Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Cóż, powinni zrobić forum czy sondę czy jeszcze coś innego, aby fani również się wypowiedzieli...

Ale nic, może to i dobrze, że Bezimienny już nie będzie głównym herosem? Wszak tyle zrobił, a jeszcze będzie w Forsaken Gods i będzie to chyba miłe zakończenie. W końcu, ile razy może świat ratować? :>

Co do samego G4 to może mi ktoś coś wyjaśnić? Skoro Bezimienny będzie złym królem Myrtany, a "wybrany nowy bezimienny" będzie musiał go zabić/przekonać do zmiany rządów/dołączyć się do niego to jak to może zrobić, skoro akcja gry będzie się toczyć na Wyspach Południowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:42, Kalejdoskop86 napisał:

Co do samego G4 to może mi ktoś coś wyjaśnić? Skoro Bezimienny będzie złym królem Myrtany,
a "wybrany nowy bezimienny" będzie musiał go zabić/przekonać do zmiany rządów/dołączyć
się do niego to jak to może zrobić, skoro akcja gry będzie się toczyć na Wyspach Południowych?


O to już musisz zapytać panów ze Spellbound :D Na razie chłopaki siedzą cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 23:01, lothar-mb napisał:

O to już musisz zapytać panów ze Spellbound :D Na razie chłopaki siedzą cicho

Dowiemy się, jak gra wyjdzie, tylko właśnie mnie to zainteresowało. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:20, Kalejdoskop86 napisał:

> O to już musisz zapytać panów ze Spellbound :D Na razie chłopaki siedzą cicho
Dowiemy się, jak gra wyjdzie, tylko właśnie mnie to zainteresowało. ^^


Nowy bezimienny będzie miał możliwość bycia w kilku miejscach na raz, lub będzie miał zdolność teleportowania się w czasoprzestrzeni czy coś w tym stylu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:24, Wolus1 napisał:

Nowy bezimienny będzie miał możliwość bycia w kilku miejscach na raz, lub będzie miał
zdolność teleportowania się w czasoprzestrzeni czy coś w tym stylu xD

Na pewno nie... będzie za to kontrolować pogodę czy porę dnia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 23:01, lothar-mb napisał:

> Co do samego G4 to może mi ktoś coś wyjaśnić? Skoro Bezimienny będzie złym królem
Myrtany,
> a "wybrany nowy bezimienny" będzie musiał go zabić/przekonać do zmiany rządów/dołączyć

> się do niego to jak to może zrobić, skoro akcja gry będzie się toczyć na Wyspach
Południowych?

O to już musisz zapytać panów ze Spellbound :D Na razie chłopaki siedzą cicho


Owszem będzie się toczyć na wyspach południowych, ale nikt nie powiedział, że będzie się tam toczyć przez cały czas, a zresztą kto wie czy sam bezimienny nie pofatyguje się na Wyspę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:25, Kalejdoskop86 napisał:

> Nowy bezimienny będzie miał możliwość bycia w kilku miejscach na raz, lub będzie
miał
> zdolność teleportowania się w czasoprzestrzeni czy coś w tym stylu xD
Na pewno nie... będzie za to kontrolować pogodę czy porę dnia. ^^


O tym słyszałem, ale czy to co wymyśliłem nie może być nie ujawnioną tajemnicą gry o której dowiemy się w dniu premiery? Kurde, ale ja dziś dziwnie gadam, zaraz do gothic''a 4 dodam orków latających na smokach i sam Adanos stanie się dobry/zły i będzie manipulował starym bezimiennym, a Innos i Beliar się połączą i bedzie nowy 2 razy silniejszy wybraniec bezimienny xD A gra zmieni nazwę na Gothic: Historia Prawdziwa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:24, Wolus1 napisał:

Nowy bezimienny będzie miał możliwość bycia w kilku miejscach na raz, lub będzie miał
zdolność teleportowania się w czasoprzestrzeni czy coś w tym stylu xD

A skąd wiesz, że nowy bezimienny nie będzie miał faktycznie imienia ? To by wychodziło na to, że nasz bezi z trylogii jest bratem tego nowego. Lol, jakby nowy "Bezimienny" miał faktycznie nadprzyrodzone moce (nie mówiąc o magii), to wyglądało by to jakoś nierealnie i nie miałoby nic wspólnego z sagą (od 1 do 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:31, Varo napisał:

A skąd wiesz, że nowy bezimienny nie będzie miał faktycznie imienia ? To by wychodziło
na to, że nasz bezi z trylogii jest bratem tego nowego. Lol, jakby nowy "Bezimienny"
miał faktycznie nadprzyrodzone moce (nie mówiąc o magii), to wyglądało by to jakoś nierealnie
i nie miałoby nic wspólnego z sagą (od 1 do 3).


na razie nie znamy imienia nowego bohatera, a ponieważ w poprzednich częściach był Bezio to na razie nowy bohater jest dla mnie nowym beziem. I dlaczego nie miałoby to mieć nic wspólnego z sagą? to tylko jeden gość z nadprzyrodzonymi mocami i fabułę można tym wzbogacić ^^
PS. Mam nadzieję że panowie se Spellboud nie czytają forum gram.pl w poszukiwaniu tego czego oczekują fani xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2008 o 19:37, Wolus1 napisał:

na razie nie znamy imienia nowego bohatera, a ponieważ w poprzednich częściach był Bezio
to na razie nowy bohater jest dla mnie nowym beziem. I dlaczego nie miałoby to mieć nic
wspólnego z sagą? to tylko jeden gość z nadprzyrodzonymi mocami i fabułę można tym wzbogacić
^^

No, możliwe, będzie największy wpływ to miało szczególnie na Arcanię, a nie sagę, no ale każdy ma swoją opinię ^^

Dnia 03.09.2008 o 19:37, Wolus1 napisał:

PS. Mam nadzieję że panowie se Spellboud nie czytają forum gram.pl w poszukiwaniu tego
czego oczekują fani xD

Jej, by musieli znać "Polish", aby odczytać coś tu. Choć mam nadzieję, że nie znają tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale uważam - nic tylko się cieszyć :). Spellbound robi G4, Piranie - Risen. Dwie gry i konkurencja - więc jest nadzieja że przynajmniej jedna porządnie wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:44, lothar-mb napisał:

Ale uważam - nic tylko się cieszyć :). Spellbound robi G4, Piranie - Risen. Dwie gry
i konkurencja - więc jest nadzieja że przynajmniej jedna porządnie wyjdzie :D


Mam dziwne przeczucia, że Risen lepiej wyjdzie od Gothic''a 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:47, wdowiakm napisał:

> Ale uważam - nic tylko się cieszyć :). Spellbound robi G4, Piranie - Risen. Dwie
gry
> i konkurencja - więc jest nadzieja że przynajmniej jedna porządnie wyjdzie :D

Mam dziwne przeczucia, że Risen lepiej wyjdzie od Gothic''a 4 :)


Ja w zasadzie od początku coś czułem że nowa gra Piranii będzie lepsza od G4, ale poczekamy zobaczymy ;) Może obie gry będą tak cudowne i w ogóle że ludzie będą się spierać co lepsze jak na temat Gothic''a i Morrowinda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale to chyba koment nie do mnie ? Tylko do kolegi Kalejdoskop86
No fakt nie ten post zaznaczyłem ;)

> Ja w zasadzie od początku coś czułem że nowa gra Piranii będzie lepsza od G4, ale poczekamy
> zobaczymy ;) Może obie gry będą tak cudowne i w ogóle że ludzie będą się spierać co lepsze
> jak na temat Gothic''a i Morrowinda ;)


Ja mam tylko nadzieje, że G4 nie powtórzy "sukcesu" G3 bo wtedy to już będzie klapa na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:41, Xyb3r napisał:

Ja mam tylko nadzieje, że G4 nie powtórzy "sukcesu" G3 bo wtedy to już będzie klapa na
całej linii.


Wszyscy mamy taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:31, Varo napisał:

A skąd wiesz, że nowy bezimienny nie będzie miał faktycznie imienia ? To by wychodziło
na to, że nasz bezi z trylogii jest bratem tego nowego. Lol, jakby nowy "Bezimienny"
miał faktycznie nadprzyrodzone moce (nie mówiąc o magii), to wyglądało by to jakoś nierealnie
i nie miałoby nic wspólnego z sagą (od 1 do 3).

Zgadzam się... ogólnie to manipulacja pogodą i porą dnia wydaje się ok, ale zależy na jaką skalę... deszczyk nad strażnikiem to dobra, ale zmiana dnia w noc i odwrotnie? Poza tym, chciałbym, aby nowy bohater był czarnoskórym, rdzennym mieszkańcem Wysp Południowych i zdolnościach wróżbiarskich, znającym się na handlu i na wyrobie tytoniu jak i posiadającym mistrzostwo w broniach jednoręcznych. :]
Cóż, mieszkańcy Wysp Południowych tak właśnie wyglądają i mają zdolności, a nowy Bezi mógłby być i dobrym handlowcem, wróżbitą i wojownikiem (chociaż oni na Południu to mistrzowsko znają się na walce bronią jednoręczną) .

@Xyb3r
Trójka oprócz bugów i niedopracowania jest wspaniała. ^^
Co do G4 to ja mam nadzieję, że nie będzie to połączenie Morrowinda z Gothikiem... :/

@Wolus1
o.0 ale masz wyobraźnię... xD

@lothar-mb

Też się cieszę... :)
Konkurencja będzie bardzo duża pewnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kalejdoskop86

Zapewne jak zwykle bezimienny będzie znał się na tym na czym będziesz chciał ;) Chcesz broń jedno-ręczną ? Mówisz masz, chcesz tworzyć mikstury - no problem. Na czarnoskórego bohatera racze bym nie liczył. A zresztą nie wiadomo czy będziesz mieszkańcem wysp południowych, może nowy bohater znalazł tam się w inny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:27, Kalejdoskop86 napisał:

> A skąd wiesz, że nowy bezimienny nie będzie miał faktycznie imienia ? To by wychodziło
Poza
tym, chciałbym, aby nowy bohater był czarnoskórym, rdzennym mieszkańcem Wysp Południowych
i zdolnościach wróżbiarskich, znającym się na handlu i na wyrobie tytoniu jak i posiadającym
mistrzostwo w broniach jednoręcznych. :]

nie zebym był rasistą, ale nie chciałbym grac murzynem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:18, castlerock napisał:

> > A skąd wiesz, że nowy bezimienny nie będzie miał faktycznie imienia ? To by
wychodziło
> Poza
> tym, chciałbym, aby nowy bohater był czarnoskórym, rdzennym mieszkańcem Wysp Południowych

> i zdolnościach wróżbiarskich, znającym się na handlu i na wyrobie tytoniu jak i
posiadającym
> mistrzostwo w broniach jednoręcznych. :]
>
nie zebym był rasistą, ale nie chciałbym grac murzynem hehehe


Właśnie tego typu posty przemawiają za tym, że masz rasistowskie skłonności (zresztą nie wiem co w tym śmiesznego). Osobiście nie ma dla mnie różnicy czy będę grał "białasem" czy murzynem, ważne żeby fabuła trzymała klimat. Chociaż z drugiej strony na murzyna bym nie liczył bo to jakoś nie pasuje do serii Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować