs''a s (słaby weteran), zagrac muszę. Mam nadzieję, że jeszcze dziś się ściągnie, mam dopiero 2 % (ok. 50 kb transfer, a normlanie na steamie zawsze miałem ok. 120-130, pewnie przeciążony jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF, 3.2gb?! Dobrze, że demo wyszło na Xbox''a, co prawda pad to nie to w fps''ach, ale 1,2 a ponad 3 giga to już różnica jest;) musiałem wyjść, więc demko jeszcze nie zassane, ale za pół godziny będzie można siekać.
Nie wiem co takiego jest w wersji na kompy ale Valve ładnie owe przyśmieciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie maniacy Left4Dead ;) Tak samo jak Wy czekam z niecierpliwością na premierę nowego tytułu Valve. Aby umilić oczekiwanie oraz zacząć budowę polskiego community tejże gry zapraszam na: http://left4dead.gamescore.pl

Mam nadzieję, że się zmobilizujemy i już niedługo będziemy razem hasać ;) po serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:11, KrzYsieK8926 napisał:

WTF, 3.2gb?! Dobrze, że demo wyszło na Xbox''a, co prawda pad to nie to w fps''ach, ale
1,2 a ponad 3 giga to już różnica jest;) musiałem wyjść, więc demko jeszcze nie zassane,
ale za pół godziny będzie można siekać.
Nie wiem co takiego jest w wersji na kompy ale Valve ładnie owe przyśmieciło;)


Jedna wielka dezinformacja i sianie zametu. Demo na PC-a nie ma 3,2G tylko Steam podaje informacje, ze tyle jest wymagane miejsce na DYSKU. Samo demo nie wazy wiecej jak 1G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My bad, nie sprawdzałem dema na PC, sugerowałem się postem Mac Crya, a więc nie jest źle, jednakże, jak zacząłem ssać na X''a to dociągnę, ewentualnie później pobiorę na pieca, coby sprawdzić, gdzie lepsze i którą wersję, ewentualnie, kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągneło się i jestem po sesji z L4D ^^ (jutro będzie ciężko wstac do szkoły). Gierka gniecie, fajne poczucie niebezpieczeństwa nadchodzące ze wszystkich stron. Muszę dorwac kogoś przez neta, bo z botami niby fajnie, ale jakąś pustkę czuję. Ludzie, zasysac demko! :D

Edit: Demko ma tygodniowe ograniczenie, czy może odliczana jest premiera L4D na Staemie przy upominkach?

20081112011957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować