Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RTS Area w kolektywie gram.pl!

57 postów w tym temacie

Wczoraj nowy layout Karczmy Diablo, dzisiaj RTS Area. Bardzo fajny layout ma ta nowa strona w kolektywie :) Tylko...
... aż strach pomyśleć co będzie jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia, link do forum RTS Area kieruje tutaj. Troche lipa bo miałem nadzieje na coś odrębnego, ale serwis ciekawie się zapowiada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:38, Mistic napisał:

Kuchnia, link do forum RTS Area kieruje tutaj. Troche lipa bo miałem nadzieje na coś odrębnego,
ale serwis ciekawie się zapowiada :-)


Cierpliwości ;)

Siwakus> także, cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hyh witamy, ale Simsów to stamtąd wywalcie :)
/może ktoś osobną stronę do kolektywu o Simsach zrobi? :P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szczególnie kręcą mnie RTSy, ale stronka całkiem przyzwoita... sam chciałem wysłać zgłoszenie ale obawiam się że z moją wiedzą na temat rozbudowy stron troche się.... zbłaźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie prezentuje się pod kątem graficznym. Tylko co tam robią simsy troszkę daleko im do rts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz przejże tą strone i ocenie ;] ale wydaje mi się że będzie kolejny godny członek kolektywu no i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam RTSy kręcą jak mało który trunek :-P. Ale nie wszystkie ... w zasadzie to tylko jeden stricte RTS-owy tytuł mnie tak kręci. No i być może jeszcze drugi, ale niestety mam za słabego kompa żeby móc się przekonać :-/
Szkoda , że większość współczesnych strategii (mam tu na myśli głównie ten najbardziej rozpowszechniony, a zarazem najbardziej uproszczony rodzaj : RTSy) sprowadza się do tego, kto szybciej klika i kto lepiej opanuje system papier-kamień :-//.
A przecież IMO wystarczy zagrać w TA aby móc się przekonać, iż nawet z RTSa można zrobić naprawdę dobrą strategię :-) (nie wiem jak z Supreme Commanderem, ale mam nadzieję, że niedługo się przekonam :-)).
O reszcie (na czele z "RTSami" Blizzarda) nawet nie będę wspominał, bo gdyby nie dobra fabuła, to dla mnie te gry by nie istniały. Zaiste, gdyby najważniejszym elementem RTSów była fabuła, Blizzard byłby niekwestionowanym mistrzem tego gatunku :-P (chyba minęli się z powołaniem ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę uboga szata graficzna i w ogóle nie klimatyczna strona główna. Bardziej by to pasowało do strony prezentującej jakiś system operacyjny, linuz czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować