Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 22:18, castlerock napisał:

nie zebym był rasistą, ale nie chciałbym grac murzynem hehehe

Jak miałby być rdzenny mieszkaniec Wysp Południowych to ja chciałbym, żeby był czarnoskóry, bo tam właśnie są tacy ludzie, którzy jeszcze znają się na tytoniu, wróżbiarstwie, handlu i walką bronią jednoręczną. ^^

@Xyb3r
Pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:23, Xyb3r napisał:


Właśnie tego typu posty przemawiają za tym, że masz rasistowskie skłonności (zresztą
nie wiem co w tym śmiesznego).


rozgryzłes mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wklejam info z gothic site:

"Prezentujemy Wam garść najświeższych informacji, które wyłuskał od producentów niemiecki magazyn GameStar. Świat w najnowszej części ma zajmować nieco mniejszy obszar niż ten znany z Gothic 3, jednak wyróżniać się będzie dużą różnorodnością fauny i flory. Akcja gry rozgrywa się między innymi na wyspie Argaan, największej wśród archipelagu. Poznaliśmy także nazwy głównych miast. Są to Thorniara, Setarrif oraz Stewark.
W grze uświadczymy ponownie część gothicowego besiatriusza, w tym Orków, smoki, topielce, węże błotne, polne bestie, trolle oraz krwiopijców.
Bezimienny znany z poprzednich części zostanie mianowany „Rhobarem III”. Odwieczna walka pomiędzy boskimi braćmi trwa nadal. Kto odniesie zwycięstwo w tej walce dalej jest niejasne. Odpowiedzią jest Argaan, związane z dwiema przepowiedniami oraz klątwą króla Thorniara. Nieumyślnie wplątał on wyspę w wojnę. Pojawia się także inna starożytna i złowroga moc, która rzekomo jest tak potężna jak bóstwo Beliara i Innosa.

Gra rozpoczyna się w gospodzie "gespaltenen Jungfrau" ("Rozdarta Dziewica" / "Młoda Panna" - przyp. red.), gdzie główny bohater spotyka tajemniczego Murdra.
Spellbound rozważa udostępnienie graczom opcji, która umożliwiałaby dostosowanie odcieni kolorów wpływających na otoczenie w całej grze. Zatem dzięki kilku klikom osoby preferujące mroczne otoczenie, mogłyby stworzyć sobie bardziej przygnębiającą atmosferę. Takie sztuczki możliwe są poprzez zastosowanie technologii, która już standardowo w grze zarządza odcieniami i wpływem kolorów/gradientów w zależności od światła, pory dnia.
Premiera nowego Gothicka aktualnie planowana jest na 25 lutego 2010 r., dotychczas ukończona jest około 1/3 gry. Dodatek do G3 ujrzymy natomiast tak jak zapowiadano wcześniej, w IV kwartale 2008 r (status rozwoju: ponad 65%)."

Nie wiem jak wam ale mnie się to podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Premiera nowego Gothicka aktualnie planowana jest na 25 lutego 2010 r., dotychczas ukończona jest około 1/3 gry."

Mam nadzieje, że wszystko pójdzie z planem i premiera będzie właśnie w moje 20 urodziny (25 lutego) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 22:35, lothar-mb napisał:

czekaj, ten ziom który wróżył w G2 nie był przypadkiem czarnoskóry ?

No był. :)
Tym bardziej, że księga "Kunszt południowców" podnosił umiejętność walki bronią jednoręczną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:50, Vormulac napisał:

Na trailerze wypuszczonym przez Jowood i Spellbound pisze, że będzie to zima 2009. Czyli
już zaczynają się pojawiać różne daty. Nieźle. :)


Ale gdyby to było naprawdę 25 lutego to byłbym mile zaskoczony :) Edycja kolekcjonerska - idealny prezent na urodziny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 07:32, Dincooo napisał:

Trailer Gothica 4!

http://www.pcgameshardware.com/aid,659204/News/Gothic_4_Arcania_First_vide o_new_screenshots_release_date/


Cóż, zero fragmentów z gry w tym trailerze. Co do posta trochę wyżej. Brakuje mi ścierwojadów! :D Ścierwojady to nieodłączny element każdego Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 08:44, Michal 1232 napisał:

> Trailer Gothica 4!
>
> http://www.pcgameshardware.com/aid,659204/News/Gothic_4_Arcania_First_vide o_new_screenshots_release_date/


Cóż, zero fragmentów z gry w tym trailerze. Co do posta trochę wyżej. Brakuje mi ścierwojadów!
:D Ścierwojady to nieodłączny element każdego Gothica.


ale z nich ściemniacze hehe :) nie wiem czy zauważyliście ale ta postać na tle tego światła z ręka uniesioną do góry, pojawiała sie swego czasu w zajawce Nocy Kruka bodajze. tyle, że nie miała własnie tej reki góry uniesionej i w tle było zachodzace (lub wschodzące) słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 08:44, Michal 1232 napisał:

Cóż, zero fragmentów z gry w tym trailerze.


Tak naprawdę , to zero fragmentów czegokolwiek.Trailer właściwie nic nie pokazuje i w ogóle nie jest zbyt wysokich lotów.Może wybrano taką formę , aby starzy fani serii nie czepiali się , że to już nie jest prawdziwy Gothic.Jeżeli tak , to też nie do końca wyszlo , ponieważ nowa muzyka wyraźnie odbiega od dotychczasowych kompozycji Kaia Rosenkrantza.
Jedyne co można powiedzieć , to....o pierwszy film o Arcanii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 10:24, KrzychW napisał:

> Cóż, zero fragmentów z gry w tym trailerze.

Tak naprawdę , to zero fragmentów czegokolwiek.Trailer właściwie nic nie pokazuje i w
ogóle nie jest zbyt wysokich lotów.Może wybrano taką formę , aby starzy fani serii nie
czepiali się , że to już nie jest prawdziwy Gothic.Jeżeli tak , to też nie do końca wyszlo
, ponieważ nowa muzyka wyraźnie odbiega od dotychczasowych kompozycji Kaia Rosenkrantza.
Jedyne co można powiedzieć , to....o pierwszy film o Arcanii!

Nie wiem co wy tak jęczycie, mnie się trailer spodobał. Taki epicki i heroiczny. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 10:25, Kalejdoskop86 napisał:

Nie wiem co wy tak jęczycie, mnie się trailer spodobał. Taki epicki i heroiczny. ^^


Epicki i heroiczny? Troszkę wzniosłej i patetycznej muzyki , kilka pojaiwających się napisów i prawie statyczne obrazy.Ten trailer jest tak enigmatyczny , że właściwie trudno cokolwiek powiedzieć o jego treści.Nie wiem , jak będzie dalej , ale jak do tej pory , seria Gothic nie ma zbyt wielkiego szczęścia do trailerów.Będąc potencjalnym klientem , z pełnym przekonaniem mogę napisać jedno : nie zobaczyłem nic zachęcającego do czekania na grę i w następstwie , do wydania kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 10:36, KrzychW napisał:

> Nie wiem co wy tak jęczycie, mnie się trailer spodobał. Taki epicki i heroiczny.
^^

Epicki i heroiczny? Troszkę wzniosłej i patetycznej muzyki , kilka pojaiwających się
napisów i prawie statyczne obrazy.Ten trailer jest tak enigmatyczny , że właściwie trudno
cokolwiek powiedzieć o jego treści.Nie wiem , jak będzie dalej , ale jak do tej pory
, seria Gothic nie ma zbyt wielkiego szczęścia do trailerów.Będąc potencjalnym klientem
, z pełnym przekonaniem mogę napisać jedno : nie zobaczyłem nic zachęcającego do czekania
na grę i w następstwie , do wydania kasy.

A ja serio jak zobaczyłem trailer to uderzył we mnie tym, że pewno będzie G4 bardzo piękny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 10:50, Kalejdoskop86 napisał:

A ja serio jak zobaczyłem trailer to uderzył we mnie tym, że pewno będzie G4 bardzo piękny.
:)


Najwyraźniej w trailerze zobaczyłeś coś więcej niż ja.:-)
A tak na poważnie , to moje rozczarowanie bierze się między innymi stąd , że nie tak dawno , rozpisywano się o Arcanii , jaką to posiada przepiękną grafikę , a efekty świetlne to wręcz majstersztyk.Skoro graficznie jest tak rewelacyjnie , to dlaczego nie pokazują tego w filmiku?Przychodzi mi na myśl porównanie do Fallout 3.Producenci i autorzy opowiadają o grze niesamowite wręcz historie , jak wspaniale dopracowane są wszystkie elementy rozgrywki , ale pokazują prawie wyłącznie walkę.O G4 przeczytałem już kilka pochwalnych recenzji , jaka to świetnie wyglądająca gra , ale w trailerze tego nie ujrzymy.
Podsumowując : uwierzę , że jest dobrze , gdy zobaczę , że jest dobrze.Marketingowy bełkot i nic nie pokazujące filmiki , mnie nie przekonają.Zbyt wiele zapowiadanych przebojów , okazało się miernotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować