Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 01:20, Mac Cry napisał:

Ściągneło się i jestem po sesji z L4D ^^ (jutro będzie ciężko wstac do szkoły). Gierka
gniecie, fajne poczucie niebezpieczeństwa nadchodzące ze wszystkich stron. Muszę dorwac
kogoś przez neta, bo z botami niby fajnie, ale jakąś pustkę czuję. Ludzie, zasysac demko!
:D

Ta gra ma tryb dla pojedynczego gracza z sensowną fabułą? czy tylko młócka po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem tylko na chwile do gry bo zaraz idę spać i po prostu po samym menu oniemiala. Sama rozgrywak mimo ze pare minut bardzo mnie sie spodobala. Wiec dzis po poludniu mozemy pyknać jakąś gramowa sesje w l4d:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche na xboxie i powiem ze gra wymiata :D przestraszylem sie pare razy, nie powiem :D
a gra z ludzmi jest genialna, boty to jednak nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby UFO maczało w tym palce? (51...) Szkoda, w razie czego napisz mi na gg albo na forum. Innych też zapraszam na partyjkę :)

Mała rada dla grających przez neta, ratujcie zawsze kolgów atakowanych przez specjalnych zombie. Grałem z takimi co mnie olali jak Smoke mnie złapał i dwa razy zginołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 18:54, Mac Cry napisał:

Czyżby UFO maczało w tym palce? (51...) Szkoda, w razie czego napisz mi na gg albo na
forum. Innych też zapraszam na partyjkę :)

Mała rada dla grających przez neta, ratujcie zawsze kolgów atakowanych przez specjalnych
zombie. Grałem z takimi co mnie olali jak Smoke mnie złapał i dwa razy zginołem.


No ratowanie jest niezwykle ważne w tej grze. Może tak zagramy Mac Cry? : > Też masz zamiar pełniaka kupić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo chętnie pogram gra jest świetna szczególnie jak się gra ze znajomymi. Super jest to, że wrogowie i przedmioty za każdym razem są rozłożone losowo. Nie wiem jednak czy jest warta 129zł, to za Orange Box dałem 99zł gdzie było o wiele wiele więcej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomym jest, że Left4Dead jest na chwilę obecną oczkiem w głowie programistów z Valve. Duże doświadczenie oraz sukcesy odniesione dzięki innym tytułom tegoż producenta sprawiają, że oczekiwania względem ich kolejnej gry są niemałe. Często bywa, iż produkcje mają być czymś rewolucyjnym okazują się najwyżej przeciętne, a ich żywotność to zaledwie kilkanaście tygodni. Dla fanów L4D mamy dobre wiadomości - w tym przypadku rozczarowań nie będzie.

Niech za dowód służy udział Left4Dead w Spike TV Video Game Awards nominowany do gry roku 2008 w następujących kategoriach:
- najlepszy shooter
- najlepsza gra na PC
- najlepsza gra multiplayer

O tytuły te produkt Valve będzie musiał powalczyć m.in. z Gears Of War 2, Far Cry 2 czy też Call of Duty 5. Jak to się skończy? Będziemy na bieżąco o tym Was informować.

Drugą rzeczą jaka może sugerować mocną pozycję tegoż FPSa są wysokie noty zbierane w pierwszych recenzjach. Official Xbox Magazine wystawił grze ocenę 9.5 na 10 natomiast Edge Magazine ustalił, że rozgrywka warta była punktów 9/10. Jak widać nawet przed oficjalną premierą można śmiało stwierdzić, że końcówka roku 2008 prawdopodobnie należeć będzie do Left4Dead.

Jak prezentuje się zabawa w trybie Versus: http://www.giantbomb.com/news/how-2-survive-in-left-4-dead/528/

Nie wiem jak Wy ale ja kupuję pełniaka ^_^
( http://left4dead.org.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wyłączyli a szkoda, bo demko wymiata hehe i bylo w co grac w wolnym czasie. No a teraz co, mogli chociaz zostawic do 21.11.08 bo wtedy jest premiera u nas. No ale cóż, ja juz kupilem gierke bo na piracie nie pogramy ;d i czekam teraz na tego kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazje pograć w demo na x0 gra naprawdę dobra, ciekawe rozwiązania są :D no al to co mnie ciekawi najbardziej to jak to będzie wyglądać w multi, no nic ale póki co zostaje nam czekać na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:04, Mac Cry napisał:

Ech, to już wiem czego było odliczanie. Premiery i zablokowania L4D...


Ja byłem przekonany, że to tylko taki bajerek cobyśmy wiedzieli kiedy full wychodzi.
W ogóle, my musimy czekać kilka dni dłużej niż w usa. A ja się uzależniłem! To nieludzkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemacie.
macie jakiś problem z L4D ?? bo ja tak, po zainstalowaniu sterów NV w wersji 180.48.... gra co jakiś czas ( czasem dość często ) robi freezy na 2-3 sek, czasem dłuższe... usunąłem te stery i zainstalowałem 180.43 ale dalej to samo, teraz spróbuję zainstalować starsze tj. 177.92, na tych było OK, ale przy uruchamianiu L4D wyskakiwało mi okienko że stery są nieaktualne.

czy też mieliście podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować