Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 11:08, KrzychW napisał:

> A ja serio jak zobaczyłem trailer to uderzył we mnie tym, że pewno będzie G4 bardzo
piękny.
> :)

Najwyraźniej w trailerze zobaczyłeś coś więcej niż ja.:-)
A tak na poważnie , to moje rozczarowanie bierze się między innymi stąd , że nie tak
dawno , rozpisywano się o Arcanii , jaką to posiada przepiękną grafikę , a efekty świetlne
to wręcz majstersztyk.Skoro graficznie jest tak rewelacyjnie , to dlaczego nie pokazują
tego w filmiku?Przychodzi mi na myśl porównanie do Fallout 3.Producenci i autorzy opowiadają
o grze niesamowite wręcz historie , jak wspaniale dopracowane są wszystkie elementy rozgrywki
, ale pokazują prawie wyłącznie walkę.O G4 przeczytałem już kilka pochwalnych recenzji
, jaka to świetnie wyglądająca gra , ale w trailerze tego nie ujrzymy.
Podsumowując : uwierzę , że jest dobrze , gdy zobaczę , że jest dobrze.Marketingowy bełkot
i nic nie pokazujące filmiki , mnie nie przekonają.Zbyt wiele zapowiadanych przebojów
, okazało się miernotami.

Z tego co wiem, to na Xbox 360 takiej grafiki trudno by się osiągnęło, chyba, że gra byłaby na paru płytach. Tak słyszałem.

Co do trailera Arcanii to nie wiem jak ty, ale ja serio głębię widziałem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak, z tego co widać grafika ładna, trailer, no cóż, z niego nie da się niestety dużo wywnioskować, ale bądźmy po dobrej myśli. A i jeszcze dziwne jest to, że mi te linki bez usunięcia spacji działają.
P.S - Screen nr. 8 to moja tapeta, którą mam na layoucie O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:54, Ecko09 napisał:

A tutaj nowe screeny:


Screeny rzeczywiscie bardzo ładne , niestety , tak samo jak trailer , tak naprawdę , o grze nic nie mówią.Przypominam sytuację sprzed kilku lat , gdy przed premierą Obliviona mogliśmy ogladać niesamowite wręcz jak na tamte czasy screeny , a potem okazało się , iż zostały w stosunku do rzeczywistej grafiki w grze , bardzo mocno podrasowane.Napiszę to samo , co przedtem.Uwierzę , że jest dobrze , jak to zobaczę.Na razie prawdziwie rzetelnych informacji , mamy do dyspozycji : zero.Taką w praktyce wartość ma baaaardzo tajemniczy filmik , oraz robione nie wiadomo jak , obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak widać moderatorzy zmienili nazwę tematu. Było "Gothic 4 - Jaki będzie ?", a teraz "Arcania - A Gothic Tale (Temat Ogólny" i właściwie słusznie. Sądząc po tym "temat ogólny" ten temat będzie służyć także jako temat pomocniczy, coś takiego jak obecnie "gothic 3 temat ogólny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:23, Fleming08 napisał:

Wiele osób wyrażało obawy, czy Gothic 4 to jeszcze będzie Gothic... i oto mamy odpowiedz
w zmienionej nazwie tematu:/


Zmiana tematu musiała nastąpić bo przecież nowy Gothic to nie Gothic 4 tylko Arcania - A Gothic Tale więc i temat o tej grze musiał zmienić tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:27, wdowiakm napisał:

Zmiana tematu musiała nastąpić bo przecież nowy Gothic to nie Gothic 4 tylko Arcania
- A Gothic Tale


Przeczytałem niedawno informację , chyba na GOLu , że w Europie tytuł ma brzmieć :A Gothic Tale - Arcania , czyli odwrotnie jak za oceanem.Ma to być podobno ukłon w stronę starych fanów.Może po to , aby wiedzieli w co grają? Czyżby już tylko tytuł miał nam o tym przypominać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:32, KrzychW napisał:

Przeczytałem niedawno informację , chyba na GOLu , że w Europie tytuł ma brzmieć :A Gothic
Tale - Arcania , czyli odwrotnie jak za oceanem.Ma to być podobno ukłon w stronę starych
fanów.Może po to , aby wiedzieli w co grają? Czyżby już tylko tytuł miał nam o tym przypominać?
:-)


Może i tak będzie zobaczymy, ale teraz temat jet bardziej adekwatny do tej gry :)
Co do odwrotności to raczej na pewno tytuł ma nam o tym przypominać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jako osoba, która liznęła grafikę 3D (niewiele, ale jednak), po obejrzeniu trailera(teasera) jestem... zawiedziony - bo nawet to, co tam pokazano po prostu wygląda na kompletną i totalną amatorszczyznę (choćby animacja). Oby do gry przyłożyli się bardziej....
Żeby tak PB pracowała nad nowym Gothic.. .chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:27, wdowiakm napisał:

Zmiana tematu musiała nastąpić bo przecież nowy Gothic to nie Gothic 4 tylko Arcania
- A Gothic Tale więc i temat o tej grze musiał zmienić tytuł :)


Ten fakt pozbawił mnie wszelkiego optymizmu, jaki do tej pory wielokrotnie wyrażałem. Nowe studio namieszało z Bezimiennym, odebrali orginalną nazwę, ciekawe, co jeszcze odbiorą. Czarno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem pogłoski że w Arcanii nie będzie beziego.A jak już będzie to nie będzie dało się nim chodzić.Wątpie czy wogóleyjedzie im ten gothic.Piranha zawojowała rynek RPG swoim gothiciem, ale ci kariery na tym nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:51, Yaquza napisał:

Słyszałem że w Arcanii nie będzie beziego.A jak już będzie to nim się chodziło nie będzie.Wątpie
czy zrobią poządnego gothica.


Ano, Bezi będzie, ale jako król Myrtany. My będziemy grać jakims innym Bezim. To co mnie śmieszy to ten nowy Bezi ma być rybakiem, no rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:52, Ecko09 napisał:

> Słyszałem że w Arcanii nie będzie beziego.A jak już będzie to nim się chodziło nie
będzie.Wątpie
> czy zrobią poządnego gothica.

Ano, Bezi będzie, ale jako król Myrtany. My będziemy grać jakims innym Bezim. To co mnie
śmieszy to ten nowy Bezi ma być rybakiem, no rotfl.

co wolałbyś beziego bez przeszłości? tak jak w g1? nie wiadomo cio robił wcześniej. może był śmieciarzem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:58, Xanas napisał:

> > Słyszałem że w Arcanii nie będzie beziego.A jak już będzie to nim się chodziło
nie
> będzie.Wątpie
> > czy zrobią poządnego gothica.
>
> Ano, Bezi będzie, ale jako król Myrtany. My będziemy grać jakims innym Bezim. To
co mnie
> śmieszy to ten nowy Bezi ma być rybakiem, no rotfl.
co wolałbyś beziego bez przeszłości? tak jak w g1? nie wiadomo cio robił wcześniej. może
był śmieciarzem xd


A wiadomo co robił Bezi z trylogii w przeszłości? wiadomo, że zgodnie z prawem nie żył i 2 miesiące za kratkami spędził. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:40, Fleming08 napisał:

Ten fakt pozbawił mnie wszelkiego optymizmu, jaki do tej pory wielokrotnie wyrażałem.
Nowe studio namieszało z Bezimiennym, odebrali orginalną nazwę, ciekawe, co jeszcze odbiorą.
Czarno to widzę.


Myślisz, że ja jestem zadowolony?
Mnie już dawno pozbawiono optymizmu związanego z tą grą a mianowicie wtedy gdy dowiedziałem, się że Piranha Bytes już nie będzie go robiła, już wtedy byłem rozczarowany tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:01, Ecko09 napisał:

A wiadomo co robił Bezi z trylogii w przeszłości? wiadomo, że zgodnie z prawem nie żył
i 2 miesiące za kratkami spędził. I tyle.

Istotnie, zresztą, pewnego razu wpadł i był za kratami dwa miesiące, a później trafił do Górniczej Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:01, wdowiakm napisał:

> Ten fakt pozbawił mnie wszelkiego optymizmu, jaki do tej pory wielokrotnie wyrażałem.

> Nowe studio namieszało z Bezimiennym, odebrali orginalną nazwę, ciekawe, co jeszcze
odbiorą.
> Czarno to widzę.
>

Myślisz, że ja jestem zadowolony?
Mnie już dawno pozbawiono optymizmu związanego z tą grą a mianowicie wtedy gdy dowiedziałem,
się że Piranha Bytes już nie będzie go robiła, już wtedy byłem rozczarowany tym wszystkim.


Żebyście się jeszcze nie zdziwili kiedy G4 osiągnie największy sukces z całej serii ;) (mało prawdopodobne, ale kto wie ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:05, Xyb3r napisał:

Żebyście się jeszcze nie zdziwili kiedy G4 osiągnie największy sukces z całej serii ;)
(mało prawdopodobne, ale kto wie ?)

Czy go osiągnie czy nie - ja i tak kupię G4... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować