Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout w kolektywie gram.pl!

66 postów w tym temacie

gram.pl

Czy można wymarzyć sobie lepszy termin startu dla serwisu internetowego poświęconego uwielbianej przez miliony graczy produkcji, niż moment, w którym zapowiedziana została jej kontynuacja? Naszym zdaniem nie, dlatego też zapraszamy Was do zapoznania się z zawartością fallout.gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Fallout w kolektywie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie sam sie już zastanawiałem nad jakimś serwisem o Falloucie zeby tam dołaczyć, no ale widac ktoś mnie uprzedził. ;]

Teraz tylko czekać na metalgearsolid.gram.pl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nieświadomych ten serwis wisi już od lat, a w tej formie od kilku miesięcy :D Myślałem że jakieś drobne zmiany jednak poprawicie wyświetlanie newsów i artów bo jest to tragiczne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie i stwierdzam z ręką na sercu, że jest słabo. nawet bardzo...

Mało wszystkiego, od newsów do ciekawych artykułów....

Hmm i wogóle jakoś tam tak ''nie falloutowo''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:45, Wiecha14 napisał:

Przejrzałem pobieżnie i stwierdzam z ręką na sercu, że jest słabo. nawet bardzo...

Mało wszystkiego, od newsów do ciekawych artykułów....

Hmm i wogóle jakoś tam tak ''nie falloutowo''.


Chyba troszkę przesadzasz, ale mimo wszystko daj redakcji trochę czasu. Wszak nie od razu Rzym zbudowano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka stronka jakoś tam się prezentuje, na drugi rzut oka widać, że słabo jest. Wiadomo, stronka nie musi być dobra, by trafić do kolektywu...
Trzynasty Schron jest najlepszy :D
____________________________

Ciekawe kiedy do kolektywu zostanie włączona stronka o Fable...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to już kiedyś nie było Fallout.cdprojekt.info ? Bo coś kojarzę nick zarówno autora newsów, jak i sam design strony lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny zbieg okoliczności, bo właśnie zainstalowałem fallouta 2 i mam mega ochotę przejść go znów:) (a ile to już było razy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:51, PolishWerewolf napisał:

A to już kiedyś nie było Fallout.cdprojekt.info ? Bo coś kojarzę nick zarówno autora newsów,
jak i sam design strony lekko...

fallout.cdprojekt.com ;]
ale po przenosinach stron hostowanych przed cdp domena cdprojekt.com zniknela bezpowrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Fajny zbieg okoliczności, bo właśnie zainstalowałem fallouta 2 i mam mega ochotę przejść go znów:) (a ile to już było razy):)"

A ja gram w FO2 już od jakiegoś tygodnia bo mnie na niego wzięło po jakichś 6 latach od ostatniego grania :). I gra sie wyśmienicie - jak zawsze. Czekam na 3ke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem niestety lepsze, DUŻO lepsze, ale przeważnie są one w necie od kilku lat więc może i ta się rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować