Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Witajcie. Nie chciałem zakładać nowego tematu więc chcę napisać tutaj. Otóż zakupiłem ostatnio Arcanie z dodatkiem no i wszystko było OK. Na początku. Grę zainstalowałem, ale nie chciała się upatchować sama i pisało, że jest jakiś error. No dobra pominąłem to. Jednakże wędrując po necie zobaczyłem, że jest patch poprawiający wydajność (bo głównie o to mi chodziło) oraz naprawiający problem z deszczem (akurat z tym problemu nie miałem [no dobra od czasu do czasu, ale rzadko]) Kiedy zainstalowałem ten hotfix to może i płynność gry wzrosła, ale deszcz nie przestaje padać. Ciemne chmury cały czas utrzymują się na niebie i leje i leje i lać nie chce przestać. Nie wie ktoś jak rozwiązać ten problem i czy ten deszcz przestanie w końcu padać? Bo to trochę nudno i brzydko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 16:00, Gumisiek2 napisał:

Deszcz przestanie lać w swoim czasie, hotfix naprawia to, że wcześniej podczas burzy
widoczność była bardzo ograniczona.


Oby tak było bo już mi się przejadł ten cholerny deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 16:02, Dodus14xv napisał:

Czy gra wyszła w polskiej wersji na konsole?

Nie.

Czy mi się wydaje czy teleportów można używać tylko między dwoma wybranymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 23:56, HazeY napisał:

Czy mi się wydaje czy teleportów można używać tylko między dwoma wybranymi?

Jest to przecież wyjaśnione gdy dostajemy zadanie z ich aktywacją.
Każdy krąg jest połączony ze swoim odpowiednikiem w okolicy.

I tak globalny teleport nie jest potrzebny bo nigdy się nie cofamy. Arcania to jedna wielka i prosta linia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 00:11, Fun_g_1_2_3 napisał:

> Czy mi się wydaje czy teleportów można używać tylko między dwoma wybranymi?
Jest to przecież wyjaśnione gdy dostajemy zadanie z ich aktywacją.
Każdy krąg jest połączony ze swoim odpowiednikiem w okolicy.

I tak globalny teleport nie jest potrzebny bo nigdy się nie cofamy. Arcania to jedna
wielka i prosta linia...


No to mam dobre nfo. A cofamy sie :P zadanie poboczne od typiarki ze Stewark można dostać dopiero po dotarciu na bagna. Żeby je przyjąć trzeba się wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ma pytanie, chciałem sprzedać swojego Gothica 4 Edycję Kolekcjonerską lecz nie wiem czy po instalacji na swoim kompie mogę ją jeszcze odsprzedać. Są może jakieś zabezpieczenia/DRMy? Z góry dzięki za odpowiedź.

BTW, jak ktoś byłby zainteresowany, to opylę za 6 dych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zainstalowałem arcanię gothic 4 , ale żeby w nią zagrać trzeba aktywować ją. Po włączeniu ikonki od gry wyskakuje aktywacja, najpierw trzeba skopiować to co jest powyżej. Potem mamy do wpisania dwa kody. Co tam wpisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:06, krychant napisał:

Mam problem, zainstalowałem arcanię gothic 4 , ale żeby w nią zagrać trzeba aktywować
ją. Po włączeniu ikonki od gry wyskakuje aktywacja, najpierw trzeba skopiować to co jest
powyżej. Potem mamy do wpisania dwa kody. Co tam wpisać??

A aktualizowałeś grę? Bo aktywować już raczej się nie da od czasu upadku JaWood i ich "pogrzebowego" patcha zdejmującego aktywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki mieliście level i jakie cechy rozwinięte pod koniec gry? :D Ciekawi mnie czy przez taką liniowość postacie mogą się różnić levelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą ...
mam oryginalną wersję ( EK ) i wersję z CD Action i żadna z nich nie chce się zainstalować na Windows 7
próbowałem najpierw zainstalować u siostry na laptopie wersję z CDA - cały proces trwał b. długo, gra się instalowała ale skrót na pulpicie był wadliwy i wyskakiwało, ze nie może znaleźć pliku exe
potem próbowałem zainstalować mój oryginał ale tam nawet nie ruszyła instalacja
dobra, próbuję u siebie zainstalować oryginał i mam to samo, instalacja nawet nie chce ruszyć, wiesza się i muli kompa ... czy ta gra ma jakiś problem z W7? - wcześniej grałem w nią ale na Viście ... pierwszy taki problem na siódemce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 23:19, lis_23 napisał:

czy ta gra ma jakiś problem z W7?

U mnie działała bezproblemowo na W7, lecz ja swoją kopię kupiłem na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 23:22, Hartus napisał:

> czy ta gra ma jakiś problem z W7?
U mnie działała bezproblemowo na W7, lecz ja swoją kopię kupiłem na Steamie.

Ja nie mogę zainstalować ani oryginału, ani wersji z CDA na dwóch kompach, do tego, u mnie strasznie muli firefoxa przy próbie instalacji gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z CDA instaluje się ale podobnie jak u siostry, wydaje się być zwalona: ikona na pulpicie nie pokazuje loga gry a po jej wyborze mam komunikat: " System Windows wyszukuje Arcania.exe. Aby samodzielnie zlokalizować plik, kliknij przycisk przeglądaj ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 00:07, Karol44 napisał:

A instalowales samodzielnie przez folder czy launcher?!


Wiem już ( z forum CDA ), że nie wolno instalować z instalatora, tylko wejść w pliki gry; data i tam odpalić setup - na razie, idzie ale to dziwne bo wcześniej instalka działała normalnie ... ciekawe, czy oryginał ma ten sam problem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, u siostry na laptopie też zainstalowałem grę tym samym sposobem co u siebie - niestety, gra się zainstalowała ale nie da się jej uruchomić - kręci się kółeczko i tyle - restartowałem laptopa dwa razy i nic ...
u mnie, gra odpaliła od razu po instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować