Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada Beowulfa

18 postów w tym temacie

Ja tez pierwsze słyszę o filmie. Tej aktorki nie lubię ale cenie ją że prowadzi sporo akcji humanitarnych najwięcej w Afryce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi wystarczy ten cytat:

"Jak twierdzą przedstawiciele Ubisoftu, Beowulf zrewolucjonizuje gatunek hack''n''slash. Gra oparta będzie na identycznie zatytułowanym filmie.."

A na dodatek:

"Choć francuski gigant nie zdradził wielu szczegółów na temat samej rozgrywki"

Czeka nas kolejny gniot i tyle na ten temat. No chyba, że Ubi powierzy zadanie doświadczonym w tym gatunku. A takich Ubi nie ma. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież taki film już powstał! Mam na myśli obraz "Beowulf and Grendel" (polski tytuł: "Beowulf: Droga do sprawiedliwości"). Grał w nim G. Butler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:36, Pan Zbrodni napisał:

Przecież taki film już powstał! Mam na myśli obraz "Beowulf and Grendel" (polski tytuł: "Beowulf:
Droga do sprawiedliwości"). Grał w nim G. Butler.


A teraz będzie następny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem powstał "Beowulf and Grendel" z Butlerem, a bodajże tuż po nim Zemeckis zrobił "Beowulfa" z Winstonem i właśnie na tą ekranizację ostrzę sobie zęby, bo nie da się ukryć, że film z Butlerem trochę jednak rozczarowywał. Co do szumnych zapowiedzi Ubisoftu najlepiej rzec poczekamy, zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczna częś newsów dotycząca gier ubisoftu musi zawierać..."rewolucyjna rozgrywka", "rewolucyjna grafika" :P.
Taa ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beowulf to bohater jakiejś celtyckiej czy germańskiej legendy.............SUPER, lepsze to niż jakies tam dalekowschodnie czy też antyczne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, jakoś gry na podstawie filmów nigdy nie są dobre (z chlubnym wyjątkiem Riddick jednak w grze nie jest przedstawiona historia z filmu, a to się chwali). Zapowiada się ciekawie bo od czasów Diablo i Sacreda nie spodobała mi się żadna gra z tego gatunku (może po prostu innych nie było ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:46, Domek napisał:

A teraz będzie następny. ;)


Masakra... kolejna ekranizacja Beowulfa? :\ wersja z Butlerem nie zachwycała, choć była przyzwoitym filmem. Po co robić kolejnego kotleta? Zemeckis miał zekranizować Dragon Ball, ale sie wycofał... czyżby dla tego remake''u? :[
Jeśli chodzi o grę, to chętnie zagram, bo przecież trzeba zobaczyć tą "rewolucyjną zabawę" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować